Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Αναστασίες και στους Αναστάσιους (αν και λίγο καθυστερημένα:redface:)
και στους Γιώργηδες και τις Γεωργίες!

Να στε καλά παιδιά ό,τι επιθυμείτε!! Υγεία και ευτυχία πάνω απ'όλα!!:)

ευχαριστούμε Δανάη μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε ΚΕ(καθυστερημένα όμως:P)και Γιώργο:D
Ό,τι επιθυμείτε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να είσαι καλά βρε Μπιλάκο :D (δεν πειράζει η καθυστέρηση... εδώ ακόμα με παίρνουν τηλ φίλοι και συγγενείς :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Koυέ μου Χρόνια Πολλά και από μένα! Ότι επιθυμείς να έχεις και συ και η υπέροχη οικογένεια σου και πάντα καλά να σας τυχαίνουν :D

Γιωργοοοοοοοοοοοοοοοο
Ρε παλιομπρο! Γέρασες κιάλλο; :P
Θα σου ευχηθώ καυτές γκόμενες, ένα παγκόσμιο ρεκόρ στο βαθμό πτυχίου και πάντα να είσαι τρελά τρελά ευτυχισμένος :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Εύχομαι σε όλη την παρέα ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ με υγεία και αγάπη.:):)
:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! στην Κακή Επιρροή(Αναστασία) και της εύχομαι ολόψυχα να έχει πάντα Υγεία και Αγάπη αυτή και η οικογένειά της.:)
Επίσης εύχομαι στον Γιώργο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:) με χαρά,αγάπη και ότι επιθυμεί στη ζωή του να το βρεί.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ντοινκ

Γιορτάζει το παιδί?


Μα σοβαρά τώρα Γιώργο σε λένε?
Παντελής έλλειψη φαντασίας όμως!!


οτι επιθυμείς καλόμ, ευτυχιες, πλουτη, δοξες, πτυχιο με 9.991 και


βασικα γεματη καρδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
μη μου κάνετε μερτζ θα σας φαω

αναστασια, κακη επιρροη ή όπως αλλιώς σε φωνάζουν.

χρονια πολλα αν και καθυστερημενα

αλλα αν κατι ειναι στην ωρα του δε μου ταιριαζει

οτι λυπες σου ηρθανε μαζεμενες καποτε να γινουν ολες χαρες για να γεμισουν εσενα, τον αντρα σου και το πιδι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε ΚΕ(καθυστερημένα όμως:P)και Γιώργο:D
Ό,τι επιθυμείτε:)

Εύχομαι σε όλη την παρέα ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ με υγεία και αγάπη.:):)
:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! στην Κακή Επιρροή(Αναστασία) και της εύχομαι ολόψυχα να έχει πάντα Υγεία και Αγάπη αυτή και η οικογένειά της.:)
Επίσης εύχομαι στον Γιώργο ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!:) με χαρά,αγάπη και ότι επιθυμεί στη ζωή του να το βρεί.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
Ευχαριστώ πολύ-πολύ παιδάκια μου!! :D

Γιωργοοοοοοοοοοοοοοοο
Ρε παλιομπρο! Γέρασες κιάλλο; :P
Θα σου ευχηθώ καυτές γκόμενες, ένα παγκόσμιο ρεκόρ στο βαθμό πτυχίου και πάντα να είσαι τρελά τρελά ευτυχισμένος :D :D :D
Αδελφούλα μου!! :clapup::clapup::clapup:
Τρέλα και τα μυαλά στα κάγκελα, αμέ! :clapup::clapup::clapup:
:kissing:

βασικα γεματη καρδια
Σ' ευχαριστώ μέσα απ' την καρδιά μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Koυέ μου Χρόνια Πολλά και από μένα! Ότι επιθυμείς να έχεις και συ και η υπέροχη οικογένεια σου και πάντα καλά να σας τυχαίνουν :D
Σε ευχαριστώ πολύ Αντζούγια μου :D

Εύχομαι σε όλη την παρέα ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ με υγεία και αγάπη.:):)
:) ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! στην Κακή Επιρροή(Αναστασία) και της εύχομαι ολόψυχα να έχει πάντα Υγεία και Αγάπη αυτή και η οικογένειά της.:)
Να είσαι καλά olibos :D και πάλι καλώς ήρθες :D


μη μου κάνετε μερτζ θα σας φαω

αναστασια, κακη επιρροη ή όπως αλλιώς σε φωνάζουν.

χρονια πολλα αν και καθυστερημενα

αλλα αν κατι ειναι στην ωρα του δε μου ταιριαζει

οτι λυπες σου ηρθανε μαζεμενες καποτε να γινουν ολες χαρες για να γεμισουν εσενα, τον αντρα σου και το πιδι σου.
Με συγκίνησες βρε... άντε, θα σου βάλω ότι συνταγή μου ζητήσεις :D


Σας ευχαριστώ όλους απ την καρδιά μου :bigarmhug
Σας εύχομαι να ζήσετε όλοι στιγμές ευτυχίας σαν τις δικές μου και ακόμα καλύτερες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην ΚουΕ και στον Γιώργο για την ονομαστική σας εορτή, ότι επιθυμείτε, υγεία και ευτυχία!!!!!:)

Για όλους τους υπόλοιπους Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη, Υγεία και Ευτυχία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Κακή Επιρροή και Dark_Kronos!!! Να χαίρεστε την γιορτή σας και ότι επιθυμείτε!!!! :D

Γιώργο χρόνια πολλά!!!! Να χαίρεσαι το όνομά σου, να είσαι πάντα ευτυχισμένος, υγιείς και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!! :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην ΚουΕ και στον Γιώργο για την ονομαστική σας εορτή, ότι επιθυμείτε, υγεία και ευτυχία!!!!!:)

Για όλους τους υπόλοιπους Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη, Υγεία και Ευτυχία!:)

Χρόνια πολλά Κακή Επιρροή και Dark_Kronos!!! Να χαίρεστε την γιορτή σας και ότι επιθυμείτε!!!! :D

σας ευχαριστώ κοριτσάρες μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Zωρζουλίνι μουυυυυυυυυυυυυυ....
Χρόνια πολλά και καλά...με πολλές πολλές κοπέλες (οκ...ξέρω εσύ θες την μία και μοναδική αλλά εγώ σου δίνω πολλές να διαλέξεις :P)
Να συνεχίσεις να περνάς τα μαθήματα όπως τα περνάς και ο,τι σε βασανίζει απλά να εξαφανιστεί! :hug: :kissing:

σοζ που άργησα...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στην ΚουΕ και στον Γιώργο για την ονομαστική σας εορτή, ότι επιθυμείτε, υγεία και ευτυχία!!!!!:)

Για όλους τους υπόλοιπους Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη, Υγεία και Ευτυχία!:)
Ciby, φχαριστώ πολύ-πολύ-πολύ!! :clapup::clapup:
Γιώργο χρόνια πολλά!!!! Να χαίρεσαι το όνομά σου, να είσαι πάντα ευτυχισμένος, υγιείς και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!! :clapup::clapup::clapup:
Αχ, το Φοιμπάκι μου! Φχαριστώ Φοιμπάκι, σου 'φχομαι να ξαναπάς σύντομα στο Παρίσι λεπόν! :D:D:D

Zωρζουλίνι μουυυυυυυυυυυυυυ....
Χρόνια πολλά και καλά...με πολλές πολλές κοπέλες (οκ...ξέρω εσύ θες την μία και μοναδική αλλά εγώ σου δίνω πολλές να διαλέξεις :P)
Να συνεχίσεις να περνάς τα μαθήματα όπως τα περνάς και ο,τι σε βασανίζει απλά να εξαφανιστεί! :hug: :kissing:

σοζ που άργησα...:redface:
Το καλό πράγμα αργεί να 'ρθει (για την αργοπορία λέγω :P).
:hug: :huglove: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Amy 4ever

Νεοφερμένος

Η Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 117 μηνύματα.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αναστασία και Γιώργο, πολύχρονοι!!:clapup:
Ό,τι επιθυμείτε να το ΄χετε!
:D

Καθυστερημένα βέβαια.. αλλά no internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φχαριστώ Ηρούδι! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σε ευχαριστώ μαρούλι εποχής :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Χρονια πολλα Αλεξη :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::kiss::kiss::kiss::bunny:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
22, γερνάω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top