Χρόνια Πολλά σε όλους!

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά Μάριε :)
Ο,τι επιθυμείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλα τα παιδιά που μεγάλωσαν κατά ενα έτος!

Ειδικά να πω κάτι στον Μάριο που συμμετέχει και πιο πολύ από τους άλλους:

Κουφαλίτσα...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.... μεγάλωσες!:clapup: :P

(Απάντηση: Άντε... σώπα ρε! Και δε το ήξερα!):clapup:

Να ζήσεις, να ευτυχήσεις και πάνω απ' όλα... Υγεία να χεις για να μπορείς να χαρείς και τα υπόλοιπα πολλά χρόνια σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
MARIOOOOOOOO... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένος και κάθε μα κάθε σου όνειρο να γίνει πραγματικότητααααααααααααα!!!! Ότι επιθυμείς ευχή μου μέσα από την καρδιά μου!!!Σου εύχομαι οτι καλύτερο και οτι ομορφότεροοοοοοοοοοοοοοο!!!!:clapup:
ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους παιδια!
Κι εσυ φρουφρουδο να εισαι παντα καλα.;)
Stalitsa μου σου ευχομαι οτι καλυτερο και σε ευχαριστωπολυ για τις ευχες σου!;) :bigarmhug
Valder εγραψες!:clapup:
Λεω κι εγω τι θαμου πει...τι θα μου πει....:P :D
Χιχιχι...οντως +1 χρονος στην πλατη μας...αλλα ετσι ειναι!Ενας χρονος εμπειρριες που μας εκανε πιο δυνατους.;)
ειπες και το πιο σημαντικο.Υγεια!γιατι χωρις αυτο τα αλλα ειναι ανουσια.Σου ανταποδιδω τις ευχες φιλε μου και σου ευχομαι καθε επιτυχια και καθε ευτυχια!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μario χρόνια πολλά κι από μένα (έστω και καθυστερημένα :redface: ) :)
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ :clapup:
:birthday: :beer: :flowers: :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Χεχε, σε ευχαρστω πολυ φιλε hunter!;) Να ' σαι καλα!
(Δεν μου εχει στειλει χρονια πολλα η Charlize...Ξερεις μωρε...η ασχημη η Theron!:P :clapup: )


ναι ρε η ασχημη, ειμασταν και συμμαθητες ............( στο Benoni South Africa )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:clapup: :D
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
ναι ρε η ασχημη, ειμασταν και συμμαθητες ............( στο Benoni South Africa )

Πες μου οτι μιλας σοβαρα!!!!!!:baby: :blink:
το ξερω οτι ;γεννηθηκε; και μεγαλωσε εκει (S.Africa) αλλα σοβαρα ησασταν συμαθητες;;;;;;;;;;;;;:clapup::worry: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:


Maggie μου γλυκια μου, καθολου καθυστερημενα!
Σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κουκλι μου!Κι εσυ οτι επιθυμεις!!!;) :-*
Y.Γ.-Παω να χηφισω την υπογραφη σου σαν καλυτερη!Τρομερη και η ατακα!:clapup: :D
Futurama rulez και ο Βender Θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Maggie μου γλυκια μου, καθολου καθυστερημενα!
Σ' ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κουκλι μου!Κι εσυ οτι επιθυμεις!!!;) :-*
Y.Γ.-Παω να χηφισω την υπογραφη σου σαν καλυτερη!Τρομερη και η ατακα!:clapup: :D
Futurama rulez και ο Βender Θεος!
Χαχα το τι γέλιο είχα ρίξει σε αυτό το επεισόδιο,δεν λέγεται :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μαριε χρόνια σου πολλά! Ό,τι επιθυμείς και πάντα εμπνευσμένες υπογραφές! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
:clapup: :D

Πες μου οτι μιλας σοβαρα!!!!!!:baby: :blink:
το ξερω οτι ;γεννηθηκε; και μεγαλωσε εκει (S.Africa) αλλα σοβαρα ησασταν συμαθητες;;;;;;;;;;;;;:clapup::worry: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :jumpy:

ναι αμε, απο τριτη δημοτικου μεχρι τριτη γυμνασιου ημασταν στην ιδια ταξη, αλλα τοτε ποιος την κοιταγε καλε, ηταν κακασχημη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
ναι αμε, απο τριτη δημοτικου μεχρι τριτη γυμνασιου ημασταν στην ιδια ταξη, αλλα τοτε ποιος την κοιταγε καλε, ηταν κακασχημη :whistle:

Mολις εγινες ο ηρωας μου...:clapup: :clapup:
Ησουν συμμαθητης με μια απο τις ποιο ομορφες-σεξυ-ταλαντουχες-γλυκιες γυναικες που περπατουν στον πλανητη και φυσικα ειναι και μεσα στις 3 πρωτες αγαπημενες μου ηθοποιους!:clapup: :clapup: :clapup:

Isiliel μου σε ευχαριστω παρα πολυ!Κι εσυ οτι επιθυμεις γλυκια μου!:-*
Και οσον αφορα τις υπογραφες συντομα θα αλλαξω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ στους Πέτρους και Παύλους, στις Πετρούλες και Παυλίνες!!!
Να είστε καλά παιδιά και ότι επιθυμείτε σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου!!
Petros χρόνια πολλά πολλά παλικάρι μου!!! Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένος και καλή επιτυχία σε οτι κάνεις!;)
Σήμερα γιορτάζει και το αγοράκι μου...:inlove:
Πέτρος...:yahoo: ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Petro!!! Με ένα καλό παιδί (ξέρεις εσύ ποιόν ;)) και να περάσεις εκεί που θέλεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MoDeViL

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MoDeViL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Πέτρο!Ό,τι επιθυμείς,όπως λέει κι η Michelle ξέρεις εσύ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Petro πολύχρονος κι ότι ότι επιθυμείς!
Νταξ... η ονομαστική γιορτή δεν έχει το ίδιο βάρος με τα γεννέθλια.... σοβαρες ευχές δίνω μόνο στα γεννέθλια :P


stalitsa να τον χαίρεσαι βρε! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Πετρο χρονια πολλα, Stalitsa να τον χαιρεσαι τον πριγκιπα σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε ολους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πετράαααααααααααααααααααααν χρόνια πολλά :D:D:D

stalitsa, να τον χαίρεσαι βρε, και του χρόνου να τον χειροκροτάς στο Λυκαβηττό:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Petro χρόνια σου πολλά! :D
Stalitsa να τον χαίρεσαι! :D
Χρόνια πολλά σε κάθε Πέτρο, Παύλο, Παυλίνα του στεκιού και μη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Πετράν χρόνια πολλά! Ότι επιθυμείς να το πάθεις!!!!:D
Stalitsa να τον χαίρεσαι!
Και φυσικά σε όλους τους Πέτρους, Παύλους, Παυλίνες, Πετρούλες και λοιπά υποκοριστικά!!!

Και καθυστεριμένα χρόνια πολλά στο Μάριο!!!:redface:
(έλλειπα τις τελευταίες μέρες....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top