Χρόνια Πολλά σε όλους!

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πολυχρονος ο μικρουλης σου ΚΟΥΕ μου!!!!:birthday::cake::birthday:
Ευχομαι να ειναι παντα υγιης και να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις καθε μερα και στιγμη.;)
Μακαρι να ευτυχισει στην ζωη του και να του πανε ολα καλα!
Και παλι πολυχρονος ο κουκλος σου!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΚουΕ μου να χαίρεσαι τον κούκλο σου! Σου εύχομαι να είναι υγιής, καλότυχος και να τον καμαρώσεις όπως επιθυμείς! :cake: :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ τα είπα στον ίδιο :pfff: :P

Να τον χαίρεσαι Αναστασούλα μου.
Να ζήσεις κάθε στιγμή της παιδικής του ηλικίας στο έπακρο!
(Όταν θα είναι 12 ετών θα καταλάβεις πόσο σημαντική είναι αυτή η ευχή! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Ωπα, τι έγινε; Ο παίδαρος κλείνει τον 1ο του χρόνο ε; Χρόνια του πολλά λοιπόν, με υγεία ευτυχία και άλλα πολλά που θα του τα πούνε και οι υπόλοιποι ναι ναι βεβαίως βεβαίως, εγώ προχωράω στο δώρο ευθύς αμέσως:



Μην ανησυχείς! Μέχρι να γίνεις 18 θα στη φυλάω εγώ!:whistle: Όταν θα μεγαλώσεις θα καταλάβεις ότι αυτό δεν είναι τίποτε άλλο παρά εκμετάλλευση της αθωώτητάς σου, όπερ μεθερμηνευόμενον εστί σου έφαγα τη γκόμενα! Να τη χαίρεσαι βρε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να σας ζήσει Αναστασία μου και να τον χαίρεστε ΜΕ τον άντρα της ζωής σου να μεγαλώνει και να σας κάνει περήφανους! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ωωωωωωωωωω!!!!! Χρόνιααααααααα πολλάααααααααα Ωρίωνα!!!!!! :clapup::clapup::clapup:

Κακή Επιρροή μου να χαίρεσαι το μικρό σου ζουζουνάκι!!!!! Να είναι πάντα υγιείς, ευτυχισμένος και κάθε του χαμόγελο να είναι πηγή ευτυχίας και χαράς για εκείνον και για την οικογένεια σας!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Πέρασε κιόλας ένας χρόνος. Πότε θα πάει φαντάρος και δεν θα το πάρουμε πρέφα, φιλενάδα...
Περνάν τα χρόνια. Εύχομαι λοιπόν να περάσουν όμορφα και να δούμε το γλυκό μωρό με τα καστανά μάτια, που μας κοίταζαν εξεταστικά κι όλο περιέργεια, να χτυπάει τις γκόμενες του γερο-Βάλντερ και να σκάει ο ξεμωραμένος από τη ζήλια του. :hehe::hehe::baby:

Κουέ μου, κάθε ευχή για το βλαστάρι σου, γιατί είναι άλλο πράγμα να έχεις μαμά super mod...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Θα μεγαλώσει και θα του πεις ένα παραμύθι...
...οτι τον αγάπησες και τον φρόντιζες όταν ακόμα ήταν στην κοιλιά σου, ότι του έκανες ένα ξεχωριστό θέμα και συζητούσες επί 9 μήνες (και βαλε) για εκείνον με 150 γνωστούς-άγνωστους, ότι στο τέλος εμείς είχαμε αγονία μεγαλύτερη από την δική σου στη γέννα, ότι χαρήκαμε και του ευχηθήκαμε από την πρώτη μέρα που γεννήθηκε να είναι γερός και να ζήσει, ότι σήμερα που κλείνει ένα χρόνο ζωής του ευχόμαστε και πάλι να είναι γερός, και να ζήσει ευτυχισμένος (γιατί δεν υπάρχουν καλύτερες ευχές), και ότι όλα αυτά συνέβησαν επειδή η μαμά του είναι ένα πλάσμα γεμάτο αγάπη, τη μοίραζε απλόχερα, και οι φίλοι της την αγαπανε για αυτο.



( Τι? Δεν είναι παραμύθι? Εμ… ενα ωραίο παραμύθι μοιάζει.:))


Χρόνια Πολλά, Ωρίωνα!:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά ΚΕ στο παιδάκι σου.:P Να γίνει χαρούμενο, να το αγαπάνε πάντα όπως αγαπιέται τώρα, να πετύχει όλους τους στόχους που θα θέσει και να πραγματοποιήσει τα όνειρά του.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έχω συγκινηθεί τόσο πολύ που αυτή τη στιγμή δεν είμαι καν σε θέση να σας ευχαριστήσω όπως πρέπει για τις ευχές σας
επιφυλάσσομαι


δεν ξέρω πως πέρασε αυτός ο χρόνος...
με τρομάζει όμως το γεγονός ότι δεν πήρα χαμπάρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να μας ζήσει ο λεβέντης!! :clapup:


Καλότυχος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στο μικρό μας Ωρίωνα...ΚουΕ να σου ζήσει, να είναι πάντα ευτυχισμένος και υγιής και να τον δείτε να μεγαλώνει και να σας κάνει υπερήφανους...

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ωρίωνααα!!!! Πολύχρονος κι ευτυχισμένοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup:


Να απολαύσεις το παρτάκι σου και να είσαι κάθε μέρα της ζωής σου τόσο ευτυχισμένος, όσο σε κάνει και θα σε κάνει η υπέροχη μαμά σου!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ωρίωνααα!!!! Πολύχρονος κι ευτυχισμένοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!! :clapup:


Να απολαύσεις το παρτάκι σου και να είσαι κάθε μέρα της ζωής σου τόσο ευτυχισμένος, όσο σε κάνει και θα σε κάνει η υπέροχη μαμά σου!!!


Βρε συ Γιδι τι εχουμε πει...?:worry:
Εχουμε ποσες φορες οτι απαγορευεται να ανεβαζουμε φωτογραφιες της ΟΔ χωρις να εχουν εγκριθει απο τον εικονιζομενο την καθε φορα.:warn::warn:
Δηλαδη θες να βγαλουμε το ποστ τωρα...?:/:

Τελος παντων δεν πειραζει.
Ελπιζω να μην εχει προβλημα και ο Bill που του δημοσιευσαμε φωτογραφια απο τα πιο προσφατα γενεθλια του.:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STAXTOULA

Νεοφερμένος

Η STAXTOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Xρόνια πολλά, σε όσους έχουν γενέθλια σήμερα!!!!:)

:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rafa Nadal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
H Tασούλα πάντως είχε χθες γενέθλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
και σημερα το θυμηθηκες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
τασούλα χρόνια πολλά για χτες then:P
btw, μόλις έγινα εθισμένος μέλος...Μήπως τώρα μπορούμε να το αλλάξουμε σε "το καλύτερο μέλος του ischool" ή κάτι παρόμοιο;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
btw, μόλις έγινα εθισμένος μέλος...
Αν συνεχισω να γραφω με το ρυθμο που γραφω, θα γινω κι εγω σε λιγο! Και πιστεψε με ο χαρακτηρισμος αυτος θα μου ταιριαζει οσο κανενας αλλος! :P

btw, χρονια πολλα Τασουλα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top