Χρόνια Πολλά σε όλους!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Βικάκι μου, ο,τι ποθείς να το πάθεις και μάλιστα άμεσα! :D :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Βικάκυ Χρόνια σου Πολλά!!!!!!!!!!!

Να τα χιλιάσεις!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και από μένα Vkey!! Πάντα επιτυχίες να έχεις και πάντα ευτυχισμένη :) Ό,τι επιθυμείς!!! :)
Ax...ευχαριστώ πάρα πολύ!

Χρόνια σου πολλά Vkey, να τα εκατοστήσεις!!!
Πάντα ευτυχισμένη!:D
Thanx Ηρουλίνι!

Να τα εκαστοστήσεις Vkey μου!! Πολύχρονη και πάντα ευτυχισμένη! :D

:worry:


Χμ... Δεν ξέρω τι άλλο να σου ευχηθώ- συμπλήρωσε τα κενά με ό,τι θέλεις εσύ :redface:

Να είσαι πάντα ... , με ... , να έχεις ... και ....
Επίσης να ...

(μπορεί να αποδοθεί/ερμηνευθεί ποικιλοτρόπως- μετά φυσάς τα κεράκια :redface:)


Χρόνια Πολλά!!! :birthday:
Πειράζει να μην πω τι έβαλα στα κενά; :P
Σε ευχαριστώ Καλυψούλα :D

Χρόνια Πολλά Vkey! :clapup:

Ό,τι επιθυμείς!
Thanx Irenούλα (έχω αλλάξει τα πετρέλαια στα νικ σήμερα :P)

Ααααααα!!! Και εννοείται χρόνια πολλά στην Vkey...ό,τι επιθυμείς κοριτσάρα μου!!! Πολύχρονη και καλόχρονη...:cake:
Κι εσύ ο,τι ποθείς κοπέλα μου να το έχεις πάντα!

Χρόνια πολλά Βικάκι μου, ο,τι ποθείς να το πάθεις και μάλιστα άμεσα! :D :hug:
Σ' ευχαριστώ μωρό μου :hug:

Βικάκυ Χρόνια σου Πολλά!!!!!!!!!!!

Να τα χιλιάσεις!!!!!!!!!!!!!!
Κλεφτρουλίνι μου!!!!
Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βίκυυυυ :D
Πολύχρονη και ότι επιθυμείς!!:cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κώστα, Μάρα και... ΒΙΚΥ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χρονια πολλα βικυ, ο,τι πεθυμας κοπελα!

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Wtf? Διαγωνισμό κρεατίνης κάνετε; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
vendetta και μάρα_κουταμάρα με συγχωρείτε για την καθυστέρηση, άλλα σίγουρα δέχεστε ακόμα ευχές, ναι;

Χρόνια σας πολλά λοιπόν και ευτυχισμένα!!! :D

Σ'ευχαριστώ πολύ fandago...Να'σαι κι εσύ πάντα καλά και ό,τι επιθυμείς...

oοφκορς και δέχονται. Σιγά μην κλείσανε για διακοπές:P

χρόνια πολλά και από μένα σε όλα τα παιδάκια που είχαν γενέθλια/γιορτή αυτές τις μέρες:D

Θενξ dooo...Να'σαι καλά...:)

Παιδάκια μου σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχούλες σας...sorry για το delay αλλά...διακοπές γαρ!!!:)
Χρόνια πολλά και στον Κώστα...:birthday: Ότι επιθυμείς καμάρι μου...να μας χαίρονται!!!

Να'σαι καλά μάρα...:D

Η τούρτα σου άρεσε; :P



Υ.Σ. Δεν πιστεύω να τις έφαγε και τις 2 ο Vendetta :worry:...

Ναι αμέ, καλή μου φάνηκε αλλά αν δεν δοκιμάσω δεν ξέρω τίποτα....:P:P

Vendetta αγόρι μου που είναι η τούρτα μου;; :eek: Δεν πιστεύω να άρχισες τα κεράσματα με ξένη τούρτα...:P:P


Σόρρυ αλλά δεν μπορώ να κρατηθώ μπροστά σε γλυκά...:redface::/:


:P

Χρόνια πολλά Κώστα, Μάρα και... ΒΙΚΥ! :D

Σ'ευχαριστώ Γιώργο...Να'σαι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Και φυσικά Vkey χρόνια σου πολλά και να τα εκατοστήσεις...
Να έχεις ό,τι επιθυμείς...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βίκυυυυ :D
Πολύχρονη και ότι επιθυμείς!!:cake:
Σε ευχαριστώ Μπιλάκι μου!!!

Χρόνια πολλά Κώστα, Μάρα και... ΒΙΚΥ! :D
Και Γιωργάκι μου!!!!

Χρονια πολλα βικυ, ο,τι πεθυμας κοπελα!

:hehe:
Και Κόρψωωωωωωωω (αυτό το δανείστηκα από άλλη :P)

Και φυσικά Vkey χρόνια σου πολλά και να τα εκατοστήσεις...
Να έχεις ό,τι επιθυμείς...
:D

Και V...από Vendetta :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ποια με λεει κορψω και δεν το χω παρει χαμπαρι? :p

Χρονια πολλα και σ'εσενα V!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η Μόλκα σε λέει Κόρψω...:D

Υπογραφή

Η Σπχιούνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βικουνίνο μου, χρόνια σου πολλά!!! να τα εκατοστήσεις, να συνεχίσουν να σου πηγαίνουν όλα καλά και καλύτερα, αν γίνεται!!

επίσης πρέπει να ξέρεις ότι οι άντρες στη φωτογραφία είναι photoshop, οπότε φάε καλύτερα τη τούρτα, μη μείνεις με το ...κερί στο χέρι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σήμερις εορτάζουν οι Ναταλίες!!!!! ;)







:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλάαααα στις Ναταλίες!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Χάιδω και dIm@kIs14!!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
βικουνίνο μου, χρόνια σου πολλά!!! να τα εκατοστήσεις, να συνεχίσουν να σου πηγαίνουν όλα καλά και καλύτερα, αν γίνεται!!

επίσης πρέπει να ξέρεις ότι οι άντρες στη φωτογραφία είναι photoshop, οπότε φάε καλύτερα τη τούρτα, μη μείνεις με το ...κερί στο χέρι:P

Thanx doolίνα μου! :D

Αν και μου χάλασες την φαντασίωση με αυτά που μου αποκάλυψες :(
Κακιά :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Χάιδω! Ό,τι επιθυμείς! :)
και dIm@kIs14!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Χαιδωωωωωωωωωωωωωωωω !!!!!Χρονια πολλα και οτι επιθυμεις :)

d1m@kis 14 χρονια πολλα αγορινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top