Τι σε κάνει sexy;

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,655 μηνύματα.
Τα μόνα πράγματα που μπορουν να κάνουν έναν άνθρωπο σεξυ είναι η αυτοπεποίθηση, η ευγένεια κ το χιούμορ.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
η ευγένεια και το χιούμορ μου. αν είχα και αυτοπεποίθηση θα ήμουν σούπερ σέξυ. :smoke:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,987 μηνύματα.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μου αρέσει ότι κανείς δεν λέει την ομορφιά του. Γιατί είναι εγωϊστικό να πει κάποιος ότι είναι όμορφος;
 

Guest 528707

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μου αρέσει ότι κανείς δεν λέει την ομορφιά του. Γιατί είναι εγωϊστικό να πει κάποιος ότι είναι όμορφος;
Εγωιστικο θα ειναι το λιγοτερο που θα ακουσει ..

Το ψωνιο και πολλα αλλα κοσμητικά θα τα ακουσει ακομα και αν ειναι οντως ομορφος για τον ιδιο και μονο ;)

Επιπλεον αυτ@ που ειναι οντως ομορφ@ και εσωτερικα ωστε ολο αυτο να αντανακλα και να συμπληρωνει το εξωτερικο δεν θα τους δεις ποτε να ανεβαζουν φωτο δημοσια ή να μιλανε για τον ευατος τους .

Αποδεδειγμένα πλεον αυτο :)
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,556 μηνύματα.
Τα μόνα πράγματα που μπορουν να κάνουν έναν άνθρωπο σεξυ είναι η αυτοπεποίθηση, η ευγένεια κ το χιούμορ.
Ε, όχι και τα μόνα... Δε θα έβρισκα σέξι μια διμετρη γυναίκα με εκατόν πενήντα κιλά βάρος εγώ. Χωρίς να έχω βέβαια κάτι εναντίον αυτών των γυναικών. Για πολλούς είναι σέξι. Για μένα όχι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top