Χρόνια Πολλά σε όλους!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Xρόνια πολλά φίλτατε μελλοντικέ συνάδελφε :P

Να σε χαιρόμαστε και να σε χαίρονται όσοι σε αγαπούν και αγαπάς!
Καλό πτυχίο (μουαχαχαχα)...καλύτερο μεταπτυχιακό (αν θες να κάνεις)...την καλύτερη δουλειά (αν την ψάχνεις) και το alter ego wannabe girl (αν δεν την έχεις βρει!!!!)

Και γενικά δηλαδής ότι ποθείς!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Θοδωρούλιιιιιιι...:D...έχεις τα γενεθλιάκια σου σήμερα!!!
Χρόνια πολλά χελωνονιντζάκι, να 'σαι πάντα καλά, με υγεία και δύναμη για να πραγματοποιείς τα όνειρα σου!!!
Ό,τι καλύτερο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χιλιόχρονος και ευτυχισμένος!!!!
Ευχαριστώ πολύ Φοιμπάκι, ευτυχισμένος, αυτό θέλω να είμαι ;)
Xρόνια πολλά φίλτατε μελλοντικέ συνάδελφε :P
Ναι μέλλουσα συνάδελφε, όπως ακριβώς τα λες να γίνουν! :D
Χρόνια πολλά χελωνονιντζάκι, να 'σαι πάντα καλά, με υγεία και δύναμη για να πραγματοποιείς τα όνειρα σου!!!
Και εσύ μάρα να σαι πάντα καλά να μας εύχεσαι τα καλύτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Fantago ήθελα να σου πω εχθές τα χρόνια πολλά, αλλά είχε πρόβλημα η σύνδεσή μου. Anyway, χρόνια σου πολλά τρελιάρη, να τα εκατοστήσεις και κάθε επιτυχία σε όλους τους τομείς. :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Fantago ήθελα να σου πω εχθές τα χρόνια πολλά, αλλά είχε πρόβλημα η σύνδεσή μου.
Jeepουρε, άντε να βάλεις adsl, που δεν θα μου εύχεσαι στην ώρα σου :pfff:



:P
Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Αχ! Χρόνια πολλά σε όλους όσους γιόρταζαν και ξέχασα να τους τα πω... Πραγματικά, ντροπής καμώματα... Αλλά δε βλέπω ποτέ τη λίστα με τους εορταζόμενους στην κεντρική σελίδα, είναι εγωιστικό εκ μέρους μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωχ! Έχει ο τζες γενέθλια; :D

Tsipouro παλιοπαγούρι (κι ας μην το δέχεσαι) να τα εκατοστήσεις και με ένα καλό χαλόνι βρε!:P
Με 1 και 2 και 3 και 4 πτυχία και κάθε επιτυχία!:D
:birthday:


Aαααα και επίσης Χρόνια σου πολλά Isiliel!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ΔΗΜΗΤΡΑ, Δήμητρα, Δημητρούλα, Δημητρία, Μιμή, Μιμίκα, Ντίμι.
ΔΗΜΗΤΡΗΣ, Δημήτριος, Δημήτρης, Δημητρός, Δήμος, Μίμης, Δημητράκης, Τζίμης, Τζιμάκος, Μήτσος, Μητσάκος, Μήτρος.

Χρονια σας πολλα, να σας χαιρομαστε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Ίσι και Τσίπουρε!! :D

Και σε όσους άλλους γιορτάζουν και τους ξεχνάω αυτή τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Τσιπουρε για τα γενέθλιά σου :D

Χρόνια πολλά Ισι και Μοναχέ για τη γιορτή σας :D

Χρόνια πολλά και σε όσους ξεχνάω (φοργκιβ με :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Άχου τα! Ο Τσιπουριάρης σας ευχαριστεί από τα βάθη της καρδιάς του για τις ευχές σας! :bigarmhug:
Ηρώ δε ξέρω τι είναι το χαλόνι :redface:, αλλά πρέπει να είναι κάτι καλό λογικά :D.
Εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου στην Isiliel, τον Monaxo και γενικά σε όλους όσους γιορτάζουν σήμερα και ιδιαίτερα σε κοντινούς φίλους που θα γιορτάσουμε μαζί χρόνια πολλά και ευτυχισμένα! Ότι επιθυμείτε παιδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα Ισι, Τσιπ και μοναχε :)
Ευτυχιες, υγειες, και χαρουμενο τετραημερο :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τσιπουρούλιιιιιιι...πολύχρονος, καλόχρονος, πάντα ευτυχισμένος!!!:birthday:

Isi και μοναχέ, χρόνια πολλά για την γιορτή σας, ότι επιθυμείτε να το πάθετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τσίπουρε σε λένε και Δημήτρη μήπως? :D
Πολύχρονος πολύχρωμος! Οι επιθυμίες σου ευχές μου!

Δημητρούλα σου εύχομαι να περάσεις μια υπέροχη μέρα δίπλα σε αυτούς που αγαπάς!
Χρόνια πολλά για τη γιορτή σου! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και υγιής! :D

Μοναχούλι μου και σε σένα εύχομαι τα καλύτερα! Να είσαι πάντα καλά!


Να είσαστε όλοι σας καλά κι ευτυχισμένοι! και κυρίως υγιείς παιδιά! ΥΓΕΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα σε οσους και σε οσες εχουν σημερα την ονομαστικη τους εορτη αλλα και σε οσους εχουν γενεθλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δεν κανει τπτ!μου πηρες γλυκο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Χρονια πολλά djimmakos!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tweety833

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
χρονια πολλά σε ολουσ τους Δημιτριδεσ!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top