Το ημερολόγιο της maria100000

maria100000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
γιατι δεν θα το προχωρουσες δεν καταλαβα...:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Staxtopouta

Νεοφερμένος

Η Staxtopouta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Χα χα χαίρομαι που το κατάλαβες .... Οι περισσότεροι είναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πώς να τον ξεχάσω;

Αρχικά κλείσε αυτό το θρέντ και μην ξαναμπείς ποτέ. Γενικότερα απόφυγε ό,τι σου το θυμίζει. Πες στις φίλες σου να μην αναφέρουν το όνομά του και ότι σχετικό μ'αυτόν. Κλείσε φβ. Διέγραψέ τον από μσν/σκάιπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αρχικά κλείσε αυτό το θρέντ και μην ξαναμπείς ποτέ. Γενικότερα απόφυγε ό,τι σου το θυμίζει. Πες στις φίλες σου να μην αναφέρουν το όνομά του και ότι σχετικό μ'αυτόν. Κλείσε φβ. Διέγραψέ τον από μσν/σκάιπ.


Οκ,εναλλακτικά υπάρχει και το ορίτζιναλ του Στελλάρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Οκ,εναλλακτικά υπάρχει και το ορίτζιναλ του Στελλάρα:P

Εδώ έχουμε ένα σοβαρό θρέντ κύριε... Σας παρακαλώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Διότι πιστεύω ότι στην προκειμένη φάση της ζωής ενός έφηβου η προτεραιότητα του θα έπρεπε να είναι οι εξετάσεις του.Βέβαια σε μερικούς ο έρωτας λειτουργεί ωφέλιμα ενώ σε άλλους πάλι όχι.Δε θα θελα να γυρίσει και να μου πει μετά ότι εγώ φταίω για μια πιθανή απότυχία:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γεια σας..εδω και αρκετο καιρο τα ειχα με ενα αξιολωγο παιδι.. δυστηχοσ για διαφορουσ λογουσ εφυγε απο την ελλαδα αλλα ερχεται καμια φορα..το θεμα μου ειναι οτι οταν λοιπει τον θελω πολυ και τον σκευτομαι συνεχεια ενω οταν ερχεται δν νιοθω πολυ ωραια ενω θα επρεπε να πεταγα απο την χαρα μου μολισ τον εβλεπα..δεν ξερω τι νιοθω..δεν ξερω τι θελω..πωσ γινεται απο την μια στιγμη στην αλλη να μην τον πολυ θελω???:confused:

(Θέλω να πω κι εγώ την αποψάρα μου, δεν κρατιέμαι!!)

Μήπως, λέω εγώ τώρα, όταν το αγόρι σου δεν είναι κοντά σου, έχεις στο μυαλό σου ένα "ιδανικό" μοντέλο του, κι όταν έρχεται κοντά σου καταλαβαίνεις έστω και υποσυνείδητα, οτι δεν είναι αυτό το ιδανικό πράγμα που έχεις στο μυαλό σου αλλά ένας άνθρωπος σαν όλους τους άλλους με τις αδυναμίες και τις ιδιαιτερότητές του; Και μήπως οι αδυναμίες αυτές εσένα δεν σου "ταιριάζουν" (πλέον);; Γιατί ας μην ξεχνάμε οτι έναν άνθρωπο τον αγαπάμε για τα "ψεγάδια" του. Αν αυτά τα "ψεγάδια" δεν μας κάνουν, τότε μάλλον πλησιάζει το τέλος της σχέσης...
Εύχομαι να βρεις το καλύτερο για σένα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αν ένας/μια συμμαθητής/-τριά σας,που ήταν καινούριος/-α στο τμήμα σας συνεχώς καθόταν ακριβώς από πίσω σας μ' ένα παιδί που η μόνιμη θέση του ήταν εκεί και στην ώρα του μαθήματος έλεγε στον διπλανό του/της:"Πολύ απαξίωση πάντως..να κάνω κίνηση? Τέτοια απαξίωση πρώτη φορά.." Εν τω μεταξύ λίγες μέρες πριν σας είχε κάνει add στο facebook...σας κοιτούσε στα διαλείμματα,όταν περνούσατε από μπροστά του/της αλλά όταν τον/την κοιτούσατε εσείς,σας κοιτούσε για λίγα δευτερόλεπτα αλλά μετα έσκυβε το κεφάλι...τι θα καταλαβαίνατε? Πρόκειται για κάτι ερωτικό ή για κάτι φιλικό?

Περιμένω απαντήσεις.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
γιατι δεν του μιλας κι εσυ λιγο μπας και καταλαβεις τιποτα περισσοτερο??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
γιατι δεν του μιλας κι εσυ λιγο μπας και καταλαβεις τιποτα περισσοτερο??:)
Δε ξέρω πως να τον πλησιάσω..:worry: Το μόνο που έχουμε είναι ένα "καλημέρα","γεια,τι κάνεις?"....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εσυ θες να τον πλησιασεις δλδ?σου αρεσει και απλα θες να δεις τι τρεχει απο πλευρας του??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς..αλλά δε ξέρω πως..δεν έχω και πολύ θάρρος..έτσι είναι ο χαρακτήρας μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
σε καταλαβαινω...αλλα ρε παιδι μου αφου λες καθεται και πισω του προσπαθησε να του μιλησεις για κτ...ακομα και ακυρο να ειναι.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και πως θα καταλάβω αν του αρέσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Κοίτα...η τάξη είναι το μέρος που μπορείς σχετικά εύκολα να πιάσεις συζήτηση και συνεχίζοντας αυτό που έλεγε η skatoula θα σου πω κι εγώ να ενεργοποιηθείς κι εσύ λίγο ρε παιδί μου...γύρνα και ρώτα τον οτιδήποτε...και καλά δεν άκουσες μια εκφώνηση ή ό,τι άλλο θες...κι αν του αρέσεις θα αρπάξει την ευκαιρία να γνωριστείτε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι κοιταζόμαστε συνέχεια...στα διαλείμματα,όταν περνάω από δίπλα του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
ρε συ με το να κοιτάζεστε όμως δεν θα καταλάβεις αν ενδιαφέρεται...πρέπει να μιλήσετε και λίγο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και πες ότι παίρνω τη μεγάλη απόφαση να κάνω κίνηση και να του μιλήσω..υπάρχει περίπτωση να καταλάβω από κάτι ότι ενδιαφέρεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
θα του μιλήσεις εσύ μια φορά και θα δεις ότι αν όντως ενδιαφέρεται σου είπα θα πάρει κατευθείαν το θάρρος να ανοίξει κουβέντα! Και στο κάτω-κάτω προσπάθησε να του αποδείξεις ότι αυτό που λέει περί απαξίωσης και τα σχετικά δεν ισχύει από την πλευρά σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αν πηγαίνει για μένα,θα το καταλάβει..που θα πάει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top