Τι σε κάνει sexy;

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Καλέ τι θέματα έχουν ανοιχθεί εδώ μέσα 😂
Τώρα τι με κάνει σέξυ ούτε που ξέρω.Θα πω το ύψος μου μιας και είμαι πρώτο μπόι,να γελάσουμε και λίγο 😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Καλέ τι θέματα έχουν ανοιχθεί εδώ μέσα 😂
Τώρα τι με κάνει σέξυ ούτε που ξέρω.Θα πω το ύψος μου μιας και είμαι πρώτο μπόι,να γελάσουμε και λίγο 😂

Τωρα εντάξει προφανως και δεν κάνεις αυτη την ερωτηση για να πάρεις απαντησεις του στυλ "οι σπουδες μου..." σορρυ αλλα δεν μας ενδιαφέρουν οι σπουδες σου οταν ρωτάμε τέτοια... δηλαδη δεν κανω κουβεντα με την Ελένη Λουκά ας πουμε.

αλλα οκ δεν εχω κ μεγάλες απαιτησεις απο ενα πρωινο φόρουμ :P

δηλαδη θα περιμενε κάποιος να διαβασει... "εχω ωραιες μαυρες γοβες..."

μαυρες διχτυωτές κάλτσες .... ενα σετάκι ωραια μαυρα ή κοκκινα εσώρουχα (προτιμω μαυρα εγω βεβαια αλλα οκ)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,409 μηνύματα.
Καλέ τι θέματα έχουν ανοιχθεί εδώ μέσα 😂
Τώρα τι με κάνει σέξυ ούτε που ξέρω.Θα πω το ύψος μου μιας και είμαι πρώτο μπόι,να γελάσουμε και λίγο 😂
Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια.
Πρώτον πιο κοινότοπο πεθαίνεις και δεύτερον δε με συμφέρει, αλλά κλαιν :hehe:

πρωινο φόρουμ
Δηλαδή υπάρχουν και νυχτερινά φόρουμ; :P
Αν ναι, εσύ τι κάνεις εδω;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,409 μηνύματα.

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τωρα εντάξει προφανως και δεν κάνεις αυτη την ερωτηση για να πάρεις απαντησεις του στυλ "οι σπουδες μου..." σορρυ αλλα δεν μας ενδιαφέρουν οι σπουδες σου οταν ρωτάμε τέτοια... δηλαδη δεν κανω κουβεντα με την Ελένη Λουκά ας πουμε.

αλλα οκ δεν εχω κ μεγάλες απαιτησεις απο ενα πρωινο φόρουμ :P

δηλαδη θα περιμενε κάποιος να διαβασει... "εχω ωραιες μαυρες γοβες..."

μαυρες διχτυωτές κάλτσες .... ενα σετάκι ωραια μαυρα ή κοκκινα εσώρουχα (προτιμω μαυρα εγω βεβαια αλλα οκ)
Περίμενε,εσένα σε κάνουν σέξι οι μαύρες δικτυωτές κάλτσες;
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Να απαντησω λοιπον πιο εκτενως τι με κάνει σέξυ απο οσο μου έχουν πει

- Μια σοβαρότητα που αποπνέει το στυλ μου (μη γελάσετε)
- Αρκετες γουστάρουν οτι εχω γυμνασμένο σώμα. Πχ τους αρέσουν οι σχηματισμοι στο στήθος μου... εχω δει να με πιάνουν ασυναισθητα...
- Το οτι έχω διαθεση κ περνάω ωραια... πραγμα που ειναι "μεταδοτικό" κτλπ

οριστε τι βρισκουν σέξυ πάνω μου.... τι θα πω οτι βρισκουν τα νύχια ή τις κάλτσες μου ; :)

(οχι τις διχτυωτες τις άλλες με το σκαρπίνι)
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Τα ακριβά αρώματα μπαίνουν σε μικρά μπουκαλάκια.
Πρώτον πιο κοινότοπο πεθαίνεις και δεύτερον δε με συμφέρει, αλλά κλαιν :hehe:


Δηλαδή υπάρχουν και νυχτερινά φόρουμ; :P
Αν ναι, εσύ τι κάνεις εδω;
Εμένα αυτό που λες με συμφέρει,εγώ ειδικά διάλεξα το μικρότερο μέγεθος μπουκαλιού 😂
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,409 μηνύματα.
Περίμενε,εσένα σε κάνουν σέξι οι μαύρες δικτυωτές κάλτσες;
Οχι, του σκίζονται λόγω του τετρακέφαλου, αλλά βολεύεται να φορά μαύρα δαντελωτα εσώρουχα. Ε όπως τη βρίσκει ο καθείς
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
εγω απλά προσπαθω να κάνω το θρέντ λιγοτερο ξενέρωτο.

Απελευθερωθείτε λιγο, δεν θα πάθετε κάτι :P

σε λιγο θα έχουμε τη Πακ να μας λέει... βρισκουν σεξυ πανω μου να βγαζω το σκυλο βολτα.

Ε ντάξει... ας σοβαρευτουμε !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδη θα βρω εγω σέξυ το σκυλο της Πακ που τον εβγαλε για να χέσει στο γρασιδι ας πουμε ;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγω απλά προσπαθω να κάνω το θρέντ λιγοτερο ξενέρωτο.

Απελευθερωθείτε λιγο, δεν θα πάθετε κάτι :P

σε λιγο θα έχουμε τη Πακ να μας λέει... βρισκουν σεξυ πανω μου να βγαζω το σκυλο βολτα.

Ε ντάξει... ας σοβαρευτουμε !
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δηλαδη θα βρω εγω σέξυ το σκυλο της Πακ που τον εβγαλε για να χέσει στο γρασιδι ας πουμε ;
Ε που να ξέρουμε τώρα τι μας κάνει σέξυ αχαχαχα,αυτό δε μπορούμε να το κρίνουμε εμείς τόσο
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Ε που να ξέρουμε τώρα τι μας κάνει σέξυ αχαχαχα,αυτό δε μπορούμε να το κρίνουμε εμείς τόσο

Παντως διαβαζω αυτα που έχουμε γράψει κ έχω κλαψει... χωρις πλάκα. Ωωω χριστε μου.. σας ευχαριστώ.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Εγώ το έχω πει πολλάκις, είμαι τρολ.

Σε χαλαρά θεματάκια πρέπει να γράφουμε για να διασκεδάζουμε...

εδω γυμναστικη - φλέρτ - σέξ - ιστοριες Ντεβιλ , κουτσομπολια κτλπ. καλως ή κακως καθενας εχει τα προβληματα του κ εχει τις ιστοριες του τωρα να καθομαστε να τα γραφουμε εδω δεν βγαζει κάπου.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Σε χαλαρά θεματάκια πρέπει να γράφουμε για να διασκεδάζουμε...

εδω γυμναστικη - φλέρτ - σέξ - ιστοριες Ντεβιλ , κουτσομπολια κτλπ. καλως ή κακως καθενας εχει τα προβληματα του κ εχει τις ιστοριες του τωρα να καθομαστε να τα γραφουμε εδω δεν βγαζει κάπου.
Θες να πεις σεξοιστορίες;😂
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Θες να πεις σεξοιστορίες;😂

Σεξο ιστοριες δεν εχω γράψει εδω μεσα έχουν αλλες περιγραφες ειναι για άλλα σάιτ χαχα κ δεν θα έγραφα κιολας , ειχα γράψει παλιά μια ιστορια σε ενα σαιτ αληθινη (ανωνυμα παντα) κ ειχαν τρελαθεί.... μιλαμε εποχες 2010.
 

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,722 μηνύματα.
Οι «τέλειες» ατέλειες μου.

Οτι μιλάω 3 γλωσσες και παιζω κ πιάνο. Οπως λεγανε σε αυτες στα καλλιστεια παλαιοτερα του ΑΝΤ1 χαχααααχαχα

απο τοτε δεν τα γουσταρα,,, εβλεπα PLAYMATE , μετα τις έβγαζαν κ στο PENTHOUSE...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,234 μηνύματα.
Το iPhone μου και τα πράσινα μάτια μου. 🙃🙃
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top