Χρόνια Πολλά σε όλους!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χρόνια πολλά και καλά σούπερ μάριο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε ευχαριστω αρχηγε του καμουφλαρισματος!!!!:clapup: ;)
Ενα πραγμα σαν την αρσενικη Mystique εισαι!:clapup:
Παντως σ'ευχαριστω πολυ!Να εισαι παντα καλα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Χρόνια καλά και ευτυχισμένα μικρό μου όμορφο ζουζούνι.
Να είσαι ΠΑΝΤΑ καλά και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιούνται ΠΑΝΤΑ!

Το ξέρεις ότι σ'αγαπάω πολύ, εεεεε?????? :redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ Ελενακι μου γλυκο!:)
Κι εσυ να μου εισαι παντα μα παντα ευτυχισμενη και παντα μα παντα καλα!!!!;)
Αμε!Φυσικα το ξερω οτι με αγαπας γιατι κι εγω σε αγαπαω παρα παρα πολυ!!!!!:kissing: :huglove: :bigarmhug
Φατσουλινι γλυκο εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μαριούλι Χρόνια Πολλά :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
Ελπίζω σήμερα και κάθε μέρα να κάνεις ένα βήμα πιο κοντά στα όνειρα σου και να παραμείνεις σε όλη σου την ζωή το ίδιο ευαίσθητος και γλυκός, μας χρειάζονται τέτοιοι άνθρωποι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Μάριε!!!:D
Πολύχρονος κι ευτυχισμένος!:D
Tanti auguri (δεν θυμάμαι καθόλου αν αυτό είναι σωστό :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά κι από μένα Μάριε!Ό,τι επιθυμείς!:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Tanti auguri (δεν θυμάμαι καθόλου αν αυτό είναι σωστό :P)

έχει σχέση με αγγούρι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε ευχαριστω κλεφτρονακι για τα καλα σου λογια και τις ευχες!:redface: :kissing:
Κι εσυ οτι επιθυμεις κοριτσακι μου γλυκο και να εισαι παντα ευτυχισμενη και παντα καλα!;)


faithplus1 μεσα επεσες στην ευχη!;)
tanti auguri λενε και σου ανταποδιδω τις ευχες μεσα απο την καρδια μου.
Προς απαντηση του Weak...εχει αμεση σχεση με το αγγουρι...μετα την μερα γενεθλιων σου...ξεκινανε τα χοντρα αγγουρια γενικα!!:P :D

Βillako μου σ' ευχαριστω πολυ!Κι εσυ οτι επιθυμεις και το καλο που σου θελω ειναι να μην αλλαξει ομαδα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μαριε χρονια πολλα και απο εδω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Χεχε, σε ευχαρστω πολυ φιλε hunter!;) Να ' σαι καλα!
(Δεν μου εχει στειλει χρονια πολλα η Charlize...Ξερεις μωρε...η ασχημη η Theron!:P :clapup: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Χρονια πολλα κι απο εμενα! Τις καλυτερες ευχες μου! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Μάριε και από μένα!:clapup:
Πολύχρονος και ... πολύχρωμος όπως πάντα!!!!:D
Να τα εκατοστίσεις και πάντα με υγεία!
Χρόνια πολλά και στα υπόλοιπα παιδάκια που γιορτάζουν σήμερα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ erodia μου και μικρο διαβολακι!:redface: :hug:
Κι εσεις οτι καλυτερο και καθε ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πολλές μικρές ευχές για μια λαμπερή ζωή, πασπαλισμένες με νεραϊδόσκονη ονείρων, συσκευασμένες με την αγάπη μου, περιτυλιγμένες με την φροντίδα μου, στολισμένες με τη φιλία μου!

Σου εύχομαι ο νέος χρόνος που διανύεις στη ζωή σου, να σε κάνει ακόμα πιο σοφό, ακόμα πιο δυνατό, ακόμα πιο σταθερό, ακόμα πιο δημιουργικό....
Τα καλύτερα έρχονται... :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,819 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Μάριε και καλά! :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:

Πραγματικά, σου εύχομαι ότι καλύτερο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kακη επιρροη....ενα θα σου πω....
:huglove: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :hug:
και για το αλλο θεμα που πραγματικα με συγκινησες...


Πετρακο μου, εισαι διαμαντι παιδι και το ξερεις!!!!;) :D
Πιστευω τα καλυτερα για σενα!;)
Να εισαι παντα καλα φιλε μου!

Γενικα με συγκινησατε ολοι σας,ειλικρινα.....:'( :'(
ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EMENA ΠΩΣ ΜΟΥ ΞΕΦΥΓΕ ΕΤΟΥΤΟ ΔΩ.

μάριολαντ. μικρέ μου μαριολαντ. κάτσε μη στέκεσαι όρθιος. Θα μακρυγορήσω και θα κουραστείς.

Ήταν θυμάμαι οκτώβρης...κρύο, χιόνια, κακό... που μπήκες για πρώτη φορά στο στέκι. Θυμάσαι?
Χαρτομάντηλο?
Όχι ακόμα?
Οι υπόλοιποι?
Καλά τα βάζω εδώ στην άκρη.
Που είχα μείνει? Α. Άρχισες να ποστάρεις δειλά δειλά...τα πρώτα σου ποστ ήταν τόσο συγκινητικά...και τόσο μεγάλα. Όλα είχαν μια έντονη συναισθηματικότητα, κατάφερες να συμφωνούν μαζί σου όλα τα κορίτσια του φόρουμ...
Είπες και ότι μοιάζεις στον Depp, δεν ήθελε και πολύ.... Το μόνο πρόβλημα ήταν η Ιταλία.
Μας κόπηκαν τα φτερά, νιώσαμε να χάνουμε τη γη κάτω από τα πόδια μας. Δε θα σε συναντούσαμε ποτέ???
Ποτέ??????????????
Παίρνετε χαρτομάντηλα, μη ντρέπεστε.

Γλυκιέ
Συναισθηματικέ
Φανταστικέ
Παιχταρά
Kickassαρά
Γκατζετάκια
Αγαπησιάρικε
ΦΑΤΣΑ


Μαριούλη ΜΑΣ, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ.
Σου εύχομαι μέσα από τη καρδιά μου ότι σου είπαν και οι αποπάνω, μα πάνω από όλα σου εύχομαι να μας συναντήσεις για να μπορέσεις και εσύ να ολοκληρωθείς σαν άνθρωπος. :kissing:

Σοκολατάκια?
Κανείς????
καλά τα παίρνω εγώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
MARIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Έχεις γενέθλια σήμερα;;; WOW!!:clapup: :clapup::clapup::clapup:
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!:birthday: :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!:cake::drunk::clapping:
ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΑΖΙ Μ'ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ!! :beer: :vroum: :thumbsup: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
doodoolini μου σε λιγο θα τελειωσω και απο εδω που θα παει...:whistle:
Δεν θα μου ξεφυγεις φατσα μου γλυκια!!!;) :huglove:
Αφου σε αγαπαω, τι να κανω!?!?
Τρομερο το post σου...εγω παντως τα θυμηθηκα οπως τα εγραψες και ο αναστεναγμος βγηκε....:redface:
τα χαρτομαντηλα οταν θα ερθω και θα σας συναντησω!

Αyala μου σε ευχαριστω πολυ!Κι εσυ οτι επιθυμεις καλη μου.;) :bigarmhug
Τα φετινα γενεθλια τα περναω με αυτους που αγαπαω....
ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top