Χρόνια Πολλά σε όλους!

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ευχαριστωωωωωωωωω παιδια!!!:D
να 'στε καλα!!!:)
-----------------------------------------
εμ λουκ του μανου ηταν καλυτερο!!!:emm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Τιιι?? Ξέρεις πόσο έψεξα για να βρω φωτογραφία γενεθλίων σου που ήσουν 4 χρονών?? Ε???:p:p:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Τιιι?? Ξέρεις πόσο έψεξα για να βρω φωτογραφία γενεθλίων σου που ήσουν 4 χρονών?? Ε???:p:p:p

xaxaxaxaXA!:lol:Σε ταπωσε ειρηνακι!:P
Καλα με την δικια μου ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ!:P
lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ειναι σεξουλιαρικη γι αυτο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
xaxaxaxaXA!:lol:Σε ταπωσε ειρηνακι!:P
Καλα με την δικια μου ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ!:P
lol
λολ..σμουατς?:P:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
να χαιρομαι τν πατερα μου!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
να δώσετε τα χρόνια πολλά στον γερομπισμπι όποιος τον βλέπει και να του πει επίσης να μπαίνει γιατί μας έλειψε :)

το αυτό και στην Invalid :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
λολ..σμουατς?:P:lol::lol:

να χαιρομαι τν πατερα μου!!!!:D

@teodog::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::no1::D


@artemaki:καλα ολο το σόι μαζι γιορταζεται?:DΧρονια πολλα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
@artemaki:καλα ολο το σόι μαζι γιορταζεται?:DΧρονια πολλα!:D
εεεμ ετυχε!!!:Pευχαριστω παντως!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
δηλαδη μια τουρτα?
βλακειαααααα....:p
να τν χαιρεσε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
μπααααααα δυο:P
ευχαριστω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
αχ να ερθω?:P

λολ..μουατςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
ελα!!:P
εχουμε μπολικο φαγητο απο χτες....:P
το περισσοτερο το εφαγε ο yoz...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλυψώ το ξέρω ότι σου εύχομαι καθυστερημένα:redface::redface::redface: αλλά χρόνια πολλά!Και ό,τι επιθυμείς να γίνει πραγματικότητα...:):):):)

Σε ευχαριστώ πολύ βρε Μπιλλάκο,
δεν πειράζει- τα χρόνια πολλά για τα γενέθλια μετράνε όλο το χρόνο!! :D
Να είσαι καλά, κι εσύ ό,τι επιθυμείς! Και καλώς να εισέλθεις στη φοιτητική ζωή, όταν έρθει η ώρα...:)

Ο καθυστερημένος στις γιορτές φαίνεται. Ολόκληρη Καλυψούδα γιόρταζε, σεντόνια επί σεντονίων εγράφησαν για τη χάρη της κι εγώ χαμπάρι ο αχαΐρευτος. Αυτό που λένε κατόπιν εορτής. Δεν ξέρω και τι να ευχηθώ, αφού τα είπαν όλα οι άλλοι, θα περιοριστώ μόνο στην έκφραση της εκτίμησης προς τη δροσερή σου παρουσία Καλυψώ μου και του χρόνου ελπίζω να σε θυμηθώ εγκαίρως. Ό,τι επιθυμείς και τα καράβια που θα χτίσεις ποτέ να μη βουλιάξουν.

Αχου σε ευχαριστώ πολύ Χάος μου! Δεν ξέρω κι εγώ τι να σου ευχηθώ, επειδή πέρασαν οι μέρες και έχει περάσει το "ζέσταμα" από τις απαντήσεις σε ευχές :), οπότε θα περιοριστώ σε ένα ευχαριστώ πολύ για το γεγονός ότι με βλέπεις σαν έναν συνομιλητή του οποίου τα ποστ διαβάζεις με την ίδια προσοχή, όπως και άλλων μεγαλύτερων και ενδεχομένως ..."σοφότερων".
Το εκτιμώ πολύ αυτό, γιατί αρκετές φορές σε θέματα "βαριά" νιώθω πως το νουμεράκι κάτω από το αβατάρι μου, συνηγορεί εναντίον μου... Σε ευχαριστώ λοιπόν γι αυτό. :)

Κατα τα άλλα σου εύχομαι κάθε ευτυχία στη ζωή σου, να χαίρεσαι την κορούλα σου (μία δεν είναι;..:) ) και να είσαι πάντα καλά, να ζεις τη ζωή όπως εσύ θέλεις και να μην μένεις ποτέ "στάσιμος", να κοιτάς μακριά- εκεί ακριβώς που θέλεις να φτάσεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες και ευχομαι να βρουνε πολλα μυρμηγκια στο μπαλκονι τους:xixi:
ετσιιι(και απο μενα):no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
ελα!!:P
εχουμε μπολικο φαγητο απο χτες....:P
το περισσοτερο το εφαγε ο yoz...:lol:
Ανέλαβε τις ευθύνες σου!:p Μην τα ρίχνεις όλα σε μένα!:P Το περισσότερο εσύ το έφαγες!:p Εγώ έφαγα πάρα πολύ λίγο...:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ borat!!!!!!! Να τα εκατοστήσεις και ότι επιθυμείς!!!! Να είσαι πάντα ευτυχισμένος,τυχερός και όλα σου τα όνειρα να γίνουν πραγματικότητα!!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χαρούμενα γενέθλια Γιάννη!


Πρώτα υγεία (δεν υπάρχει τίποτα πιο πολύτιμο) και μετά : ευτυχία, ηρεμία, αγάπη, ευημερία.

Τουρ-τα τουρ-τα τουρ-τα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top