Τι μου συνέβη σήμερα

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Επειδή αύριο κατεβαίνω Αθήνα σήμερα είχα πολλές δουλειές. Αλλά αυτό που με εντυπωσίασε ήταν το ραντεβού μου με έναν καθηγητή μου, ο οποίος ήξερα ότι είναι πολύ καλό άτομο, αλλά σήμερα μου το απέδειξε περίτρανα: πέρα από τις καθιερωμένες συμβουλές για εργασίες με βοήθησε τρομερά σε ερωτήματα σχετικά με επαγγελματικές ευκαιρίες εδώ, εκπαίδευση, έκανε τηλεφωνήματα για πάρτη μου και με παρέπεμψε σε συναδέλφους του. Βρε παιδιά, 5 χρόνια φοιτήτρια στο Καποδιστριακό κανείς καθηγητής δεν μου φέρθηκε έτσι. Το αντίθετο. Με συγκίνησε γ@μώτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μου συνεβη χθες.(τεταρτη ξημερωματα)
Είχα βγει με παρεα στην Πατρα.Το διαλυσαμε κατα τις 2.30. Όπως γυρνούσα στο σπίτι μου,και λιγο πριν φτασω,βλεπω σε ενα μαγαζι(φουρνος-ψιλικατζιδικο) ενα παππου ο οποιος φορουσε ποδια φουρναρη και το κλασσικο καπελακι.Ο τυπος καθοταν μπροστα στην πορτα και κοιταζε εξω ακινητος.Τον βλεπω την πρωτη φορα,τίποτα.Λεω "ειδα καλα τωρα;Τί κανει αυτός;" .Ξανακοιταω,αυτος ουτε που με κοιταξε.Στην αρχη νομιζα οτι ειδα φαντασμα μεσα στη νυχτα(ποιος αυτης της ηληκιας γυρναει τετοιες ωρες εξω).
Τελικα ηταν ο φουρναρης του μαγαζιου και ετοιμαζοταν να φτιαξει τα ψωμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σήμερα...
  • αγόρασα γκρι φακούς επαφής
  • έμαθα οτι στα Goodys σταμάτησαν τη Μπωλονέζ (τι ζώα)
  • έγινα παπί (και η Αθήνα Βενετία)
  • έχασα ένα σημαντικό ραντεβού γιατί το Ε2 έκανε μιαμιση ώρα αντί για μισή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Έφαγα ένα πολύ ωραίο, κανονικότατο και εκνευριστικότατο στήσιμο.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Με πήρε η μάνα μου να δεί τι κάνω μιας που χάθηκα τελείως, και έτσι όπως μηλούσαμε μου λέει να τελευτέα δεν μπορώ να κοιμηθώ, φοβάμε μια που δεν έχουμε σκύλο..:confused: κάγκελο εγώ, ο βλάκας και ο Ρομπέν τι γίνανε; έ να φύγανε....
Της λέω τότε με απότομο υφος φήγανε στα τέσσερα; τι άνθρωποι είσατε εσείς ρε παιδί μου;;;; :mad:

Το είχα καταλάβει, πολλά ζώα χάνονταν και πάντα έφευγαν ποτέ κανένας δεν είπε το σκότωσε ο πατέρας σου άπο λαλακια του:mad: Ψώφησαν απο αμέλεια 2 σκύλοι σε 1 ευδομάδα λέει, πέθαναν οι λύκοι που είχαν, δσεν είχαν νερά και υπόστεγα, πέθαναν απο την ζέστη έτσι απλά δεν είχαν νερό:'( :'(:'(

Θέλω να του πάρουν τα ζώα, θέλω να μην ξαναδεί ζωντανό ποτέ στο σπίτι του:mad: :mad: ΠΟΤΕ!!!!:mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μανια μου θα μου επιτρεχεις μια μικρη διορθωση?:redface:
"Πεθαναν απο αμελεια...."...Τα ζωα δεν ψο(ω?)φανε...
Κατι αχαρακτηριστοι βρωμανθρωποι ψο(ω?)φανε!:mad:
(Φυσικα δεν παει για εσενα το τελυταιο ε!;) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μανια μου θα μου επιτρεχεις μια μικρη διορθωση?:redface:
"Πεθαναν απο αμελεια...."...Τα ζωα δεν ψο(ω?)φανε...
Κατι αχαρακτηριστοι βρωμανθρωποι ψο(ω?)φανε!:mad:
(Φυσικα δεν παει για εσενα το τελυταιο ε!;) )

Λοιπάμε που το λέω άλλα για μένα ψώφησαν όχι επιδή είναι ζώακια άλλα άν πώ πέθαναν δεν θα μπορεί κανείς να σταματήσει τον θυμό που νοιώθω και την θλήψη αυτή την στιγμή, θα γίνω χειρότερα, λέω ψώφησαν γιατί χρόνια τώρα έλεγα πέθαναν και πονούσα, δεν κοιμόμουν και έκλεγα για μέρες τώρα ποια έχω γίνει ανέσθητη και απάνθρωπη με τον θανατο των ζώων, χτυπήστε με βρήστε με άλλα δεν μπορώ να πώ κάτι άλλο, λοιπάμε τον εαυτό μου που δεν έχω το κουραγιο να τον δέσω σε ένα δέντρο και να τον αφήσω χρόνια σαν παράδειγματισμό στον βασανισμό ζώων:mad: :mad: :mad:

Πείτε με όπως θέλετε αυτό είμαι ένα κακό και απάνθρωπο πράγμα:mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τι λε ρε χαζο?:P
Τι σχεση εχει αυτο με το αν εισαι "κακό και απάνθρωπο πράγμα"??:worry:
Cool βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι λε ρε χαζο?:P
Τι σχεση εχει αυτο με το αν εισαι "κακό και απάνθρωπο πράγμα"??:worry:
Cool βρε!

Εχει, άν είχα καρδιά θα σκότωνα αυτά τα ζώα για να μην υποφέρουν άλλο ποια ή θα έκανα κάτι για να τα πάρω απο τα χέρια του, σακάτεβε στο ξύλο κατσίκες και εγώ τι έκανα; κρυβόμουν, άν είχα ψυχή θα τον πατούσα χάμω, θα έμπενα στην μέση, αλλα τίποτα απο αυτά δεν έκανα:mad: :mad:

Αν έλεγα πέθαναν θα σήμενε ότι έχω καρδιά και εγώ δεν έχω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Πήγα να πάθω θερμοπληξία μέσα στην αίθουσα χωρίς a/c!Είχα ένα τετράδιο να κάνω αέρα και το μόνο που κατάφερνα ήταν να ζεσταίνομαι περισσότερο γιατί έκανε τόση ζέστη που έφερνα πάνω μου καυτό αέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Σήμερα, ένα εντελώς τυχαίο γεγονός..., με βοήθησε να πάρω το θάρρος και να δω την πραγματικότητα..., την οποία, εδώ και αρκετό καιρό, προσπαθούσα επίμονα, έντεχνα και μεθοδικά..., να παραβλέπω..., δικαιολογώντας, τις περισσότερες φορές, ακόμα και τα εντελώς αδικαιλολόγητα... :worry:

Φαίνεται όμως, ότι σε κάποιες περιπτώσεις..., χρειαζόμασθε χρόνο, ώστε να μπορέσουμε να δεχθούμε, την αλήθεια..., ιδιαίτερα εάν αυτή, είναι πολύ σκληρή... για μας. :confused:

Ο χρόνος, που μοιάζει να θυσιάστηκε... στο βωμό της, ίσως μακροπρόθεσμα, να αποδειχθεί, ότι ήταν το μονσδικό τίμημα..., αλλά τώρα είμαι ακόμα στην αρχή... και το μονοπάτι φαίνεται τραχύ και δύσβατο... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σημερα το πρωι ειχα μια δουλιτσα στο Μαρουσι.Επειδη λοιπον χαθηκα για λιγο και θα καθυστερουσα, αρχισα να ψιλοτρεχω.Εν τω μεταξυ παρατηρησα ενα μποτιλιαρισμα σε ενα μικρο δρομο επειδη καποιο αμαξι ηταν παρκαρισμενο πανω σε στροφη λεωφορειου.
Οπως ετρεχα λοιπον γυριζει ενας τυπος μεσα απο ενα αυτοκινητο κι αρχισε να με βριζει θεωροντας οτι το παρκαρησμενο αυτοκινητο ηταν δικο μου.Το τί μπινελικι ακουσα..Τον κοιταω,γυριζω και φευγω.Αυτος ακομα εβριζε.Παντως η μουρη του ηταν ολα τα λεφτα οταν περασα διπλα απο το παρκαρισμενο αυτοκινητο και συνεχισα να περπαταω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Σημερα το πρωι ειχα μια δουλιτσα στο Μαρουσι.Επειδη λοιπον χαθηκα για λιγο και θα καθυστερουσα, αρχισα να ψιλοτρεχω.Εν τω μεταξυ παρατηρησα ενα μποτιλιαρισμα σε ενα μικρο δρομο επειδη καποιο αμαξι ηταν παρκαρισμενο πανω σε στροφη λεωφορειου.
Οπως ετρεχα λοιπον γυριζει ενας τυπος μεσα απο ενα αυτοκινητο κι αρχισε να με βριζει θεωροντας οτι το παρκαρησμενο αυτοκινητο ηταν δικο μου.Το τί μπινελικι ακουσα..Τον κοιταω,γυριζω και φευγω.Αυτος ακομα εβριζε.Παντως η μουρη του ηταν ολα τα λεφτα οταν περασα διπλα απο το παρκαρισμενο αυτοκινητο και συνεχισα να περπαταω!

Έλεος!!!!Τι άλλο θα ακούσω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να πω για χθες;
Ήμαστε σε έναν παραθαλάσσιο δρόμο του Ηρακλείου, που θύμιζε τα λιμανάκια της Βουλιαγμένης.
Μπροστά μας ήταν ένα μηχανάκι με δύο άντρες, ευτυχώς και οι δύο με κράνος, κι ακόμα πιο μπροστά ένα μικρό Peugeot...

Κάποια στιγμή, χωρίς προφανή λόγο, βλέπουμε το αυτοκίνητο αυτό να κάνει τρελά ζιγκ-ζαγκ στην άσφαλτο, σα να έχασε τον έλεγχο (από φρενάρισμα; από την κατηφόρα; ), να φρενάρει απότομα και να αφήνει πίσω μαύρα ίχνη στην άσφαλτο. Κόβει για λίγο ταχύτητα κι εκείνη την ώρα άνοιξε η πόρτα του συνοδηγού και έπεσε στην άκρη της ασφάλτου μία κοπέλα, με το κεφάλι...

Εντωμεταξύ ευτυχώς πρόλαβαν να φρενάρουν εγκαίρως τα παιδιά με το μηχανάκι, ευτυχώς δεν έπεσε πάνω τους το αμάξι ενώ έκανε την τρελή πορεία, ευτυχώς δεν πέσαμε κι εμείς πάνω τους... θα σκοτώνονταν άμεσα.

Το αμάξι συνέχισε να προχωράει, έχοντας αφήσει την κοπέλα στην άκρη της ασφάλτου, βγήκε από το δρόμο και έπεσε σε κάτι μεγάλες πέτρες που είχαν πέσει από τα βράζια δεξιά... σκαρφάλωσε πάνω, βρέθηκε στον αέρα, ενώ ο προφυλατήρας, τα μπροστινά σπόιλερ και η ποδιά του εκτινάχτηκαν μακριά...

Η οδηγός κατάφερε να σκαρφαλώσει και να βγει από το αμάξι, το οποίο έμεινε σε γωνία 45 μοιρών, η συνοδηγός είχε χτυπήσει πολύ άσχημα στο πίσω μέρος του κρανίου...

Πώς έγινε αυτό; Οι ίδιες κάτι είπαν, ότι έβγαζε καπνούς το αμάξι και τρόμαξαν.
Ρε παιδιά... Σε τι βοηθάει ο πανικός;
Σε τι ωφελούν οι κινήσεις απελπισίας, όπως το να ρίξεις το αμάξι στα βράχια ή να ξεχυθείς σε βουτιά με το κεφάλι στην άσφαλτο;
Γιατί να μη δει καμιά τους τι γινόταν πίσω τους;;

Γιατί να μη φοράνε ζώνη;

Ψυχραιμία στο δρόμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
Σημερα το πρωι ειχα μια δουλιτσα στο Μαρουσι.Επειδη λοιπον χαθηκα για λιγο και θα καθυστερουσα, αρχισα να ψιλοτρεχω.Εν τω μεταξυ παρατηρησα ενα μποτιλιαρισμα σε ενα μικρο δρομο επειδη καποιο αμαξι ηταν παρκαρισμενο πανω σε στροφη λεωφορειου.
Οπως ετρεχα λοιπον γυριζει ενας τυπος μεσα απο ενα αυτοκινητο κι αρχισε να με βριζει θεωροντας οτι το παρκαρησμενο αυτοκινητο ηταν δικο μου.Το τί μπινελικι ακουσα..Τον κοιταω,γυριζω και φευγω.Αυτος ακομα εβριζε.Παντως η μουρη του ηταν ολα τα λεφτα οταν περασα διπλα απο το παρκαρισμενο αυτοκινητο και συνεχισα να περπαταω!


λαθος ανθρωπος την λαθος στιγμη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
λαθος ανθρωπος την λαθος στιγμη!:D

Eχμμ, αυτό το είχε γράψει κοντά 2,5 χρόνια πριν...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
πριν λιγο διαβασα τρομακτικες ιστοριες :knife:και ιμουν μονη μου :(μετα αρχιζαν τα ποδια μου να παγωνουν χωρις λογο και να βλεπω το κινιτο του αδερφου μου να ανηγει μονο του.και τοτε φωναξα<<αααααα>>:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πριν από λίγο που άνοιξα το ψυγείο να φτιάξω ένα τοστ, είδα τις ίδιες φέτες ψωμί που ήταν εχθές και γενικά ήταν και στην ίδια θέση, σκάλωσα για λίγα δευτερόλεπτα μπροστά στο ψυγείο. Μετά συνειδητοποίησα πως έκανα τις ίδιες κινήσεις και πήγα αμέσως να δω το ημερολόγιο.. (αυτό δεν είναι το deja vu;;; ). :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top