Χρόνια Πολλά σε όλους!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
happy-birthday-cupcakes.jpg
Μωρό μου!! Χρόνια σου πολλάα!! Να σε χαιρόμαστε! Όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!
Γερή και δυνατή!
:hug:
:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!:hug::D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα σε μια μικρη ζωουλα που εχει την γιορτουλα της σημερα. Χρονια πολλα στο μικρο ζουζουνακι που μπηκε στην ζωη μου ξαφνικα και την αλλαξε! Χρονια πολλα σε ενα απο τα πιο γλυκα μωρα που εχω γνωρισει :') Σεραφειμ μου :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά για χθες σε έναν υπέροχο άνθρωπο! Σε ένα από τα πιο φωτεινά πρόσωπα που υπάρχουν στην ζωή μου! Σε αγαπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο πιο σημαντικό άτομο της ζωής μου.
Χρόνια πολλά σε μια μικρή ζωούλα που σήμερα γιορτάζει τα δεύτερα γενέθλια της.
Χρόνια πολλά στον μικρό θησαυρό μου,στο πιο ανεκτίμητο πλασματάκι.
Χρόνια πολλά στο πιο γλυκό μωρό που υπάρχει.
Χρόνια σου πολλά ζωή μου!!!Να σε χαιρόμαστε:kissing::happy: Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη!!
Σε αγαπώ όσο κανένας :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
^^ Να χαιρομαι την νυφη μου:D. Γερη, δυνατη, χαρουμενη και ευλογημένη να ειναι σε ολη της την ζωη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.


Χρόνια μας πολλά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά σε όλους τους εορτάζοντες σήμερα, υγεία και μακροημέρευση εύχομαι:flowers:
Πολύχρονος και ο Πάνος μας (iJohnnyCash), οσονούπω και τα γενέθλιά του

Να χαίρεται ότι έχει και να αποκτήσει όσα επιθυμεί


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
H χάρη της Παναγίας ας δώσει σε όλους υγεία κ πολλά χαμόγελα!!!
Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες (2/3 της Ελλάδας είναι αυτά)!!
Να μας χαίρεστε και να μας αγαπάτε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Και σας χαιρόμαστε και σας αγαπάμε


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Σήμερα έχει γενέθλια ένας από τους σημαντικότερους ανθρώπους της ζωής μου . Χρόνια σου πολλά χαζό και ηλίθιο παιδάκι . Είσαι το πιο σιχαμένο αστεράκι που υπάρχει . Hab dich lieb . Να είσαι πάντα τόσο χαζό και να μην χάσεις ποτέ την τρέλα σου .
Βόδι .

Σε αγαπωωωω Τόμχεν
:inlove: :inlove: :kissing: :hug: :hug: :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
χρόνια πολλά στον κώστα.
sweet sixteen ηλίθιε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όλες τις Μαρίκες και τους Μαρίκους! :cake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

Καλά Χριστούγεννα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω αν την ημέρα των χριστουγέννων θα μπορώ να μπω για να ευχηθώ το κάνω από τώρα:

1. Καλά Χριστούγεννα σε όλους! Με υγεία, ευτυχία και πολλά χαμόγελα! Όλοι οι στόχοι και οι επιθυμίες του καθενός να πραγματοποιηθούν σύντομα! Να μην ξεχνάτε να αγαπάτε και να χαμογελάτε! Αααα! Και κάτι τελευταίο: δεν υπάρχουν άσχημες και καλές μέρες... Υπάρχουν μόνο διάφορες εκδοχές του καλού!

2. Χρόνια πολλά σε όλες τις Χριστίνες, τους Χρήστους, τις Χρυσούλες και πάει λέγοντας...

3. Και επειδή την ημέρα των χριστουγέννων γιορτάζει μια λίγο πιο ιδιαίτερη Χριστίνα... Και επειδή εδώ δεν θα δει τις ευχές μου, και φυσικά προτιμώ να τις τις πω αγκαλιάζοντάς την... Θα πω μόνο πως όλα τα ευχαριστώ του κόσμου είναι λίγα για να την ευχαριστήσω για ότι έχει κάνει για εμένα αυτά τα 4 χρόνια... Όπως και να της πω πως το καλύτερο δώρο για τα χριστούγεννα δεν θα ήταν ούτε καν ένα εισιτήριο για Γερμανία... Το καλύτερο δώρο είναι το γεγονός ότι είναι δίπλα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε δύο πολύ καλούς μου φίλους τη Χριστίνα και τον Χρήστο! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη Στερπβάαφελ, τον Όπι μου, και τη τρέλα την Τίνα. :D

Και στο μικρό μου βάσανο, το ανήψι μου τον Τιτάκοοο. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Βασίλη είσαι τρέλλλα ♡
Χρόνια σου πολλά μπεκάτσα,
να χαίρεσαι το όνομα σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top