Τι μου συνέβη σήμερα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εδώ θα γράφει ο καθένας μας τι ιδιαίτερο, περίεργο, πρωτότυπο του συνέβη σήμερα, ώστε να μην χάνεται σε θέματα όπως η κουβεντούλα. Δεν θα αναλύσω ποιός ο σκοπός αυτού του θέματος, απο τη στιγμή που αυτό γίνεται σε άλλα θέματα, προφανώς χρειαζόταν ;)

Ας ξεκινήσω εγώ!
Που λέτε σήμερα, έχασα το τελευταίο τραμ για Γλυφάδα μιας και έφευγε 12 παρα 7 και όχι 12 και κάτι όπως συνήθως. Είχα καθυστερήσει κι εγώ γιατί πήγα για καφέ με ένα φίλο και ξεκίνησα απο το Μαρούσι 11 και 10 οπότε καταλαβαίνετε.
Βρέθηκε λοιπόν ένας καλός οδηγός τραμ στο σταθμό που με πήγε με το τραμ μέχρι τη 2η Αγίου Κοσμά που έστριβαν τα τραμ για το αμαξοστάσιο. Πιάσαμε και κουβέντα, εγώ είχα κάτσει στην καμπίνα του οδηγού (όπως μου είπε ένας καλός μου φίλος αυτό λέγεται cabriding :P) και έμαθα και πόσα πράγματα για τα τραμ.
Έλα όμως που το σπίτι μου ήταν 6-7 στάσεις τραμ παρακάτω! Και δεν ήθελα να πάρω ταξί, είμαι πολύ σφιγμένη οικονομικά αυτό το μήνα και κόβω απο παντού (αγόρασα και μποτάκια σήμερα και είμαι ακόμα πιο σφιγμένη. Ε μα δεν άντεξα να μην τα αγοράσω, μήνες έψαχνα ακριβώς τέτοια!) και τις πήρα με τα πόδια!! 1 ώρα περπάτημα μες το βράδυ! Ωραία ήταν πάντως. Άκουγα και μουσικούλα, έρημοι οι δρόμοι, καλή φάση :D Το κακό ήταν οτι έφτασα στο σπίτι ΠΤΩΩΩΩΜΑ μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Να σας πω κι εγώ για να τα βγάλω. Έδειξα όλον τον υστερικό μου εαυτό στο νέο αμόρε και φυσικά μου έβαλε φρένο. Αν σταυρώσω σχέση στείλτε μου mail. Σε αυτή την φάση είμαι σε διάλειμμα κλάματος και πάω να συνεχίσω.:(

Το καλό είναι ότι σήμερα αισθάνθηκα πολύ απελευθερωμένη στο belly-dance. Βρήκα τρόπο εκτόνωσης.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα πέτυχα πάλι τον ..εφαψία του Α2. Τα νεύρα μου! Και βρήκε κι έκατσε και δίπλα μου (πόσες φορές πια; ) Βέβαια δεν μπόρεσε actually να με πιάσει, αλλά την προσπάθεια την έκανε, σταυρώνοντας τα χέρια στο στήθος του και βάζοντας αυτό που ήταν δίπλα μου κάτω από το σακάκι του, ώστε να μη φαίνονται οι ..επεκτατικές του τάσεις!! :mad: Εγώ, όντας στη τσίτα, με το που πλησίασε ελάχιστα, το κατάλαβα κι αγριοκοίταξα.. Έλεος.. άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει;

:mad17::mad17::mad17::mad17::mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τρακαρα, το καινουριο οχημα κιολας.
Σκατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ουπςςςςς:(
τι αυτοκίνητο είναι;

Όχι ρε γμτ!:(
Χτύπησες ? Έγινε πολύ ζημια?

Παιδακια, ευχαριστω για το ενδιαφερον.
Δεν εχω χτυπησει, ουτε κι εκεινος, και η ζημια δεν ειναι μεγαλη.
Εχω στεναχωρηθει/εκνευριστει και οτι αλλο επειδη εγινε απο βλακεια, και επειδη το αυτοκινητο τωρα εκλεισε ενα μηνα που το εχω παρει..
Σιγουρα το οτι δεν ειχαμε τραυματισμο ειναι το πιο σημαντικο αλλα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μπορεί κανείς να βοηθήσει σε τέτοιες περιπτώσεις ό,τι κι να πει.
Ασε να περάσουν οι μέρες μέχρι να το φτιάξεις, και τότε θα τα έχεις ξεχάσει όλα, άσε που θα είσαι και χαρούμενη γιατί θα σου έχει λείψει κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και μην ξεχνάμε ότι είναι μόνο λαμαρίνα και τίποτα παραπάνω. Εσύ να είσαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν μπορεί κανείς να βοηθήσει σε τέτοιες περιπτώσεις ό,τι κι να πει.
Ασε να περάσουν οι μέρες μέχρι να το φτιάξεις, και τότε θα τα έχεις ξεχάσει όλα, άσε που θα είσαι και χαρούμενη γιατί θα σου έχει λείψει κιόλας.

Και μην ξεχνάμε ότι είναι μόνο λαμαρίνα και τίποτα παραπάνω. Εσύ να είσαι καλά


Σας ευχαριστω πολυ παιδακια! :bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Να πω κι εγώ κάτι αστείο που μου έτυχε την Κυριακή;
Ετσι για να φτιάξω και το κέφι της φίλης μας.....
Κυριακή βράδυ, είχα πάει με κάτι φίλους να δούμε ΟΣΦΠ-ΠΑΟ σε καφετέρια σε κεντρική πλατεία στην Πάτρα.
Καθόμασταν έξω και τα αυτοκίνητα ήταν παρκαρισμένα κάθετα στο πεζοδρόμιο.
Ενα μικρό pounto ομως ήρθε και έκλεισε δύο αυτοκίνητα παρκάροντας πίσω τους.
Κάποια στιγμή η ιδιοκτήτρια του ενός αυτοκινήτου mercedes compressor, θέλησε να φύγει και αφού δεν μπορούσε άρχισε να κορνάρει επανειλημένα.
Ολη η πλατεία ενοχλήθηκε, η κυρία ζητούσε συγνώμη, κάλεσε την τροχαία αλλά η τροχαία δεν μπορούσε να κάνει τίποτα γιατί δεν είχε γερανό.
Η κυρία επέμενε να κορνάρει πάνω από μισή ώρα, μέχρι που καμιά 30αριά από τους θαμώνες των καφέ σηκώθηκαν και πήγαν να τη βοηθήσουν μήπως μπορέσει και ξεπαρκάρει.
Κανείς πια δεν παρακολουθούσε το παιχνίδι, όλοι χάζευαν το περιστατικό
Mετά από κανένα 20λεπτο τελικά κατάφεραν να ξεπαρκάρουν τη mercedes η κυρία τους ευχαρίστησε όλους και έφυγε και όλοι μα όλοι στα καφέ ξέσπασαν σε απίστευτα χειροκροτήματα.!!!!!!
Οσοι είχαν σηκωθεί για να βοηθήσουν την κυρία να ξεπαρκάρει κάθισαν πάλι στις θέσεις τους, και πριν περάσουν μερικά δευτερόλεπτα, εμφανίστηκε η ιδιοκτήτρια του δεύτερου αυτοκινήτου, ένα focus, και άρχισε κι αυτή να κορνάρει..!!!!!!!!!!!!!!
Εκπληκτη διαπίστωσε οτι όλοι στις καφετέριες κρατούσαν τις κοιλιές τους από τα γέλια........
Τελικά ποδόσφαιρο δεν είδαμε καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι εγω το πρωι. Το καταφερα κιολας. :mad:

:console:
Αφου δε χτυπησε κανεις παλι καλα.Ολα τ΄αλλα ξαναγινονται.

Αυριο παμε να στησουμε καρτερι στα μηχανακια :kill:
Εγω δεν τον χτυπησα γιατι δεν ετρεχα.

Αρχική Δημοσίευση από deadhead_pirate:
Ενα μικρό pounto ομως ήρθε και έκλεισε δύο αυτοκίνητα παρκάροντας πίσω τους.
Πρωτοφανες περιστατικο:P .Θα ειχε πολυ φαση παντως!Χαλαλι ο τελικος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
άν θεωρείτε 4 το βράδυ σήμερα θα σας πώ :(

Χτύπησα το βράδυ μια σουβλακοπαρέλαση και πρέπει να έπαθα κάτι σαν τροφική και έτρεχα με εμετούς και κάτι άλο υγρό που βγαίνει απο τον οργανισμό(μην σας φρικάρω) αμάν έκανα να κοιμηθώ και πάνω που με ψηλοπήρε ο ύπνος χτυπούσαν τηλ.στο σπίτι και δεν μπόεσα να κοιμηθώ, τώρα συνήλθα ακόμα:( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σήμερα πέτυχα πάλι τον ..εφαψία του Α2. Τα νεύρα μου! Και βρήκε κι έκατσε και δίπλα μου (πόσες φορές πια; ) Βέβαια δεν μπόρεσε actually να με πιάσει, αλλά την προσπάθεια την έκανε, σταυρώνοντας τα χέρια στο στήθος του και βάζοντας αυτό που ήταν δίπλα μου κάτω από το σακάκι του, ώστε να μη φαίνονται οι ..επεκτατικές του τάσεις!! :mad: Εγώ, όντας στη τσίτα, με το που πλησίασε ελάχιστα, το κατάλαβα κι αγριοκοίταξα.. Έλεος.. άλλη δουλειά δεν έχει να κάνει;

Kαι εγώ είχα πετύχει πριν κανένα δίμηνο και κάτι έναν, στο ίδιο λεωφορείο...Λες να ήταν ο ίδιος? Σγουρό μαύρο κοντό μαλλί, λεπτός και κάπου πάνω από τα 40 ο τύπος....:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Τι είναι αυτός ο εφταψίας βρε παιδιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαι εγώ είχα πετύχει πριν κανένα δίμηνο και κάτι έναν, στο ίδιο λεωφορείο...Λες να ήταν ο ίδιος? Σγουρό μαύρο κοντό μαλλί, λεπτός και κάπου πάνω από τα 40 ο τύπος....:mad::mad::mad:

Μάλλον ο ίδιος είναι.. :mad::mad: Το έχει σύστημα- τον έχω πετύχει και άλλη φορά να χουφτώνει μια άλλη κοπέλα που την είχε πάρει ο ύπνος.. Κάποια στιγμή ξύπνησε βέβαια κι έγινε τσι πουτ@ν@ς!!

Πειρατή, εφαψίας είναι αυτός που αρέσκεται στο να χουφτώνει κοπέλες που δεν γνωρίζει και δεν του έχουν δώσει το σχετικό δικαίωμα! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει κάποιος να τον συλλάβει;
ένας πόλισμαν, έστω και πυροσβέστης.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα δεν υπάρχει κάποιος να τον συλλάβει;
ένας πόλισμαν, έστω και πυροσβέστης.....

Μια λυση υπαρχει μονο...
:kill: :beating: :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ θα σταθώ αλλού: Γιατί παίρνεις το Α2? Αν είναι για να πας κέντρο, το Ε22 και Ε2 σε πάνε πολύυυ πιο γρήγορα, παρότι περνάνε πιο σπάνια.
Μια ευγενική προσφορά της Michelle, συνεχίστε παιδιά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θα σταθώ αλλού: Γιατί παίρνεις το Α2? Αν είναι για να πας κέντρο, το Ε22 και Ε2 σε πάνε πολύυυ πιο γρήγορα, παρότι περνάνε πιο σπάνια.
Μια ευγενική προσφορά της Michelle, συνεχίστε παιδιά μου :P

Γιατί δεν παώ κέντρο.. πάω Συγγρού κι Αμφιθέας.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top