Χρόνια Πολλά σε όλους!

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
δεν ξερω αν βγει η εικονα αλλα μου αρεσει..:xixi:..
βγηκε....:yeah: ο μπλε κομφου ειμαι εγω που σου λεω..."χα... ειδες με ποση μεγαλη επιθυμια στο ειπα??? ". :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • disney_g_1385.jpg
    disney_g_1385.jpg
    26.1 KB · Εμφανίσεις: 53

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
χαχαχα :D , μιλας και φαλαινίστικα??? :P
Tέλεια πικ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
χαχαχα :D , μιλας και φαλαινίστικα??? :P
Tέλεια πικ!
-.- φυσικα και μιλω γλυκια μου για ποια με περασες...?



:lol::D:P:xixi::lol:
-----------------------------------------
Χρήστες με γενέθλια κατά τον 17-09-09
kelge (53), tsikis (23), alex-7- (20), dimitra_st (20), xrysa kes (20), 'Ιρις, diontheo (19), Georgyy (19), abc24 (19), GreekPilot18 (19), freestylemachine (19), Ζανης (18), consta51 (18), Christina91 (18), sstefoss (18), RIA (18), falaisia (18), stamatis_g, αντρικοςςς! (17), Στελιος[Vini V.] (17), Lefteris278 (17), Έμμα, gianispoulis (16), kiki1993 (16), roula corf (16), mousoudis (16), πλατωνας (16), Μάνος Κ., στελλα χατζη (15), sotiria!! (14)

Χρονια σας πολλα...!!! :xixi::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Χρόνια πολλά , ευτυχισμένα και γεμάτα αγάπη στα κορίτσια μας που γιορτάζουν σήμερα!!!! Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!!!!!:D

Ευχές και σ΄όσες/όσους έχουν τα γενέθλιά τους σήμερα!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
17 Σεπτεμβρίου σήμερα γιορτάζω εγώ,γιορτάζει και η σοφία μου.:P

Ευχαριστώ hale :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=DLKnKEaPFfI[/ame]

To Άστρο της Αυγής και του Δειλινού εύχεται:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!
-----------------------------------------
:'(βρηκα ατομο να παιζω, πολυ χαιρομαι..
Σε ευχαριστω για χιλιοστη φορα....:D:D:D:D:D <----- κοιτα χαμογελο.:P

Δεν πειραζει που δεν πηγες...Θα σου ξανα ευχηθω για την επομενη εξεταστικη...:xixi:;)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΜ
ΒΑΜ !!!

τάδε λέγει το Άστρο της Αυγής και του Δειλινού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Xρονια πολλα σε ολες τις Σοφιες και σε οσους γιορταζουν.
Οτι επιθυμειτε.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά στις Σοφίες τις Ελπίδες και τις Αγάπες.Ακόμα και στους υπόλοιπους ερτάζοντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Aααα.Χρόνια πολλά SoZi.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ιιιιιι ξεχαστηκα!!:D
Σοζι αγαπηηηηηηη.:D
Xρονια σου πολλα λατρεια, οτι επιθυμεις!!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Xρόνια Πολλά στις Σοφίες τις Ελπίδες και τις Αγάπες.Ακόμα και στους υπόλοιπους ερτάζοντες!
Σε ευχαριστουμε..! :xixi:
-----------------------------------------
Xρονια πολλα σε ολες τις Σοφιες και σε οσους γιορταζουν.
Οτι επιθυμειτε.
:D
Σε ευχαριστουμε Αρτεμακι..!! :D:D
-----------------------------------------
Χρόνια πολλά , ευτυχισμένα και γεμάτα αγάπη στα κορίτσια μας που γιορτάζουν σήμερα!!!! Να σας έλθουν όλα όπως επιθυμείτε!!!!!!:D

Ευχές και σ΄όσες/όσους έχουν τα γενέθλιά τους σήμερα!!!!:)
Νικο...σε ευχαριστω πολυ..:hug:
Ευχαριστω πολυ και για το μηνυμα...:xixi::xixi:
Να 'σαι καλα και εσυ και να εχεις παντα επιτυχιες στη ζωη σου..:D
Να εχεις κοντα σου ατομα που σε αγαπουν γιατι το αξιζεις..:)
-----------------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=DLKnKEaPFfI

To Άστρο της Αυγής και του Δειλινού εύχεται:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!
-----------------------------------------


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΒΑΜ
ΒΑΜ !!!

τάδε λέγει το Άστρο της Αυγής και του Δειλινού

:'(Αστρο της Αυγης και του Δειλινου ειναι τιμη μου που μου ευχεται ενας αυτοκρατορας...:D
Σε ευχαριστω πολυ..!!!! :xixi:
Να 'σαι καλα..! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πυροσβέστης. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε, στην τάχα-μου-τάχα-μου-δήθεν-σο-λέει Κουτσούνα και στην συμφορ(ουμ)ίτισσα ΒΑΜ ΒΑΜ να έχουν πάντα επιτυχίες στη ζωή τους.

Με αγάπη, ο Επίτιμός σας.
Γούτου γούυυυυυυυυυυυυυυυτου.
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
:hehe::hehe::hehe:


:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου, γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε, στην τάχα-μου-τάχα-μου-δήθεν-σο-λέει Κουτσούνα και στην συμφορ(ουμ)ίτισσα ΒΑΜ ΒΑΜ να έχουν πάντα επιτυχίες στη ζωή τους.

Με αγάπη, ο Επίτιμός σας.
Γούτου γούυυυυυυυυυυυυυυυτου.
ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!
:hehe::hehe::hehe:


:P:P:P:P:P
:!::!:

Σε ευχαριστω πολυ πολυ Χρονη..:xixi::xixi::xixi:
Να 'σαι παντα καλα, και να σε χαιρονται οι ανθρωποι που σε εχουν κοντα τους μικρουλη γουτσου γουτσου...!!! :D
:hug: :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στις Σοφίες, Αγάπες, Ελπίδες...
Να χαίρεστε το όνομά σας!!
Α! και στη SoZi και τη ΒΑΜ ΒΑΜ (δε θυμάμαι άλλους...)!!!!
Κι επίσης σε όσους έχουν γενέθλια σήμερα!! Να τα εκατοστήσετε!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά, Σοφία (Bam) και Σοφία (soZi)!! :dance:
Ναι χαίρεστε το ονοματάκι σας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εμένα ρε μόνο ο Γρηγόρης με θυμήθηκε; :'(
:P
Χρόνια πολλά στις Σοφές μας Σοφίες!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εμένα ρε μόνο ο Γρηγόρης με θυμήθηκε; :'(
:P
Χρόνια πολλά στις Σοφές μας Σοφίες!:D
Σοφιαννα μου σημερα γιορταζεις και εσυ ????:jumpy::jumpy:
Δεν ξερω υπαρχουν καποιοι που τα γιορταζουν οπτε να 'ναι...
Εχω μια φιλη Μαριααννα που τα γιορταζει των Αγιων Παντων :s απο εκει να φανταστεις....
Καμαρι μου......... ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ..................:hug::hug::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ σήμερα. Το Σοφία είναι το ένα μου όνομα. Ευχαριστώ πολύ.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Φιλακια καμαρι μου...........!!!!! :D
-----------------------------------------
...........
Σου εβαλα μια φωτο αλλα δεν βγαινει...:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
.........
Δεν ηταν αυτη, αλλα παρτην σαν δωρο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2CAALID47CAGS3GFBCAZGEKEPCANDKTSDCA7VH2DCCAB739KOCAPNMHLWCA7JQHDWCA6CRMCOCAJO6UF2CA7L3Y7QCAD2A2X.jpg
    2CAALID47CAGS3GFBCAZGEKEPCANDKTSDCA7VH2DCCAB739KOCAPNMHLWCA7JQHDWCA6CRMCOCAJO6UF2CA7L3Y7QCAD2A2X.jpg
    2.3 KB · Εμφανίσεις: 49

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ω, ευχαριστώ...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top