Χρόνια Πολλά σε όλους!

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
αχαχα +100. Επικο το ποστ σου. :P
ευχαριστω ευχαριστω!!!!οχι να το παινευτω αλλα το εχω στο αιμα μ...:P :P

Αφού είσαι κακιά, λογικό είναι!:P:P:P
εγω κακια???εγω???απαπαπαπαπα...:P :P

(λεεεεεεεεεεεεμε τωρα.....:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Δεν ξερω αν το ξερετε ή αν με προλαβε καποιος αλλος,αλλα σημερα γιορταζουν η Ανατασιες και οι Αναστασηδες....Χρονια σας πολλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Άκουσα ότι σήμερα γιορτάζουν οι Αναστασίες... Ισχύει? :confused:

Αν ναι.. .ΚουΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ισχύει :D
ευχαριστώ :D

Μέχρι πρότεινως γιόρταζα μόνο το Πάσχα αλλά αποφάσισα να το γιορτάζω ΚΑΙ τώρα :P
Τελικά όμως, όλοι με ξεχνάνε με την δικαιολογία ότι γιορτάζω το Πάσχα, και το Πάσχα με ξεχνάνε με τη δικαιολογία του αρνιού :P
Τελικώς, όποτε κι αν πω ότι γιορτάζω... εχμ... δώρο γιοκ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ωωωωωω χρόνια πολλά Κουεδίνι!!! :D:D:D:D
Ό,τι επιθυμείς!


τι δώρο θες παιζίμ, να ψάξω στο νετ-ι
:angel::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Ισχύει :D
ευχαριστώ :D

Μέχρι πρότεινως γιόρταζα μόνο το Πάσχα αλλά αποφάσισα να το γιορτάζω ΚΑΙ τώρα :P
Τελικά όμως, όλοι με ξεχνάνε με την δικαιολογία ότι γιορτάζω το Πάσχα, και το Πάσχα με ξεχνάνε με τη δικαιολογία του αρνιού :P
Τελικώς, όποτε κι αν πω ότι γιορτάζω... εχμ... δώρο γιοκ :P
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!
θυμόμουν ότι μια χρονιά σου είχα ευχηθεί και μου είπες ότι δεν γιόρταζες, αλλά τελικά άλλαξες γνώμη, ε;:P
πολύχρονη, να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ωωωωωω χρόνια πολλά Κουεδίνι!!! :D:D:D:D
Ό,τι επιθυμείς!


τι δώρο θες παιζίμ, να ψάξω στο νετ-ι
:angel::D
ένα wii :angel:
:P:P
Σε ευχαριστώ Καλυψούδι μου, να είσαι πάντα καλά! :D



ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!
θυμόμουν ότι μια χρονιά σου είχα ευχηθεί και μου είπες ότι δεν γιόρταζες, αλλά τελικά άλλαξες γνώμη, ε;:P
πολύχρονη, να είσαι καλά και να χαίρεσαι την οικογένειά σου:D
Νι, άλλαξα γνώμη, αν και... είτε έτσι είτε αλλιώς, όλοι με ξεχνάνε :P
Σε ευχαριστώ παλλαντίνι μου και... ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Έχει γιορτή το Αναστάσι!!!:D:D:D
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Αναστασία!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ευχαριστώ μικρή και πεταλουδένια Ηρουλίνα :D
Κι εσύ ό,τι ποθείς να το έχεις πάντα :D


Ευχαριστώ κι εσένα χαρούμενο Κακερλάκι :D
Με το καλό κι ο γάμος όπως τον ονειρεύεσαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλά τι εννοείς πως γιορτάζεις;
Γιατί γιορτάζεις; Από πότε γιορτάζεις; Εγώ που ήμουν; :P

Χρόνια πολλάαααααα, καλάαααααααααα, ευτυχισμέναααααααα, υγιήηηηηηηη, χωρίς φόβους και με πολλά πάθηηηηηηηηηηηηηη ακόλαστααααααααα! :D

Θ' αγαπάωωωωωωωωωωω! :redface: :hug:

ΥΓ: Μη τολμήσεις να γράψεις τπτ για γάμους και παιδιά σε μένα μόνο ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:D:D:D
Ευχαριστώ πολύ Κωνσταντίνα μου :D
Σου εύχομαι κι εσένα σύντομα να βρεις τον δρόμο σου! Είτε έχει παιδιά μέσα είτε όχι :P


Ευχαριστώ Μπιλούνι :D ξες εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Έκανα σοβαρές προσπάθειες να ξεχάσω ότι σήμερα είναι της Αγίας Αναστασίας, μιας και υπάρχουν άτομα με αυτό το όνομα που θα προτιμούσα να μη θυμάμαι ότι υπήρξαν ποτέ.
Δυστυχώς το Μέγα Χάος μου παίζει παιχνίδια και βάζει την αγαπημένη μας Κουέ να αποφασίσει να γιορτάζει σήμερα, πράγμα που με υποχρεώνει να βγω από τη νιρβάνα της λήθης μου και να ευχηθώ:

Χρόνια πολλά καλή μου Αναστασία, να είσαι πάντα γερή και να χαίρεσαι τον όμορφο μπέμπη σου, ο οποίος θα γίνει ένας όμορφος παλίκαρος, την οικογένειά σου και τους φίλους σου. Όταν γιορτάζει η Κουέ, είναι μέρα γιορτής για το στέκι...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μπράβο βρε ναστάζια, είχα τη κουμπάρα μου και τη θεία μου να γιορτάζουν σήμερα και μόνο εσύ μου είχες μείνει για το πάσχα...οπότε, σε ευχαριστώ που μου διευκολύνεις τη ζωή:D:P

α και χρόνια σου πολλά :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Οι Αναστασίες το πάσχα δεν γιορτάζουν; :hmm:
Τέσπα, κουε αν γιορτάζεις χρόνια πολλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΚΕ! Πάντα μπερδεύω αυτή την γιορτή και μόνο αν ξέρεις καλά τον άλλο γνωρίζεις ποιά ημερομηνία προτιμά να γιορτάζει. Ευτυχία, αγάπη και ότι επιθυμείς για τον κούκλο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
χρόνια πολλά για σήμερα στην αδερφούλα μου νατάσα για την ονομαστική της εορτή!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Αναστασίαααα μου!!!! Να είσαι πάντα καλά με το κουκλί σου (νι, τον Ωρίωνα εννοώ!!) και όσους αγαπάς!!!! Ό,τι επιθυμείς (πνευματικό) σου το εύχομαι ολόψυχα! Για το υλικό μέρος απευθύνσου στον Άη Βασίλη :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΚουΕ χρόνια πολλά!:D
πρόλαβα,πρόλαβα.:P (γμτ έχω αρχίσει και ξεχνάω επικίνδυνα:redface:)

Τάσο χρόνια σου πολλά κι εσένα κι ότι επιθυμείς!Να χαίρεσαι το όνομα σου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά Αναστασία...Να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς και ακόμα περισσότερα και να είσαι πάντα η Κουε ξέρουμε...Πάντα υγεία και ευτυχία με την οικογένειά σου... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top