Χρόνια Πολλά σε όλους!

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρεμπ έχεις γενέθλια ή μας δουλεύεις? :P
όπως και να έχει, να ζήσεις να ευτυχίσεις! να είσαι πάντα τόσο ρεμάλι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Όχι ρε μαν, εγώ γιορτάζω κάθε μέρα (πως είναι του αγίου βαλεντίνου; ε καμμία σχέση) Eδιτ: και βρε γούμαν :p Ξαναδες τι είπα κουε, δεν γίνεται να έχασα τόσο πολύ αποτομα την ικανότητα να κάνω πλάκες (ή την έχασα; μπουχουχου... :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
ΚΑλησπέρα χρόνια πολλά σε όλους και πιο πολύ
στο δικό μου Γιώργο.
Εχει σήμερα τα γενεθλιά του.
Μεγαλώνει ένα χρόνο ......
Φιλιά πολλά λατρεία μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Αχούυυυυυυ...:clapup:...καλέ, το μισό στέκι το σαββατοκύριακο γιόρταζε;! Ξεκινώ με τις κυρίες λοιπόν...

Τσαχπινούλι-Ηρούλι-Μαρούλι χρόνια πολλά!! Να τα εκατοστήσεις κουκλί...να έχεις πάντα την υγεία σου και πολύ πολύ αγάπη από τους γύρω σου! Και να παραμείνεις πάντα αυτή η αισιόδοξη, χαρούμενη, δημιουργική μπογιατζού που όλοι αγαπάμε...:D:P <3

Ρεμπεσκέ...τελικά και ο θρύλοι έχουν γεννέθλια -ή μας δουλεύεις ψιλό γαζί βρε;! :shifty::P
Έστω λοιπόν οτί έχεις, να είσαι πάντα πολύχρονος, ευτυχισμένος, δημιουργικός, χαρούμενος, να πουλάς τρέλλα σε τιμές ευκαιρίας και να έχεις ένα πολύχρομο μέλλον όπως το έχεις ονειρευτεί!! :)

Θοδωρούλι (και όχι θωδορούλι!)...μικρέ νίντζα της Κρήτης, χρόνια σου πολλά πολλά!! Να χαίρεσαι την γιορτή σου με πολλή πολλή αγάπη, υγεία, ευτυχία...ότι επιθυμείς μες την ντουλάπα να το βρεις!! :confused::P

Ηunter... Xρόνια Πολλά και σε σένα!! Να χαίρεσαι την γιορτή σου και ότι επιθυμείς!

Lorien... Xρόνια πολλά και καλά και σε σένα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρονια πολλα και σε σενα Ηρω ! (εχεις γενεθλια μαζι με μια φιλη της αδερφης μου και ενα θειο μας).
Σ ευχαριστώ πολύ Lorien και συ να τους χαίρεσαι!:D
Τώρα που έμαθα ότι είσαι και ψαράκι ανέβηκες πολύ στα μάτια μου (:P), τώρα ξέρω πως πίσω από το σοβαρό σκληρής λογικής σου ύφος, κρύβεται μια ευαίσθητη και ονειροπόλα καρδούλα σαν εκείνη του μαρουλιού.:P

Εύχομαι λοιπόν σε όλους να δείτε παιδιά των παιδιών σας :D
Να ΄σαι καλά Μελιώ!:D
Κι εσύ συνέχισε να μας γράφεις με τον ίδιο τρόπο, είσαι από τις νέες παρουσίες που ξεχωρίζουν!

Να πω και εγώ λοιπόν στην ώρα μου, χρόνια πολλά Ηρώ, με υγεία και χαρά, με φίλους να σ' αγαπούν και φυσικά με το πτυχίο σύντομα! :D
Και μην σκας, είσαι νινί ακόμα! ;)
Σ ευχαριστώ Θοδωρή μου!!
Στην καρδιά είμαι σίγουρα :P κατά τα άλλα πότε στο διαβολο έφτασα τα 24;
Τουλάχιστον είναι καλύτερο από το 25 :P

Θέλω να πω και τα χρόνια πολλά σε ένα ξεχωριστό πλάσμα που έχει δώσει νέα πνοή στη σελίδα, όσο θυμάμαι εγώ τουλάχιστον. Με την άνεση και τη φρεσκάδα του, μας κάνει όλους να δείχνουμε τον καλύτερο εαυτό μας, για να παραμείνουμε στα ίδια υψηλά επίπεδα... Ναι, μιλάω για εμένα :) α, χρόνια πολλά κ σε σένα ηρώ
Αχ σ ευχαριστώ πολύ rempeske μου!!
Nαι λίγο αποτυχημένο το αστείο σου και δε μας έχεις συνηθίσει :P
Το νου σου ρεμάλι, το νου σου, να έχεις πάντα αυτή τη διάθεση για χιούμορ, την ίδια ευστροφία και την ατάκα έτοιμη! Άνθρωποι που θέλουν και ξέρουν να κάνουν τους άλλους να γελούν μόνο καλή καρδιά διαθέτουν.:)

Τσαχπινούλι-Ηρούλι-Μαρούλι χρόνια πολλά!! Να τα εκατοστήσεις κουκλί...να έχεις πάντα την υγεία σου και πολύ πολύ αγάπη από τους γύρω σου! Και να παραμείνεις πάντα αυτή η αισιόδοξη, χαρούμενη, δημιουργική μπογιατζού που όλοι αγαπάμε...:D:P <3
Σ ευχαριστώ Μάρα μου! :D
Κι εσύ ό,τι ποθείς, να αυτοσαρκάζεσαι και να σου πάνε όλα δεξιά!
Ρούφα τα νιάτα και ζήσε τα φοιτητοχρόνια στο έπακρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
χρονια πολλα angelica!!
πολυχρωμη και εντυχισμενη...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λόρυ και Ηρώ ΧΡΟΝΙΑ σας ΠΟΛΛΑ! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
kalypso Χρόνια σου Πολλά...Να τα εκατοστήσεις και να είσαι πάντα καλά με υγεία...Σου εύχομαι τα καλύτερα...Άντε και εφοπλίστρια... :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Καλυψώ!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Καλυψούδι χρόνια σου πολλά. Σου εύχομαι να αποκτήσεις περισσότερο θάρρος και να λες όχι, γλιτώνοντας έτσι από τις όποιες παρεξηγήσεις. Κατά τ' άλλα η επόμενη ευχή μου για σένα είναι να φτιάξεις το πιο ακριβοπληρωμένο σκάφος του πλανήτη, το οποίο να έχω τη δυνατότητα να αγοράσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Είπα να είμαι από τους πρώτους αυτή τη φορά αφού το είδα πρόωρα :)

Καλυψώωω τσάκο κι εσύ την ίδια ευχή που την έχω πρόχειρη : Να δεις παίδες των παιδιών των παιδιών , των παιδιών σου :D
@ Φαντ( ι )άγκο το ξέβρω ότι είναι χωρίς ι , είπαμε ήμεθα γκαβοί αλλά όχι τόσο :D
Απλά μου είναι πιο εύηχο , πιο εξωτικό , το Φαντιάγκο , άλλωστε μου αρέσει να αλλάζω τα ονόματα , στους περισσότερους εδώ μέσα τα έχω αλλάξει , αλλά δεν σας τα λέω :D ... εν καιρώ
( βρε λες να κάμω τόπικ ή μήπως υπάρχει ήδη με τέτοιο θέμα :hmm:) άμα σε πειράζει (δεν) θα το ξαναπώ !!
@ Ηρω-μαρούλι :redface::redface::redface: θενκς !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Καλυψώ!:D Ότι επιθυμείς!

Κατά τ' άλλα η επόμενη ευχή μου για σένα είναι να φτιάξεις το πιο ακριβοπληρωμένο σκάφος του πλανήτη, το οποίο να έχω τη δυνατότητα να αγοράσω :P

Μην είναι σαν αυτό με χελώνες μόνο ε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια πολλά μικρούλι! Σου εύχομαι να είσαι χαρούμενη, να πετύχεις όλους τους στόχους σου, να συνεχίσεις να έχεις ενδιαφέρον κι αγάπη για τους άλλους, αλλά και να δεις τα πράγματα με μεγαλύτερη κυνικότητα. Φιλάκια!

Και τρελό γλέντι να κάνεις για την είσοδο στην δεκαετία των 20!:beer:
:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.


Σουτζουκάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!:P
Λεπόν, για να δούμε (είμαι ολίγον παρ-άφωνη αλλά for soutzoukaki's sake i'll make it)...Να ζήσεις Καλυψούλα και Χρόνια Πολλά, μεγάλη να γίνεις με πλοία πολλά!! Παντού να σκορπίζεις πολύχρομο φως και όλοι να λένε τι κουκλί είναι αυτό?!!:birthday:
Πολύχρονη και καλόχρονη λαβ, ότι μα ότι επιθυμείς, ευχή μου...<3:-*


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καλυψουδάκι! Χρόνια σου πολλά γλυκιά μου! ό,τι επιθυμείς! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλέεεε... όλα τα μικρά κι αγαπημένα εδώ μέσα μαζί μεγαλώνουνε? :P

Kalypsoydi ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ότι επιθυμείς μικρή!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
kalypso μου να τα εκατοστήσεις!!! :D
Και επειδή τα πλοία τα καλύψαμε με τις παραπάνω ευχές, να σου ευχηθώ να βουλιάξει το πλοίο του γείτονα (:P) ή οποιουδήποτε ευγενικού νέου τέλος πάντων και να τον βγάλει η θάλασσα στο νησί σου.. αν τον λένε και Οδυσσέα καλύτερα ακόμα! Τουτέστιν ο 21ος χρόνος της ζωής σου να είναι μες τον έρωτα!

:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνιαααααα πολλάααααα kalypso μου!!!!! Χιλιόχρονη και ευτυχισμένη να είσαι!!!! Ό,τι επιθυμείς να σου προσφερθεί απλόχερα και να γεύεσαι μόνο χαρές!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


Kalypso, σου ευχομαι πολλα ομορφα χρονια, γεματα ευτυχια, υγεια, αγαπη και θερμη!:)
Παντα χαρουμενη και χαμογελαστη οπως και τωρα!:)
Να τα εκατοστησεις! Οι επιθυμιες σου, ευχες μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλυψούδα χρόνια πολλάαααααααααααααα!!! :D Κάθε ευτυχία κι επιτυχία σε ότι κι αν κάνεις!

Η Ηρώ να μας πει αν ήταν ωραία αυτή η τούρτα:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top