Χρόνια Πολλά σε όλους!

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εμενα δν θα μου κανουν καμια πλακα σημερα....αλλα ντξ δν βαριεσαι...:emm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinymouse!

Νεοφερμένος

Η tinymouse! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Γιατί καλε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χρόνια σας πολλά παιδιά.Βέβαια τι χρόνια πολλά.Λες και ξέρουμε πότε θα πεθάνει ο καθένας.Δηλαδή πες ότι κάποιος 17 Σεπτέμβρη μου λέει χρόνια πολλά και την άλλη μέρα σε μία γωνιά με συναντάει μια συμμορία από μυρμήγκια και τσουκ με σκοτώνει,ε τι να του πεις του άλλου μετά για την ευχή του.Γι'αυτό να μην λέμε χρόνια πολλά.Να λέμε χρόνια καλά.Γιατί και πολλά χρόνια να ζήσεις άμα δεν είναι καλά τι να τα κάνεις.Πχ πες είσαι παππούς 90 χρονών και είσαι καθηλωμένος στο κρεβάτι με ένα σωρό φάρμακα και οξυγόνα.Ζωή είναι αυτή.Πάντως μια γιαγιάς μιας φίλης μου πέθανε 89 και λέω κι εγώ έτσι όπως κατάντησε η ζωή μας ας ζήσουμε μέχρι τα 89 και βλέπουμε.Εδώ εμένα με έπιασε το κεφάλι με την ατμόσφαιρα των 3 τελευταίων ημερών με αυτή τη σκόνη και το κοκκινόχωμα.Ντάξει άμα θέλετε ντε και καλά να σας πω χρόνια πολλά εγώ το λέω ''χρόνια πολλά'' αλλά να ξέρετε ότι αυτό που ζούμε δεν είναι αληθινό.
-----------------------------------------
Ηλία μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ΛΙΑΚΟ, ό,τι επιθυμείς μικρέ. Και μακριά από Λαρισαίες. :P

Χρόνια πολλά και όσους έχουν γεννέθλια και δεν τους ξέρω (είναι και πολλοί σήμερα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
χρονια πολλα βροντοσαυρουλη μου:D
οτι επιθυμεις!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά παιδιά.Βέβαια τι χρόνια πολλά.Λες και ξέρουμε πότε θα πεθάνει ο καθένας.Δηλαδή πες ότι κάποιος 17 Σεπτέμβρη μου λέει χρόνια πολλά και την άλλη μέρα σε μία γωνιά με συναντάει μια συμμορία από μυρμήγκια και τσουκ με σκοτώνει,ε τι να του πεις του άλλου μετά για την ευχή του.Γι'αυτό να μην λέμε χρόνια πολλά.Να λέμε χρόνια καλά.Γιατί και πολλά χρόνια να ζήσεις άμα δεν είναι καλά τι να τα κάνεις.Πχ πες είσαι παππούς 90 χρονών και είσαι καθηλωμένος στο κρεβάτι με ένα σωρό φάρμακα και οξυγόνα.Ζωή είναι αυτή.Πάντως μια γιαγιάς μιας φίλης μου πέθανε 89 και λέω κι εγώ έτσι όπως κατάντησε η ζωή μας ας ζήσουμε μέχρι τα 89 και βλέπουμε.Εδώ εμένα με έπιασε το κεφάλι με την ατμόσφαιρα των 3 τελευταίων ημερών με αυτή τη σκόνη και το κοκκινόχωμα.Ντάξει άμα θέλετε ντε και καλά να σας πω χρόνια πολλά εγώ το λέω ''χρόνια πολλά'' αλλά να ξέρετε ότι αυτό που ζούμε δεν είναι αληθινό.
:lol::lol::lol:
χρόνια πολλά και από εμένα Ηλία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ηλία, να τα χιλιάσεις! Να πραγματοποιηθούν όλα σου τα όνειρα!!!

Χρόνια πολλά και στους άλλους-ες φίλες, που έχουν τα γενέθλιά τους σήμερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Χρόνια σου πολλά και δημόσια ρε χαζό.XD
Σου εύχομαι να μας τα πρήζεις για πολλά, πολλά, πολλάαα χρόνια ακόμα.XD:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Χρόνια πολλά ρε μπαγλαμά να ζεις να μας τα πρήζεις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ηλια, Χρονια πολλα και απο εμενα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά Ηλία! Να τα εκατοστήσεις κι ό,τι επιθυμείς!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Ηλία,χρόνια πολλά και ό,τι επιθυμείς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millerovia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η millerovia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Φίλε μου Ηλία...Όσες ευχές απλόχερα οι άλλοι θα σου πούνε,εγώ απλά σου εύχομαι αληθινές να βγούνε!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Άντε,και καλή αρχή!!!!Ξέρεις εσύ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
μαρή Νεράιδα???????????????????????????????





"The secret of staying young is to live honestly, eat slowly, and lie about your age"

Lucille Ball



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIii. H νεράιδα έχει γενέθλια και κάνει την πάπια και δεν μας το λέει!!! :P

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Χαρούμενα γενέθλια Νεράιδα!


:birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Νεράιδααααααααα :D

Πολύχρονη και ευτυχισμένη!!:D
:birthday::birthday:

Πάντα επιτυχίες και ειδικά για αύριο!!:D (μετά θα έχει 2 κεράσματα το μενού :lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πώς κοντέψαμε να την ξεχάσουμε; :P

Χρόνια πολλά (μαρή :P)! :D Το bowling το κερνάς, έτσι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αγαπητό Κριαράκι χρόνια σου πολλά!
Να σε χαιρόμαστε πρώτα εμείς και μετά όλοι οι άλλοι! :P
Και να μην ξεχνάς, ο χρόνος είναι σχετικός!
Δεν επηρεάζει τις γυναίκες...μόνο οι άντρες γερνάνε. Οι γυναίκες ωριμάζουν :pfff::P
Άλλωστε είμαι σίγουρη ότι όσα χρόνια κι αν περάσουν θα έχεις το ίδιο νάζι με τη ζουζούνα του avatar σου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Alles Gute uns Schöne und Liebe, liebe Feeeee!!!!!!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top