Χρόνια Πολλά σε όλους!

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Λατρείααα!!! :D Έχεις b-day today...

Κοίτα τι σου βρήκα λοιπόν και εγώ ατιμούτσικο!!! :P:P:P

ζακκ.jpg

Να 'σαι πάντα καλά, να σκας από υγεία και αγάπη, να σου κάτσει το τζακ ποτ του τζόκερ για να μπορείς να αγοράσεις άαααααπειρες χουχουλιάρικες κάλτσες και σιντιά, να γίνεις μια απίστευτη γιατρέσσα και να καμαρώσεις τον Γκλεν γαμπρό, σύντομα...αυτά!! :D Περιμένω κέρασμα, ε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.



Ντραμ μου, σου ευχομαι υγεια, αφθονια συναισθηματων και να ειναι ενας ακομα δημιουργικος χρονος πλουσιος σε μαγεια!:)
Ζησε την καθε στιγμη ετσι ακριβως οπως σου αξιζει!!;)
Να τα εκατοστησεις κριαρακι!!
:D



Αφθονία συναισθημάτων!! :D Μακάρι Νεράιδα :) Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές και εύχομαι να φρεσκάρω τα γερμανικά μου (γιατί τα πτυχία που έχω αξίζουν όσο μια δαγκωμένη σοκοφρέτα πια) για να πετάμε καμιά κουβέντα στα ντόητς στο τσατ ;)
Να είναι δημιουργικός ο χρόνος που θα περάσει, ναι!
Θα σου έστελνα ένα κομμάτι τούρτα.. αλλά πάει :


Λατρείααα!!! :D Έχεις b-day today...

Κοίτα τι σου βρήκα λοιπόν και εγώ ατιμούτσικο!!! :P:P:P

View attachment 4180

Να 'σαι πάντα καλά, να σκας από υγεία και αγάπη, να σου κάτσει το τζακ ποτ του τζόκερ για να μπορείς να αγοράσεις άαααααπειρες χουχουλιάρικες κάλτσες και σιντιά, να γίνεις μια απίστευτη γιατρέσσα και να καμαρώσεις τον Γκλεν γαμπρό, σύντομα...αυτά!! :D Περιμένω κέρασμα, ε!!

Ο Γκλενάκος βρήκε κουρίτς και αναμένω να δω πότε θα γεννήσει κανα γατάκι να τα δώσω για υιοθεσία, μιας και ενώ είναι γειτονιά με πράσινο και αυλές, δεν θα τα καταφέρουν! Θα του βάλω και καπελάκι γενεθλίων σήμερα να το γιορτάσουμε !
:DΤί άψογη τούρτα είν' αυτή;;; *χλαπακιάσω*!! :-* Ελπίζω να σε κεράσω μπυρίτσα κάποια στιγμή υπό τους ήχους του Suicide Messiah :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μικρογλυκούλα μου, με υγεία και ευτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ Έμμα :-* Ελπίζω να περνάς όμορφα, μαζί με την οικογένεια και τους φίλους σου:)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Whitedrum ότι επιθυμείς κοπέλα μου, να είσαι πάντα καλά, μαζί με ανθρώπους που αξίζουν. Ποτέ μην απογοητεύεσαι κ πάντα να προσπαθείς για το καλύτερο!!!
:kissing::kissing::kissing::kissing:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Χρόνια σου Πολλά Whitedrum...Να τα τα εκατοστήσεις και να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Whitedrum ότι επιθυμείς κοπέλα μου, να είσαι πάντα καλά, μαζί με ανθρώπους που αξίζουν. Ποτέ μην απογοητεύεσαι κ πάντα να προσπαθείς για το καλύτερο!!!
:kissing::kissing::kissing::kissing:

Ευχαριστώ πολύ Κάκερλακ :-* ! Η κιθαροτούρτα μου γαργάλισε την όρεξη! Ελπίζω να μην φάω πολλές απογοητεύσεις, τουλάχιστον όχι μαζεμένες! Θα αρκεστώ στην τούρτα σήμερα :loltooth: :) !!

Χρόνια σου Πολλά Whitedrum...Να τα τα εκατοστήσεις και να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς... :)

Ευχαριστώ Κωστή, να 'σαι καλά! :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Χρόνια πολλά τρελό μεταλογιατρούδι!

Να είσαι πάντα καλά, να συνεχίσεις να χτυπιέσαι σαν το χταπόδι υπό τους ήχους των αγαπημένων σου κάφρων και να συστήνεις metal-therapy σε όλους σου τους ασθενείς για να γίνονται περδίκια στο πιτς φιτίλι! Θα γίνεις τόσο πλούσια από την εφαρμογή αυτής της επαναστατικής θεραπευτικής μεθόδου που δε θα χρειαστεί καν να κερδίσεις το τζοκερ!:P

Πέρα από την πλάκα εύχομαι να είσαι πάντα καλά, να μην αγχώνεσαι με τη σχολή παραπάνω από ότι χρειάζεται, και να έρθουν όλα στη ζωή σου ακριβώς όπως τα θέλεις!

πς: και μην διανοηθείς να πας να μας τη σκαπουλάρεις ποστάρωντας φωτογραφίες γλυκών τάχα για κέρασμα! Εμείς που είμαστε συμπολίτες απαιτούμε κέρασμα live το συντομότερο, ακούς?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
δεν την σκαπουλέρνω (πόσο άθλια χειρίζομαι την αργκό, :loltooth: ) και υπόσχομαι (έχεις και μάρτυρες ε) ότι θα κεράσω καφεδάκι λείαν συντόμως. Ας βγάλω τη σχολή και θα τους φοράω και viking καπέλα άμα λάχει! Σίγουρα δεν θα τους βάζω το "Die Young" κατά τη θεραπεία γιατί θα φάω και ξύλο :hehe:.

:bigarmhug
Αρχική Δημοσίευση από Manowar:
RAISE YOUR FIST UP IN THE AIR
PLAY METAL LOUDER THAN HELL
LOUDER THAN HELL
THEY CANʼT STOP US
LET ʽEM TRY
FOR HEAVY METAL
WE WOULD DIE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
εσυ επρεπε να σχολιασεις...μν χασεις:P

αντε χρονια πολλα παιδια:)
Ναι, σχολίσασε αυτό που είπα, μην χάσεις!:P

Χρόνια Πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Ναι, σχολίσασε αυτό που είπα, μην χάσεις!:P

Χρόνια Πολλά.
δν χανω τετοιες ευκαιριες αγορι μου....:D

χρονια πολλαααααααααααα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Happy Birthday στην nellufo:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Papas

Χρονια πολλα Green!

Σου ευχομαι οτι επιθυμεις να βρεθει...στο κρεβατι σου :D:D:P

DESPOINA

Χρονια πολλα!Να'σαι καλα και οτι επιθυμεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χρονια πολλα Green13:D
οτι ποθεις!
















(Γιάννη):p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Green13 χρόνια πολλά ρε και με γκόμενες ουρά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια Πολλά στο πράσινο ανθρωπόμορφο ον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
Eνα ευχαριστώ σε εσας ειναι λιγο...:):bye:

Ο,τι ποθείτε και σεις να εχετε! Η δικη μου η wish-list εχει περασει το 1.5 χιλιομετρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε, κι ας είσαι κι από Χαλκίδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Με καθυστέρηση, καθώς έχω χάσει τρελά επεισόδια όπως φαίνεται, εύχομαι Whitedrum χρόνια πολλά, με πολύ αγάπη και μουσική! Να περνάς τέλεια και να συνεχίσεις να διασκεδάζεις στο έπακρο τα φοιτητικά σου χρόνια.:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • rock-star-birthday-cake-rock--large-msg-120071120219.jpg
    rock-star-birthday-cake-rock--large-msg-120071120219.jpg
    166.3 KB · Εμφανίσεις: 67

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Whitedrum! :birthday:
(με καθυστέρηση κι εγώ :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top