Χρόνια Πολλά σε όλους!

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Καλυψώ!!!!!!
Οτι επιθυμείς να το πάθεις!!!!!

Και να σε χα'ιρονται οι αγαπημένη σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλυψάκι μου,
Να θυμάσαι ότι η ζωή είναι προσωρινή
Να θυμάσαι ότι το σημαντικό είναι το γέλιο
Να θυμάσαι ότι είσαι μοναδική
Να θυμάσαι ότι οι ξεχωριστοί άνθρωποι έχουν και ξεχωριστές ομορφιές
Να θυμάσαι ότι μας χρωστάς κέρασμα :P
Να τα θυμάσαι όλα αυτά γιατί το γήρας... ου γαρ έρχεται μόνον :P

Ποιος είπαμε έχει γενέθλια? :hmm:


:P:P:P:P

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαλυψώ να θυμάσαι επίσης πως σε αγαπώ.:P


Χρόνια πολλά και καλά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πιστιπίνιιιιιιιιιι!!! Σιστεράκιιιιιιιιι!!!!!!!!
Πάρε κι από μένα κάτι αμαρτωλό:



:D Πάντα γερή και δυνατή, πάντα υγιής και λογική...
αλλά παντα με συναίσθημα και πάθος, με δίψα για νέα πράγματα και ευγνωμοσύνη για ό,τι σου συμβαίνει...
πάντα με δυναμισμό και επιτυχίες, με αισιοδοξία και επιμονή.
Πάντα με υπέροχα ταξίδια στην Ευρώπη, στον κόσμο ολόκληρο, με ρίσκα, με δοκιμές και πειραματισμούς.
Πάντα με χουχουλιάρικες στιγμές και γαλήνη, με παρηγοριά και ένα σοκολατάκι δώρο από κάποιον που σε σκέφτεται.

Πάντα εδώ μαζί μας, γλυκιά και φιλική, η e-Καλυψώ μας!

:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Καλυψώ να τα εκατοστήσεις με το καλό το πτυχίο σου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Καλυψούλι μου!!!! Να σε χαίρονται αυτοί που σε αγαπάνε (μαζί κι εμείς σε αυτούς!!!!), να αποκτήσεις ό,τι επιθυμεί η ψυχούλα σου και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!!
Ποτέ μην αφήνεις άλλους να σε επηρεάζουν αρνητικά και πάντα να πιστεύεις στον εαυτό σου!!!
Να είσαι πάντα καλά να μας μεταδίδεις το κέφι σου :D
Χρόνια πολλάααα!!!!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Άχου αγάπες μου- μπήκα για 2 λεπτά πριν φύγω από το σπίτι και τώρα δεν μπορώ να μην απαντήσω!! :D Το ξέρετε πως είστε ξεχωριστοί όλοι σας για μένα και πως νιώθω σαν να σας ξέρω χρόνια- μαζί σας μάλλον έχω περάσει περισσότερα από όσα με αρκετούς φίλους μου στο ριαλ λαιφ αφού σας "βλέπω" κάθε μέρα, οπότε οι ευχές σας μετράνε για μένα ακριβώς όσο και των άλλων μου φίλων.

...Θα σας τα γράψω σε συνεχόμενα ποστ, γιατί προσπάθησα να τα γράψω όλα σε ένα και δεν τα δεχόταν.

kalypso Χρόνια σου Πολλά...Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα καλά με υγεία...Σου εύχομαι τα καλύτερα...Άντε και εφοπλίστρια...

Κωστήηη μου, σε ευχαριστώ παρα πολύ που ήσουν ο πρώτος που μου ευχήθηκες!! Να είσαι πάντα καλά, να μη φύγει ποτέ η γλύκα και το χαμόγελο από το πρόσωπό σου και να έχεις υπομονή να ...αντέχεις τα δεινά του ΕΜΠ! Ποιος καλύτερος από σενα για διδακτορικό εκεί μέσα;; Άντε να γράψεις και κανένα βιβλίο γιατί με τα ήδη υπάρχοντα δεν τη βλέπω καλά τη νέα γενιά μηχανικών. :X Καλό δίπλωμα και καλή ξεκούραση άφτερ! Σε φιλώ :D

Χρόνια πολλά Καλυψώ!


Σε ευχαριστώ πολύ κι εσένα Ντραμ μου! Παρότι δε σε ξέρω και τόσο καλά πρέπει να ξέρεις πως μου είσαι απίστευτα συμπαθής και παρότι τα αστεία σου και οι αναφορές στα ιατρικά πράγματα ορισμένες φορές μου φέρνουν ζαλάδα (δεν είμαι για τέτοια εγώωωω :X) πιστεύω πως κατα βάθος έχεις καρδιά μάλαμα! Να είσαι καλά και ό,τι επιθυμείς σου εύχομαι να το έχεις!
Καλή υπομονή με την ιατρική, αν και μάλλον δε θα σου χρειαστεί- σε βλέπω ότι σου αρέσει τόσο που ...το χεις το χεις :D


Καλυψούδι χρόνια σου πολλά. Σου εύχομαι να αποκτήσεις περισσότερο θάρρος και να λες όχι, γλιτώνοντας έτσι από τις όποιες παρεξηγήσεις. Κατά τ' άλλα η επόμενη ευχή μου για σένα είναι να φτιάξεις το πιο ακριβοπληρωμένο σκάφος του πλανήτη, το οποίο να έχω τη δυνατότητα να αγοράσω :P

Χελωνίτσε μουυυυ- να σαι καλά βρε παιδί
Μωλε αν βρεθώ σε φάση που δεν θα μπορώ να πω όχι, θα σου κάνω προώθηση το άτομο να καθαρίσεις εσύ α λα Κρητικά :D
Σου εύχομαι να πάρεις κι άλλη αύξηση και γραφείο με θέα (για να έχεις τη δυνατότητα να αγοράσεις το πλεούμενο, βεβαίως βεβαίως :p), και να μείνεις πάντα έτσι ειλικρινής και αυθεντικός όπως είσαι τώρα!
:D

Είπα να είμαι από τους πρώτους αυτή τη φορά αφού το είδα πρόωρα :)

Καλυψώωω τσάκο κι εσύ την ίδια ευχή που την έχω πρόχειρη : Να δεις παίδες των παιδιών των παιδιών , των παιδιών σου :D

Μελιώ μου αγαπημένη, που οι ευχές σου και τα λόγια σου στάζουν μέλι! Σε ευχαριστώ παρα πολύ και σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να καμαρώσεις τα δισέγγονα των δισεγγόνων σου! :D (ο μι τζι, δεν ξέρω αν αυτό είναι ευχή ή κατάρα- αμα ζήσεις τόσα χρόνια πώς να εκτιμήσεις τις μικρές αλλά σημαντικές ίσα με εκεί πάνω χαρές που σου προσφέρει η ζωή απλόχερα;!)
Αλλάζω ευχή- σου εύχομαι λοιπόν να αντιμετωπίζεις πάντα με χιούμορ κάθε δύσκολη κατάσταση και να μην αφήνεις μικρά χαζά πράγματα να σου χαλάνε τη διάθεση! Η ζωή είναι ωραία... (και δεν τα χει μ' άλλον!) Φιλιά πολλά και ευχαριστώ για τα διπλά χρόνια πολλά- τα εδώ και τα στο προφίλ :D


Χρόνια πολλά Καλυψώ!:D Ότι επιθυμείς!



Μην είναι σαν αυτό με χελώνες μόνο ε.:P

Τς τς μόνο η εμφάνιση σας νοιάζει. Τα σωσίβια ας πούμε για να σωθείτε, δεν τα σκεφτήκατε καν :D:D
Πλάκα κάνω, δεν έχω σκοπό να σας βουλιάξω (-->θα βάλω πολλά φουσκωτά χελωνάκια μέσα στο πλοίο, να χετε από κάπου να πιαστείτε :angel:)
Ευχαριστώωωω Μπιλλάκο! Κι εσύ ό,τι επιθυμείς! Άντε και να τελειώνεις γρήγορα από Πάτρα να σε βλέπουμε πιο συχνά! Φιλιά :D



Χρόνια πολλά μικρούλι! Σου εύχομαι να είσαι χαρούμενη, να πετύχεις όλους τους στόχους σου, να συνεχίσεις να έχεις ενδιαφέρον κι αγάπη για τους άλλους, αλλά και να δεις τα πράγματα με μεγαλύτερη κυνικότητα. Φιλάκια!

Και τρελό γλέντι να κάνεις για την είσοδο στην δεκαετία των 20!:beer:
:birthday:

Σε ευχαριστώ πολύ υποβρυχιούλα μου!! Και σενα σου εύχομαι ό,τι μα ό,τι επιθυμείς να το αποκτήσεις- και τα όνειρά σου να μη μένουν απλά όνειρα...η Γλασκώβη είναι πάντα εκεί και περιμένει.

Ουφ, είσαι και η μόνη ως τώρα που με είπε μικρή, κλαψ. Άσε τι έπαθα... το "της νιότης το φως" φέτος αντικαταστάθηκε από το "της γνώσης το φως" :S Πόσο αίσχοζ είναι αυτό;!
Δε θέλω να ξέρω τι ευχή θα μου δίνουν στα 30 μου :p
Φιλιά πολλά! :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.



Σουτζουκάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!:P
Λεπόν, για να δούμε (είμαι ολίγον παρ-άφωνη αλλά for soutzoukaki's sake i'll make it)...Να ζήσεις Καλυψούλα και Χρόνια Πολλά, μεγάλη να γίνεις με πλοία πολλά!! Παντού να σκορπίζεις πολύχρομο φως και όλοι να λένε τι κουκλί είναι αυτό?!!:birthday:
Πολύχρονη και καλόχρονη λαβ, ότι μα ότι επιθυμείς, ευχή μου...<3:-*



Άχουυυυ τι ωραίο τραγουδάκιιιιιι :D
Σε ευχαριστώ πολύ κουκλίνι, να μου σαι πάντα καλά, ευτυχισμένη, να σκίζεις στα μαθήματα, να κάνεις τρέλες και να στέλνεις και σε μας όλους χαρούμενα βάιμπς!
Πάμε Rockwave φέτος; :shifty::D Θα χει και PlaceboOoO :X



Καλυψουδάκι! Χρόνια σου πολλά γλυκιά μου! ό,τι επιθυμείς! :kissing:

Σ' ευχαριστώ πολύ Ισι μου! Κι εσύ ό,τι επιθυμείς και εύχομαι τα καλύτερα και για σενα αλλά και για την κορούλα σου! Είσαι από τις γλυκύτερες και πιο ήρεμες παρουσίες μέσα στο στέκι, και σε ευχαριστώ πολύ για την ανησυχία σου για το θέμα με το ...θέμα!
Σε φιλώ! :D


καλέεεε... όλα τα μικρά κι αγαπημένα εδώ μέσα μαζί μεγαλώνουνε? :P

Kalypsoydi ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ότι επιθυμείς μικρή!!! :)

Αθηνάαααααα..!! :D

Σε ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ! Σου εύχομαι να σε χαρακτηρίζει πάντα αυτό το μίγμα λογικής και ευαισθησίας που σε κάνει τόσο ξεχωριστή... Και να μην αφήσεις ποτέ το ΕΜΠ να get to you. Άντε και περιμένουμε σύντομα κι από σενα γκουντ νιουζ για το περσοναλ λάιφ, ε! :D
Μουτς!


kalypso μου να τα εκατοστήσεις!!! :D
Και επειδή τα πλοία τα καλύψαμε με τις παραπάνω ευχές, να σου ευχηθώ να βουλιάξει το πλοίο του γείτονα (:P) ή οποιουδήποτε ευγενικού νέου τέλος πάντων και να τον βγάλει η θάλασσα στο νησί σου.. αν τον λένε και Οδυσσέα καλύτερα ακόμα! Τουτέστιν ο 21ος χρόνος της ζωής σου να είναι μες τον έρωτα!

:birthday:

Ηρούλι μου γέλασα τόοοσο πολύ με αυτή σου την ευχή :D
Η αλήθεια είναι πως να βουλιάξει το πλοίο το γείτονα το χρειαζόμαστε (competition matters :pfff: :p), μα ελπίζω να τον συναντήσω στη στεριά!
Σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να πέρασες ζούπερ χθές! Φιλιά πολλά!


Χρόνιαααααα πολλάααααα kalypso μου!!!!! Χιλιόχρονη και ευτυχισμένη να είσαι!!!! Ό,τι επιθυμείς να σου προσφερθεί απλόχερα και να γεύεσαι μόνο χαρές!!!!! :D:D:D

Αγάααααπη μου!! :D να σαι καλάααααααα!!! Σου ευχομαι κι εγώ να είσαι πάντα τόσο καλήηηη τόσο χαρούμενηηηη τόσο χαμογελαστήηηη τόσο full of lifeeeee και να μη σταματάς να μας το φωνάαααζειιιιιιςςςςςς!!! Φιλιάααααα!!! :D:D




Kalypso, σου ευχομαι πολλα ομορφα χρονια, γεματα ευτυχια, υγεια, αγαπη και θερμη!:)
Παντα χαρουμενη και χαμογελαστη οπως και τωρα!:)
Να τα εκατοστησεις! Οι επιθυμιες σου, ευχες μου!:)

Νεράιδα μου σε ευχαριστώ πολύ κι εσένα! Να είσαι καλά και να έχεις ό,τι επιθυμείς!
Ελπίζω από δω και περα η χρονιά σου να είναι υπέροχη, γεμάτη όμορφες στιγμές και να μη σταματήσεις λεπτό να αισθάνεσαι όμορφα. :)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλυψούδα χρόνια πολλάαααααααααααααα!!! :D Κάθε ευτυχία κι επιτυχία σε ότι κι αν κάνεις!

Η Ηρώ να μας πει αν ήταν ωραία αυτή η τούρτα:


Τσιπουράκοοο :D
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά, καλόκαρδος όπως είσαι τόσο καιρό που σε ξέρουμε και να μη στενοχωριέσαι για φιλίες αναλώσιμες...
Ελπίζω να σου κάνει ζουπερ καιρό εκεί στα Γιάννενα και να πας να πιεις κι έναν καφέ για μένα που έχω κολλήσει στην Αθήνα! Σου στέλνω πολλά φιλιά ταχυδρομικώς, μαζί με ένα μεγάλο κομμάτι από το παστίτσιο που (ίσως ενδεχομένως πιθανώς κάποια στιγμή να) φτιάξω
:D

πς. η τούρτα είναι σοκολάτα, οπότε την τρώμε.-

Χρόνια πολλά Καλυψώ!!!!!!
Οτι επιθυμείς να το πάθεις!!!!!

Και να σε χα'ιρονται οι αγαπημένη σου.

ωωω τι μεγάλα ωραία γράμματααα!! :D
Ευχαριστώ πολύ Σοφάκι μου! Σου εύχομαι να έρθει γρήγορα η στιγμή που θα κρατήσεις το μπεμπάκι σου στην αγκαλιά σου και να είναι γερό όμορφο και δυνατό! Να είσαι πάντα ευτυχισμένη! Φιλιά :D


Καλυψάκι μου,
Να θυμάσαι ότι η ζωή είναι προσωρινή
Να θυμάσαι ότι το σημαντικό είναι το γέλιο
Να θυμάσαι ότι είσαι μοναδική
Να θυμάσαι ότι οι ξεχωριστοί άνθρωποι έχουν και ξεχωριστές ομορφιές
Να θυμάσαι ότι μας χρωστάς κέρασμα :P
Να τα θυμάσαι όλα αυτά γιατί το γήρας... ου γαρ έρχεται μόνον :P

Ποιος είπαμε έχει γενέθλια? :hmm:


:P:P:P:P

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!

Θα τα θυμάμαι όλα Κουεδίνω μου! Στο επόμενο μίτινγκ κερνάω σοκολατίνα- άντε χαζή που κάθεσαι και στενοχωριέσαι για τα κιλά σου! Εκτός του ότι υπάρχει περρισότερη ΚουΕ να αγαπάμε, θα πρεπε να ξέρεις ότι είσαι μοναδική, ξεχωριστή και από τους πιο όμορφους ανθρώπους που έχω γνωρίσει και ότι αυτά είναι που μετράνε πάνω από όλα! *big hug* Να χαίρεσαι τον άντρα σου και το κουκλί σου! Σε φιλώ πολύ πολύ :D

Kαλυψώ να θυμάσαι επίσης πως σε αγαπώ.:P


Χρόνια πολλά και καλά.:redface:

Κι εγώ σε λατρεύω Μποράτι μου :D:D

Να είσαι καλά, ό,τι επιθυμείς και μόνο χαμόγελα ε! Μουτς!


Πρέπει να φύγω επειδή θα τ ακούσω... Θα επανέλθω γιατί δεν τελείωσα με τα ευχαριστώ!
Σας φιλώ όλους και πρέπει να σας πω ότι με συγκινήσατε και μου δώσατε απίστευτη χαρά!

...επίσης πρέπει να ξέρετε ότι τα γενέθλιά μου είναι ίδια μέρα με του Μπιν Λάντεν χοχο :angel:

Μπααααιιιζζζζ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Καλυψώ!
:birthday: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.


Χρόνια πολλά γλυκιά μου ότι επιθυμείς... όλη σου η ζωή να είναι γεμάτη λουλούδια κ χρώματα γιατί το αξίζεις.
Να σου τραγουδήσουν κ χρόνια πολλά στα Ολλανδικά???? :redface::redface::redface::redface:
Να πάρε :P:D:D:D




Hoeraaaaaaaa!!!!!!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πιστιπίνιιιιιιιιιι!!! Σιστεράκιιιιιιιιι!!!!!!!!
Πάρε κι από μένα κάτι αμαρτωλό:



:D Πάντα γερή και δυνατή, πάντα υγιής και λογική...
αλλά παντα με συναίσθημα και πάθος, με δίψα για νέα πράγματα και ευγνωμοσύνη για ό,τι σου συμβαίνει...
πάντα με δυναμισμό και επιτυχίες, με αισιοδοξία και επιμονή.
Πάντα με υπέροχα ταξίδια στην Ευρώπη, στον κόσμο ολόκληρο, με ρίσκα, με δοκιμές και πειραματισμούς.
Πάντα με χουχουλιάρικες στιγμές και γαλήνη, με παρηγοριά και ένα σοκολατάκι δώρο από κάποιον που σε σκέφτεται.

Πάντα εδώ μαζί μας, γλυκιά και φιλική, η e-Καλυψώ μας!

:-*


Αχου σιστεράκι μουυυ, με έχεις καταλάβει...
Ούτε εγώ δεν θα μπορούσα να μου δώσω καλύτερες ευχές, να περιγράψω τόσο όμορφα όλα αυτά που θέλω να γίνω και που θα θελα να μου συμβούν. :)
Σε ευχαριστώ παρα πολύ και σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου καλή σου επιτυχία στη νέα φάση της ζωή σου- ελπίζω να σου έρθουν όλα όπως τα έχεις ονειρευτεί και να χτίσεις μία παραμυθένια ζωή εκεί. Τον έχεις βρει το δρόμο σου αγαπάκι- σου εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο! :bigarmhug

πς. ευχαριστώ για το αμαρτωλό σοκολατοειδές- θα σου στείλω τουρτα με το πρώτο αεροπλάνο!


Καλυψώ να τα εκατοστήσεις με το καλό το πτυχίο σου.....

Ευχαριστώ πολύ Ξανθή μου!!! Να είσαι καλά- αργώ βέβαια ακόμα αλλά θα χετε έτοιμη την ευχή για του χρόνου, του παραχρόνου, του παρα-παραχρόνου...:D
Κι εσύ ό,τι επιθυμείς- να χαίρεσαι την οικογένειά σου! Φιλάκια πολλά και δώσε και ένα μεγάλο φιλί στο Σωτήρη από μενα :D


Χρόνια πολλά Καλυψούλι μου!!!! Να σε χαίρονται αυτοί που σε αγαπάνε (μαζί κι εμείς σε αυτούς!!!!), να αποκτήσεις ό,τι επιθυμεί η ψυχούλα σου και να είσαι πάντα ευτυχισμένη!!!!
Ποτέ μην αφήνεις άλλους να σε επηρεάζουν αρνητικά και πάντα να πιστεύεις στον εαυτό σου!!!
Να είσαι πάντα καλά να μας μεταδίδεις το κέφι σου :D
Χρόνια πολλάααα!!!!!:kissing:

Φιλντάκι μου γλυκό σε ευχαριστώ! Πρέπει να ξέρεις όμως πως δε σου δίνουμε μόνο εμείς- και αυτά που σου δίνουμε είναι φτωχά και λίγα μπροστά σε αυτά που μας δίνεις εσύ! Είσαι από τα πιο καλόψυχα και γλυκά άτομα στο στέκι, μην αφήνεις τις αναποδιές να σου χαλάνε τη διάθεση- να τους τη χαλάς εσύ με το χαμόγελό σου! Να είσαι πάντα καλά, διακριτική και ευγενική παρουσία στο φορουμ, αλλά τόσο μα τόσο απαραίτητη! we love youuu- φιλιά! :hug:

Χρόνια πολλά Καλυψώ!
:birthday: :D

Αχου, Λία μου σε ευχαριστώ πολύ!!! :D
Να είσαι πάντα καλά! Εύχομαι να έχεις ό,τι επιθυμείς και να είσαι πάντα τόσο δυναμική, τόσο συγκεντρωμένη στους στόχους σου και τόσο παθιασμένη με όλα εκείνα που αγαπάς!
Μας έχεις φτιάξει εσύ κι ο Πάνος ένα υπέροχο στέκι!




Χρόνια πολλά γλυκιά μου ότι επιθυμείς... όλη σου η ζωή να είναι γεμάτη λουλούδια κ χρώματα γιατί το αξίζεις.
Να σου τραγουδήσουν κ χρόνια πολλά στα Ολλανδικά???? :redface::redface::redface::redface:
Να πάρε :P:D:D:D




Hoeraaaaaaaa!!!!!!!!!!!:clapup:

Κακερλάκι μου γλυκό, ομολογώ ότι τα χρόνια πολλά από Ολλανδέζους (:p) δεν τα χα ξανακούσει :D:D
Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να είσαι πάντα καλά και η ζωή σου να είναι πάντα γεμάτη από όμορφες στιγμές! Να είσαι πάντα τόσο γλυκιά και να έχεις δίπλα σου ανθρώπους που σε αγαπούν και τους αγαπάς!
Και να σε βλέπουμε πιο συχνά,ε! Φιλάκιααα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.


Χρόνια πολλά μικρή ναυπηγέσα! Να είσαι πάντα καλά, να χαμογελάς και να συνεχίσεις να κοσμείς το φόρουμ και το ΕΜΠ με την παρουσία σου! :birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
χρονια πολλα angelica!!
πολυχρωμη και εντυχισμενη...:P:D
Ευχαριστώ πολύ (το πολύχρωμη το είπε και ένα παιδί στο σχολείο :D)Και εσύ ό,τι επιθυμείς !!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


Χρόνια πολλά μικρή ναυπηγέσα! Να είσαι πάντα καλά, να χαμογελάς και να συνεχίσεις να κοσμείς το φόρουμ και το ΕΜΠ με την παρουσία σου! :birthday:

thank you μικρή μου Ιδρίλω
με συγχωρείς που δεν ξέρω να στο πω στη γλώσσα του Τολκιν, μα υπόσχομαι να πάρω λεξικό και να μάθω μόνο για να μιλάω μαζί σου! :D
Να είσαι καλά, να χαμογελάς πάντα, να βάζεις πολύ μεράκι και αγάπη σε ό,τι κάνεις και να ξέρεις πρώτα από όλους εσύ η ίδια το πόσο γλυκό και καλό άτομο είσαι και το πόσο πολύ αξίζεις!
Νεξτ τάιμ που θα ρθεις Αθήνα κερνάω σοκολάτα με σαντιγυ και σιρόπι καραμέλας στα Σταρμπακς (σου άρεσε εε;; εε;; :redface:)

φιλιά πολλά!!

...και να μου προσέχεις την κορπς και τις άλλες τις θεσαλλονικιές στεκίτισσες, σας στέλνω την αγάπη μου εκεί πάνω! :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Kalypso χρόνια πολλά για χτες ε.

Χρόνια πολλά Σάμαν. Για χτες ε.

Το ξέρω ότι το βλέπεις αυτό το μήνυμα.

Ξέρω ότι λερκάρεις, και κοιτάς αυτό το θρεντ για να δεις αν θα σου ευχηθεί κανείς.

Ορίστε λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
{~*1rèNe*~} (16) , Hercules (16) , νίκος γκίρης (16) , antonis3333
Χρόνια πολλά !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ, Angelica!!!:thanks:
Χρόνια πολλά και στα άλλα 3 παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες και ευχομαι να βρουνε πολλα μυρμηγκια στο μπαλκονι τους:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
dvranas (58) , klemmenh e3iswsh (17) , mitsos92 , evoula... (16) , Νικολέττα (14)
Χρόνια σας πολλά !!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top