Χρόνια Πολλά σε όλους!

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αχου βρε Ηρούλι, σου φορτώσανε κι άλλον έναν χρόνο πριν την ώρα σου :D
Αλλά πού να χωρέσεις σε 23 μόνο χρόνια τόση γλύκα, τόση χαρά, τόση ομορφιά, τόση δημιουργικότητα, τόση αγάπη, τόση εξυπνάδα, τόση τσαχπινιά, τόση σπιρτάδα, τόση καλλιτεχνία... Ήρθες από την Πρέβεζα με τον αέρα σου τον πρεβεζάνικο και έδωσες στο φόρουμ άλλη πνοή! Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένη, με ανθρώπους γύρω σου που σε λατρεύουν και τους λατρεύεις και να μη σταματάς να γελάς και να σπρώχνεις ανθρώπους από καρέκλες, ντιβάνια, καναπέδες, πουφ κλπ κλπ :angel:

we love youuuuu :D:D
happy birthday!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στην Ηρώ! Σου εύχομαι χαρά, αγάπη και να συνεχίζεις να μεταδίδεις θετική ενέργεια (δεν ξέρω μη διαδικτυακά, αλλά εδώ σίγουρα το καταφέρνεις).
Σ ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου underwater μου κι εσύ ό,τι ποθείς!:kissing:
Χαίρομαι που ακούω κάτι τέτοιο. Το μυστικό είναι να κάνεις καλές πράξεις. Κατά περίεργο λόγο συσσωρεύεις κάρμα κι όταν δεν έχεις τι να το κάνεις απλώνεται στο περιβάλλον σου ακόμα και στο διαδικτυακό.:P (τ΄ακούς εδαδ; κάτι έμαθα)

Ηρούλιιιι!!!!! Χρόνια πολλά καλό μου!!! Να τα εκατοστήσεις και να αποκτήσεις όοοο,τι επιθυμείς!!! Με το καλό το πτυχίο σύντομα εύχομαι φανταστικέ μου φωτογράφε Βέβαια είναι ένα θέμα το ποιος θα σε βγάζει φωτογραφίες στην ορκωμοσία σου αλλά don't worry, κάτι θα κάνουμε και για αυτό :D

Θα ευχηθώ τα κλασικά (αλλά τόσο σημαντικά...): υγεία, αγάπη, δημιουργικότητα, πολλές επιτυχίες και όλα σου τα όνειρα να πραγματοποιηθούν!!
filedaκι μου!!!
Μην ανησυχείς και τα ΄χω σκεφτεί όλα. Θα σε στήσω με το τρίποδο σε μια γωνιά να με παίρνεις σε όλες τις πόζες. Όχι που θα μου ξέφευγες :P
Σ ευχαριστώ κούκλα κι εσύ να ξεπεράσεις αυτήν την περίοδο με τον καλύτερο τρόπο.:)

Χρόνια πολλά Ηρώ! Καλό πτυχίο, καλή σταδιοδρομία και κάθε καλό στη ζωή σου σου εύχομαι. Ορίστε και η τούρτα σου...πολλήηηη σοκολάτα και πεταλούδες, τι άλλο θέλεις από τη ζωή, ε???
Σ ευχαριστώ πολύ μεγάλη πολεμίστρια idril κι εσύ ό,τι ποθείς πέρα από τον necropethamenos. :P
Ομολογώ ότι η τούρτα είναι σούπερ! Θέλω μια τέτοιαααααα!!:D


Χρόνια πολλά Ηρώ, να είσαι πάντα δυνατή να αντιμετωπίζεις όλες της δυσκολίες της ζωής σου, αλλά να έχεις ανοιχτά τα φτερά σου και να φεύγεις από αυτά που σε χαλάνε.
Πάντα ερωτευμένη κ υγιείς με ανθρώπους γύρο σου που σε αγαπούν. :)
σ ευχαριστώ πολύυυυυυ!!!!
Αχ με ΄πιασες στις ευχές, αυτό προσπαθώ να κάνω :P
Να είσαι καλά γλυκιά μου :kissing:

Χρονια πολλα Μαρουλιιι!
Ο,τι επιθυμεις, χαρα, υγεια, ωραιες φωτο, λαμπερο κοκκινο μαλλι για παντα, αλαβαστρινη επιδερμιδα, μη ξεφλουδισμενα νυχια, ντουλαπες απ'το heel και αλλα κενα
Να'σαι παντα καλο
A ρε Corpsidi πως με νιώθεις! Αν χάσει τη λάμψη του το κόκκινό μου μαλλί και σπάσει η αλαβάστρινή μου επιδερμίδα την έβαψα.. αλλά εδώ θα ΄μαστε να τα λέμε :P
Α δε στο ΄πα.. δέχομαι δωροεπιταγή αν ενδιαφέρεσαι πάντως για τα heel.. μην ψάχνεις τζάμπα δώρο το λέω :P
Κι εσύ με το καλό να στρώσεις your new life up there!

Χρόοονια πολλά και καλά, καλέεεε Ηρώ μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ πολύ συνάδελφε, η βόλτα με το αερόστατο που μου χάρισες ήταν αξέχαστη!:D
Σου εύχομαι να βελάζεις μέχρι τα βαθιά σου γεράματα και οι επαγγελματικές σου επιλογές αλλά και το τραγί σου να σε κάνουν πάντα ευτυχισμένη :kissing:

Χαρούμενα γενέθλια Ηρώ!! Σου εύχομαι υγεία και ξεγνοιασιά
Σ ευχαριστώ πολύυυυ whitedrum! :bigarmhug
Κι εσύ να παίρνεις σειρά σιγά σιγά και να κόψεις το κάπνισμα! Ε γιατρός και να καπνίζει, λέει;:P
Σούπερ φοιτητικά χρόνια σου εύχομαι και να μη σκας για τίποτα!:)
Ωωω, η πρεβεζάνα έχει γενέθλια! Ηρoύλι χρόνια σου πολλά και καλά!!! :D
Να είσαι πάντα χαρούμενη, ευτυχισμένη και δημιουργική!!!
Έλα ρε πατρίδα! Σ ευχαριστώ πολύ! Kι εσύ απόλαυσε τα φοιτητικά σου χρόνια στο maximum με τσιπουρομεθύσια και το μυαλό στη θέση του. Έχεις την τύχη να σπουδάζεις σε μια από τις ομορφότερες πόλεις και μην γκρινιάζεις :P


Ηρω
, σου ευχομαι να εχεις στη ζωη σου ο,τι σου δινει χαρα και σε κανει ευτυχισμενη! :)

......Χρόνια πολλαααααα!!!!! :)
Σ ευχαριστώ Neraida κι εσύ να συνεχίσεις να τα χώνεις σ αυτούς που τ΄αξίζουν :P
Να σαι καλά!:D

iiiii! Γιορτάζει η Ηρώ????
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Να σου έρθουν όλα όπως τα θες μικρή και να είσαι πάντα ευτυχισμένη και χαρούμενη!!!!
!!!!
Iiiiiiiiiiii!!! Ναι καλέ.. μεγαλώνω κι εγώ!:P
Το αυτό επιθυμώ και δι΄εσάς Resoulin!:D
Συνεχίστε να είστε τόσο εργατική για το καλό του ΕΜΠ, αλλά με μέτρο, ε; :P

Αλλά πού να χωρέσεις σε 23 μόνο χρόνια τόση γλύκα, τόση χαρά, τόση ομορφιά, τόση δημιουργικότητα, τόση αγάπη, τόση εξυπνάδα, τόση τσαχπινιά, τόση σπιρτάδα, τόση καλλιτεχνία... Ήρθες από την Πρέβεζα με τον αέρα σου τον πρεβεζάνικο και έδωσες στο φόρουμ άλλη πνοή! Να είσαι πάντα καλά, ευτυχισμένη, με ανθρώπους γύρω σου που σε λατρεύουν και τους λατρεύεις και να μη σταματάς να γελάς και να σπρώχνεις ανθρώπους από καρέκλες, ντιβάνια, καναπέδες, πουφ κλπ κλπ
Λίγα είπες βρε kalypso, πες κι άλλα :P
Σ ευχαριστώ κουκλίτσα :bigarmhug και συ να είσαι πάντα ευγενική και άσε τους άλλους να βγάζουν το φίδι από την τρύπα! :P
Mη χάσεις τίποτα από αυτό που ξέρουμε και να σε επηρεάζουν λιγότερο τα χαζοπράματα. Είσαι παιδί μάλαμα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δωρα χρονια πολλα!...αν και καθυστεριμενα! (συγνωμη απλα χτες οταν εμαθα οτι γιορταζει αυτος ο αγιος ηταν αργα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ηρούκα μας, χρόνια σου πολλά!
Πάντα επιτυχίες και δημιουργικές ιδέες να κατακλύζουν τη ζωή σου! :kissing:

Butterfly

Flutter by,
Butterfly,
Floating flower
in the sky.
Kiss me with your
Petal wings---
Whisper secrets,
Tell of spring.

Author Unknown

:D

[FONT=arial, verdana, helvetica]“Happiness is like a butterfly: the more you chase it, the more it will elude you, but if you turn your attention to other things, it will come and sit softly on your shoulder…”– Thoreau
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρούκα μας, χρόνια σου πολλά!
Πάντα επιτυχίες και δημιουργικές ιδέες να κατακλύζουν τη ζωή σου! :kissing:
Σ ευχαριστώ Δημητρούλα!! :kissing:

Σου χω κι άλλο αφιερωμένο ;)
Love is like a butterfly: It goes where it pleases and it pleases wherever it goes!
Ειδικά αν είναι κι ανιδιοτελής (:P) εκεί να δεις πανηγύρι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ:
και μην γκρινιάζεις
Άμα σταματήσει να βρέχει ποτέ θα το σκεφτώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ευχαριστω ραφαελα,δεν πειραζει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νομίζω ότι το Ηρούλι μας πρέπει να πάρει το εστεκόσκαρ για τις καλύτερες απαντήσεις στις ευχές μας. ;)

Πάντα επιτυχίες συνάδελφε!!! Με υγεία και ευτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Χρόνια πολλά, υγεία και κάθε ευτυχία κι επιτυχία στους Λόριεν, Φαντάγκο και Χάντερ, αλλά ιδιαίτερα στην Ηρώ, μια από τις γλυκύτερες παρουσίες μέσα στο στέκι, που το κοσμεί με την παρουσία της.

Παιδιά, οι επιθυμίες σας να είναι πάντα διαταγές προς το Άπειρο. Να είστε πάντα καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Παιδιά, οι επιθυμίες σας να είναι πάντα διαταγές προς το Άπειρο. Να είστε πάντα καλά...
Σ ευχαριστώ Χάος για τα καλά σου λόγια και τις ευχές! :)
Και σε ΄σένα με τη σειρά μου σου εύχομαι αυτό το "ειδέναι ορέγονται φύσει" να σε ακολουθεί σε όλες σου τις γνωστικές περιπέτειες, συνέχισε με τα μεγάλα σου post, άλλωστε το "τις αγορεύειν βούλεται" το εκμεταλλεύεσαι και με το παραπάνω και είναι και το φόρτε σου! :P
Έρρωσθε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Ηρώ σου εύχομαι πρώτα από όλα να τα εκατοστήσεις και να γελάς πάντα με το δικό σου μοναδικό τρόπο...Όσα κι αν σου λέμε εμείς μη σταματάς...Σπρώχνε γερά εσύ... :D:D:D
Μη χάσεις ποτέ την τρέλα σου, το χιούμορ σου, την καλοσύνη σου και την όρεξη που έχεις να κυνηγάς αυτά που σου αξίζουν και σου αρέσουν...
Να έχεις πάντα γύρω σου εκείνους που επιλέγεις εσύ και που σε εκτιμούν...
Και να κάνεις όλα όσα ονειρεύεσαι πραγματικότητα...

:clapup::clapup::clapup:

Υγ. : Αρκετά είπα...Τώρα περιμένω το κέρασμα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ηρώ να τα εκατοστήσεις..εύχομαι ότι το καλύτερο για σένα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Υγ. : Αρκετά είπα...Τώρα περιμένω το κέρασμα... :P
Σαφώς και είπες αρκετά! Καλά μωρέ.. μια καλή κουβέντα δεν έχω ακούσει απ΄τα χειλάκια σου και περίμενες να μου τα πεις από το steki;:P
Σ ευχαριστώ πολύ πολύ Κωστή μου και ΄συ καλά τελειώματα!:D
Για το γέλιο μου μη σχολιάζεις εσύ, που γελάς στην Κυψέλη και σ΄ακούν στα Μελίσσια :P
Θα πάρουμε το τρένο της Καλαμπάκας που περνά απ΄τα Καλάβρυτα;:lol:

Ηρώ να τα εκατοστήσεις..εύχομαι ότι το καλύτερο για σένα!!!
Σ ευχαριστώ Ξανθή μου! :kissing:
Και με μια κόρη και γρήγορα, μπας και μάθεις και καμιά άλλη ξένη γλώσσα:P, χμμμ βουρ για γαλλικά και μαθήματα πιάνου. Όταν με το καλό μεγαλώσει θα τη στείλουμε και μπαλέτο και θα τα ΄χει όλα!!:D


Αν πω ότι με ΄χετε συγκινήσει θα ΄ναι υπερβολικό; Λίγο το ότι έχω ξεμείνει να διαβάζω για το μάθημα που δίνω αύριο και μεθαύριο (την τύχη μου:/:), λίγο το ότι τόσο καιρό εδώ μέσα νιώθω ότι σας ξέρω και σας συμπαθώ όλους και για διαφορετικό λόγο, λίγο τα λόγια του παππά.. :P σας ευχαριστώ!:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χρονια πολλα και σε σενα Ηρω ! (εχεις γενεθλια μαζι με μια φιλη της αδερφης μου και ενα θειο μας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πω-πω τώρα το είδα αυτό , και τελείως αργοπορημένη , λοιπόν εγώ θα δώσω μια ευχή στο Φαντιάγκο στο Λοριέν και στην Ηρώ -ρούλι-μαρούλι ( μα τι ευρηματικό είχα γελάσει όταν το είχα πρωτοδεί ) που μου είχε δώσει κάποτε ένας γέροντας μπορεί να φανεί λίγο συνταξιουσεξ ( μα τι λέξη δημιούργησα πάλι :D) , αλλά τη θεωρώ από τις πιο όμορφες ευχές γιατί τα εμπεριέχει όλα υγεία , μακροημέρευση ( αμάν σαν πολιτικός γράφω ) και ευτυχία !!
Εύχομαι λοιπόν σε όλους να δείτε παιδιά των παιδιών σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Angelica, χρόνια σου πολλά! Να τα χιλιάσεις! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα! Πολλά φιλιά! :bye: Πάω σχολείο!

Χρόνια πολλά και σ' όσες-ους έχουν , επίσης, γενέθλια σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Φαν, χρόνια πολλά!
Ευχαριστώ μποράτιε, σου εύχομαι και εγώ να έχεις κάθε μέρα να μας λες "τι έκανες το προηγούμενο βράδυ" ;) (χωρίς όμως να μας το λες :P)
Χρονια πολλα θοδωρΑ! Οοοο,τι πεθυμας απο 2:D:-*
Ευχαριστώ Κάτερινιώ, Κάτια, Καιτούλα, Κάτι, Κατερίνα και εσύ ότι πεθυμείς :D
Θοδωρή χρόνια πολλά ότι καλύτερο για σένα.
Να σαι καλά Ξανθή μου, εσύ και η οικογένεια σου. :)
Χρόνια Πολλά για ακόμη μία φορά fandago...Εύχομαι τα καλύτερα σε όλα τα επίπεδα... :D
Ναι ναι! Ανέβηκα level, ευτυχώς έχω πολύ μέχρι να το τερματίσω :P
Χρόνια σας πολλά Λόρυ και Φάνταγκο! Πάντα γεροί και χαρούμενοι! :)
Γερός και χαρούμενος εσαεί, πολύ καλό ουζομεζέ... εμμμ τσίπουρε :D
Χιόνια πολλά παίδες! Πολύχρωμοι και εντοιχισμένοι!! :cake:
Τενκς Ρεμπ, περιμένω δώρο αυτοβιογραφία (να δω πόσο θα το λέω ακόμα :P)
Fandago να χαίρεσαι το ονομα σου και σου εύχομαι τα καλύτερα!!! :D:D:D
Το χαίρομαι αμέ! Να σου ευχηθώ και εγώ να είναι κάθε μέρα Παρασκευή (πλην ΣΚ βεβαίως βεβαίως). Αν το πούμε πολλοί μπορεί να εισακουστεί. :D
Ηρω, Lorien, Fadago... να την μοιρασετε. :P
Ευχαριστώ ρουμάνα μου, ότι ποθείς εσύ για σένα και την οικογένεια σου. Τους χαιρετισμούς μου!
Χρόνια πολλά σε όσους γιόρταζαν/είχαν γενέθλια χθες (Lorien, Fandago, Hunter). Να είστε χαρούμενοι και με επιτυχίες, τόσο προσωπικές, όσο επαγγελματικές (και να πω ότι ξέχασα τους άπειρους Θόδωρους/Θοδώρες χθες επειδή ούτε που ήξερα πότε είναι η συγκεκριμένη γιορτή. Όπως και οι περισσότερες βασικά. Καλά να είναι το steki κι η μαμά μου να μου θυμίζουν).
Είμαστε άπειροι; Ευχαριστώ υποβρύχια να σου πάνε όλα "δεξιά" στη ζωή! :)
λοιπόν εγώ θα δώσω μια ευχή στο Φαντιάγκο στο Λοριέν και στην Ηρώ -ρούλι-μαρούλι ( μα τι ευρηματικό είχα γελάσει όταν το είχα πρωτοδεί ) που μου είχε δώσει κάποτε ένας γέροντας μπορεί να φανεί λίγο συνταξιουσεξ ( μα τι λέξη δημιούργησα πάλι :D) , αλλά τη θεωρώ από τις πιο όμορφες ευχές γιατί τα εμπεριέχει όλα υγεία , μακροημέρευση ( αμάν σαν πολιτικός γράφω ) και ευτυχία !!
Εύχομαι λοιπόν σε όλους να δείτε παιδιά των παιδιών σας :D
Ομολογώ ότι θα ήθελα να δω και τα παιδιά των παιδιών των παιδιών μου :P
Φαντιάγκο Μπερναμπέου... :lol: (φαντάγκο είναι Μελιώ, αλλά με έκανες και γέλασα :D)

Να πω και εγώ λοιπόν στην ώρα μου, χρόνια πολλά Ηρώ, με υγεία και χαρά, με φίλους να σ' αγαπούν και φυσικά με το πτυχίο σύντομα! :D
Και μην σκας, είσαι νινί ακόμα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Γιορτή της γυναίκας και χαζομάρες. Άλλη μια ανακάλυψη των γυναικών για να νιώθουν ξεχωριστές. Με έπιασαν τα φαλλοκρατικά μου.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Θέλω να πω και τα χρόνια πολλά σε ένα ξεχωριστό πλάσμα που έχει δώσει νέα πνοή στη σελίδα, όσο θυμάμαι εγώ τουλάχιστον. Με την άνεση και τη φρεσκάδα του, μας κάνει όλους να δείχνουμε τον καλύτερο εαυτό μας, για να παραμείνουμε στα ίδια υψηλά επίπεδα... Ναι, μιλάω για εμένα :) α, χρόνια πολλά κ σε σένα ηρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά Ρεμπ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top