Χρόνια Πολλά σε όλους!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Όταν το πρωι άλλαξα την υπογραφή μου δεν φαντάζομουν τέτοια τροπή.. :redface:
Άμα κλείσουμε χρόνο δηλ τι θα κάνετε; Θα μας ανοίξετε σαμπάνιες; :redface:

Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστούμε όλους πάρα πολύ, είστε γλυκύτατοι και μ έχετε κατασυγκινήσει! :group::group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά kajiroHunter :D (ε είπα να σας αναφέρω ως ένα :D)

Και μιας και λέμε για επετείους, κι εμείς σήμερα με το μωρό μου κλείνουμε 2,5 χρόνια :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά Michelle!!! :inlove:
Να είσαστε πάντα αγαπημένοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά kajiroHunter :D (ε είπα να σας αναφέρω ως ένα :D)

Και μιας και λέμε για επετείους, κι εμείς σήμερα με το μωρό μου κλείνουμε 2,5 χρόνια :inlove:

Eυχαριστούμε κι ανταποδίδουμε! :clapup: (τουλάχιστον εσείς έχετε σοβαρή επέτειο!:redface::P)

Και χρόνια πολλά Πέτροοοοοοοοοοοοοο! Ό,τι ποθείς! :D

Και σε όλους τους Πέτρους και Παύλους που υπάρχουν εδώ και δεν ξέρω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά Πετράν!!!!σου εύχομαι να βρεις την ευτυχία σύντομα:D

χάπι κάπλ και στο michexpo:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Λία και Πάνο να ζήσετε και να είσαστε πάντα ευτυχισμένοι και ερωτευμένοι :inlove:



Πετράκο να ζήσεις κι εσύ :)
Χρόνια πολλά και καλά για τη γιορτή σου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
...άκου Χάπι Κλαπ! :lol:

Χρόνια πολλά Πετρί μας!! Σ'αγαπάμε πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πετράν!!!! Χρόνια Πολλά παλικάρι μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Χρόνια πολλά kajiroHunter :D (ε είπα να σας αναφέρω ως ένα :D)

Και μιας και λέμε για επετείους, κι εμείς σήμερα με το μωρό μου κλείνουμε 2,5 χρόνια :inlove:

Λοιπόν άν και καθυστερημένο που είμαι θέλω να πώ στον χάντερ και την Καγήρα μας να γιορτάζουν για πολλά χρόνια ακόμα, μέσα απο την καρδιά μου έυχομαί να είσαστε πάντα μ,αζί με υγεία και ευτυχίες:)


Πάνο και Λια σας έυχομαι χαρές ευτυχίες και να μεινει ο έρωτας και η αγάπη πάντα φολιασμένη στην καρδιά σας, ευχομαί η ζωή να σας κρατάει ενομένους και ευτυχισμένους:)


Πέτρο σε πάω πάρα πολλύ λέμε, σου έυχομαι χαρά ευτυχία ευημερία και μια καλή ζωή χωρίς προβλήματα για σένα και για τους ανθρώπους που αγαπάς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πέτρο, σου εύχομαι ΤΑ καλύτερα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Πέτρο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Χρόνια πολλά πέτρο!:D
Λία και Εκτεθειμένε να ζήσετε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Petros!!!
Χρόνια πολλά και καλά, βρε!! :)

Και στα ζευγαράκια, πάντα καλά κι ευτυχισμένοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η Λια κ ο πανος τι εχουν ρε παιδια?


πετρακι χρονια πολλα οτι επιθυμεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Πετρο!

Να σηζετε Πανο και Λια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.


:inlove: 1 χρόνος γάμου σήμερα :inlove:




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
:clapup: να ζήσετε!!! και να τα εκατοστήσετε κουεδούλα μου!!!! :) :) :) :) :)

(εγώ 1 χρονος παρα 1 μηνα χαχαχα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!

:worship::worship::worship::worship::worship: :worship:

Πολύ ρομαντικό Κουέ, που είσαι στην κατάσταση που είσαι και γιορτάζεις ένα χρόνο γάμου!!! :hug:

Να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κουε μου... οτι επιθυμητε... να ειστε ευτυχισμενοι για παντα....
μεχρι τα βαθυα γεραματα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Και χρόνια πολλά Πέτροοοοοοοοοοοοοο! Ό,τι ποθείς! :D

χρόνια πολλά Πετράν!!!!σου εύχομαι να βρεις την ευτυχία σύντομα:D

Πετράκο να ζήσεις κι εσύ :)
Χρόνια πολλά και καλά για τη γιορτή σου :clapup:

Χρόνια πολλά Πετρί μας!! Σ'αγαπάμε πολύ!

Πετράν!!!! Χρόνια Πολλά παλικάρι μου!!

Πέτρο σε πάω πάρα πολλύ λέμε, σου έυχομαι χαρά ευτυχία ευημερία και μια καλή ζωή χωρίς προβλήματα για σένα και για τους ανθρώπους που αγαπάς:)

Πέτρο, σου εύχομαι ΤΑ καλύτερα! :D

Χρόνια πολλά Πέτρο :)

Χρόνια πολλά πέτρο!:D

Petros!!!
Χρόνια πολλά και καλά, βρε!! :)

πετρακι χρονια πολλα οτι επιθυμεις

Χρονια πολλα Πετρο!
Ευχαριστώ πολύ!! :clapup: :clapup: :clapup:
:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug:bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top