Χρόνια Πολλά σε όλους!

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα Ρενια :happy:
και φυσικα σε ολους τους Σταυρους και τις Σταυρουλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρονια πολλα Ρενια :happy:
και φυσικα σε ολους τους Σταυρους και τις Σταυρουλες!

Εεευχαριστώω. :flowers:
Σειρά μου.
Χρόνια πολλά σε Σταυρούλες,Σταύρους κλπ κλπ.
Εγώ εύχομαι σε μία ψηλή παρουσία να χαίρεται την υπέροχη ονοματάρα της.Της εύχομαι πολλές πολλές ώρες Χημεία και Βιολογία και να καταλήξει επιτέλους ότι θα πάει Κέρκυρα μπας και είμαστε μαζί.
ΚΟΥΙΝ,σε αγαπάμε.

Θα κλάψω και θα μουσκέψω το πουκάμισο όπως το πας. :redface:
Ευχαριστώ κάμπιαα <3 :hug:
Χημεία και βιολογία με τον φετινό καθηγητή μην μου εύχεσαι, ύπνο να μου ευχηθείς.:P

χρονιααααα σε ολουυς τους Σταυρους και τις Σταυρουλες που γιορταζουν σημερααα..οτι επιθυμειτεε!!

Και σε εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ στη φέρι έκανα δώρο ήδη, και της έχω ευχηθεί ένα σωρό φορές. :P

Ας το πάμε άλλη μία: Κακό ψόφο. <3
Χαχαχα τρελές:hehe:
Εεευχαριστώω. :flowers:
Και σε εμένα.
Χρόνια πολλά παιζάκι:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε μένα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χρόνια πολλάααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:hug:


Να σε χαιρόμαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ευχαριστώωωω :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγαθαρχιδης

Νεοφερμένος

Ο Αγαθαρχιδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Χρονια πολλα στην ξαδερφουλα μ, γινεται σημερα 2 χρονων !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρονια πολλα στον θειο μου! Στο αγαπημενο μου θειο που ειναι πολυ μακρια δυστυχως... Ονκελ μου <3 οτι καλυτερο! Σε αγαπω και σε περιμενω το γρηγορότερο! Επισης χρονια πολλα σε καποιον αλλον Δημητρη που του αξιζουν ολες οι ευχες του κοσμου <3... Τελος χρονια πολλα σε ΟΛΕΣ τις Δημητρες και σε ΟΛΟΥΣ τους Δημητρηδες! Να τους χαιρομαστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον νονό μου, στη θεία μου, στην φίλη μου την Δήμητρα και σε όσους ακόμη γιορτάζουν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον θείο μου και στον ξάδερφό μου! Χρόνια πολλά στην περσινή μου φυσικοχημικό που χάρη σε αυτή απέκτησα τις σωστές βάσεις για να μπορέσω να προχωρήσω, χρόνια πολλά στο χωριό μου που γιορτάζει ο πολιούχος του σήμερα! Τέλος χρόνια πολλά σε όλους τους Άγγελους, τις Αγγελικές και τους Μιχάλιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
Χρονιααα πολλαααα στην μανουλαααα μουυυ!!! να την χαιρομαιιιιιι:D:D:clapup::clapup:
και σε οποιοοον αλλο γιορταζειιι σημερααα..χρονιααα πολλααααα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη Μυτιλήνη για τον Ταξιάρχη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στη μαμά μου, και στην _Fairygirl_ :D :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην κολλητή μου, Νεκταρία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στον μικρό θησαυρό μου... στον πιο ανεκτίμητο άνθρωπο, σε αυτό το πλασματάκι που πριν 7 χρόνια ακριβώς, μια κρύα Τετάρτη, έφερε την πιο μεγάλη ευτυχία στην οικογένεια μας! Στην πιο υπέροχη αδελφή του κόσμου (έχω δύο υπέροχες αδελφές βασικά :redface:). Αυτή τη στιγμή είμαι σε ταξίδι, και τα χρόνια πολλά τα είπαμε μέσω βίντεο στο skype, αλλά θέλω να ξέρεις πως τα 7 αδελφούλα μου, είναι πολύ σημαντική ηλικία :D, και η Β' Δημοτικού μια δύσκολη τάξη!! Αλλά εσύ είσαι φοβερή μαθήτρια, και θα τα πας τέλεια! Εύχομαι να είσαι πάντα ευτυχισμένη, γλυκιά, και να μην σταματήσεις ποτέ να γελάς <3.





Θα το δει αυτό, για αυτό το γράφω έτσι όμορφα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Άχου ρε Μελανάκι τι γλυκιά αδερφούλα που είσαι :D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top