Τι μου συνέβη σήμερα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγώ καλέ Συγγρού εννοώ κέντρο... Και αυτά τα 2 που ανέφερα, απο Συγγρού πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τρακαρα, το καινουριο οχημα κιολας.
Σκατα.

Mικρη διαολινα εχεις και απο εμενα μια τεραστια "αγκαλια"...:bigarmhug :kissing:
Ξερω πως ειναι μαμακια το ολο θεμα,αλλα οπως σου ειπαν και τα παιδια παραπανω αφου εισαι εσυ καλα και δεν υπηρχαν αλλα δυσαρεστα (χτυπαεω ξυλο τωρα)...αυτο μετραει!;) :)

Οσο για των εφταψια,οντως γιατι δεν το εχει συλλαβει κανεις τωρα;
Ααααα...ρε και να γινοταν κανα σκηνικο και να ημουν μεσα....εμενα θα συλλαμβαναν στο τελος!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κι εγώ καλέ Συγγρού εννοώ κέντρο... Και αυτά τα 2 που ανέφερα, απο Συγγρού πάνε!

Το ξέρω.. αλλά δεν κάνουν στάση εκεί που θέλω γιατί είναι express.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ξέρω.. αλλά δεν κάνουν στάση εκεί που θέλω γιατί είναι express.. :(
Οκ πάω πάσο. Αν και είναι τόσο πιο γρήγορα, που ίσως και με τα πόδια αν κάνεις τον έξτρα δρόμο να φτάσεις συνολικά γρηγορότερα! Think about it ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Mικρη διαολινα εχεις και απο εμενα μια τεραστια "αγκαλια"...:bigarmhug :kissing:
Ξερω πως ειναι μαμακια το ολο θεμα,αλλα οπως σου ειπαν και τα παιδια παραπανω αφου εισαι εσυ καλα και δεν υπηρχαν αλλα δυσαρεστα (χτυπαεω ξυλο τωρα)...αυτο μετραει!;) :)

Ευχαριστω συνονοματε. :bigarmhug
Σημερα ειμαι καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα νέυρα μου :mad:
Ξύπνησα χάλια και με πονοκέφαλο, πάω να μπώ στο μπάνιο για τα σχετικά πάνω που πλήθηκα και πάω να κάνω την πρωινή ανάγκη χτυπάει το τηλέφωνο και ήταν το αφεντικό μου, να πάω επιγώντος στο γραφείο χτύπησε συναγερμός, δεν πάω τουαλέτα, τρέχω στο γραφείο μέσα στο φόβο, ήταν διακοπή ρέυματος και η τάση χτύπησε το συναγερμό, πάω να μπώ στο μπάνιο σκοτάδι απίστευτό, έχω φοβία με το σκοτάδι και κερί πουθενά, κόβοντε τα τηλέφωνα λόγο τελειωμένου ups δεν έχω καμία επικοινονία με πελάτες, κατουριόμουν αφόριτα, χτυπάει το κιν. μου ήταν ο δηκιγόρος λέω ευκερία να πάω το χαρτί και να πάω στο μπάνιο, πήγα τροχάδι άλλα έκλεισε το γραφείο και έβαλα τα έγγραφα κάτω άπο την πόρτα, φέυγω γρήγορά για το σπίτι να πάω εκει τουαλέτα, με βλέπει το αφεντικό μου με ρωτάει τι θέλω και φέυγω επιδή ντράπικα να του πώ τι ήθελα, με τα πόλλα πάω σε ένα γνωστό μου με μίνι μάρκετ πάω τουαλέτα και πάω να πάρω τσιγάρα ξεχασα το πορτοφόλι στο γραφείο μου.
Πέρνω αναγκαστικά με πίστωση πάω στο γραφείο γιόκ ρέυμα άκομα χωρίς, ξαυνικά έρχετε το ρέυμα πρίν 15 λεπτά και πάω να ανάψω τα ups και με πιάνει ρέυμα:mad: Ακόμα με πονάει το χέρι μου.

Αυτάααααα η δική σας μέρα; καλά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πω πω βρε Μάνια μου! :bigarmhug

(Eμένα απλά με έχουν πρήξει στο γραφείο και με πονάει το δεξί μου χέρι από την πολύ δακτυλογράφηση..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πω πω βρε Μάνια μου! :bigarmhug

(Eμένα απλά με έχουν πρήξει στο γραφείο και με πονάει το δεξί μου χέρι από την πολύ δακτυλογράφηση..)


Ασε με γιατί θα εκραγώ:mad:


Ζεστό μπανάκι και κάμφορα θα είσαι καλύτερα πιστέυω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εχουν κοπεί τα 2 νύχια των αντίχειρών μου από την μέση, φοβάμαι μην πιαστούν πουθενά κ με στείλουν αδιάβαστη από τον πόνο. κ ανησυχώ γιατί στα καλά καθούμενα;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αμαν βρε μανια μου...ολα σε σενα σημερα; τι κακο κι αυτο...:)
εμενα δεν μου συνεβη τπτ συνταρακτικο....βαριεμαι αφορητα μονο αυτο... σε μιση ωριτσα ευτυχως θα την κανω για σπιτι να απλωθω λιγο γιατι ειμαι πτωμα απο χτες...
3 ωρες γυρνουσα στα μαγαζια καλα να παθω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Υπέροχη η σημερινή μέρα. Από τις 8 μέχρι τις 10 το πρωί στην ΔΟΥ για να μπορέσω να βγάλω άκρη για κάτι λεφτά που ζητάνε (τι πρωτότυπο!). Άκρη έβγαλα, τα λεφτά δυστυχώς πρέπει να τα πληρώσω. Δεν είχαν κάνει λάθος, απλά καθυστέρησαν (3 χρόνια) να κάνουν την εκκαθάριση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πειραμε ελενχους, θελετε κι αλλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ΥΠΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΣΥΜΒΑΣΗ ΑΟΡΙΣΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ (ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ) ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...... :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Με πήρε τηλ μια πρώην μου που είχαμε να μιλήσουμε τουλάχιστον 2 χρόνια!!!
:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
υπέγραψα χαρτιά απόλυσης. τελικά σκέφτομαι να ξενιτευτώ:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Α,το πρωι περναγα απο τα μερη σου(βλεπε Χαλανδρι) και σε μια διασταυρωση τα φαναρια δε δουλευαν και γινοταν χαμος!Σε καποια φαση ερχεται τροχονομος.Παρκαρει τη μηχανη και ετοιμαζοταν.Ηταν μια γιαγια που ειχε φορτωσει τοση ωρα με το μποτιλιαρισμα και φωναζει στον τροχονομο που εβαζε τα γαντια του : "Τελειωνε ρε,τα γαντια σε μαρανανε".Μιλαμε ελιωσα στα γελια πρρωινιατικα!Μετα με κοιταγε καλα,καλα βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α,το πρωι περναγα απο τα μερη σου(βλεπε Χαλανδρι) και σε μια διασταυρωση τα φαναρια δε δουλευαν και γινοταν χαμος!Σε καποια φαση ερχεται τροχονομος.Παρκαρει τη μηχανη και ετοιμαζοταν.Ηταν μια γιαγια που ειχε φορτωσει τοση ωρα με το μποτιλιαρισμα και φωναζει στον τροχονομο που εβαζε τα γαντια του : "Τελειωνε ρε,τα γαντια σε μαρανανε".Μιλαμε ελιωσα στα γελια πρρωινιατικα!Μετα με κοιταγε καλα,καλα βεβαια.
:hehe: Έλιωσα.... :P


Καλά αυτό δεν πρέπει να χαθεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kristalia

Νεοφερμένος

Η kristalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μόλις πριν από λίγο μου τράκαραν το αυτοκίνητο, ενώ ήταν σταθμευμένο !!!! :angry: :mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μόλις πριν από λίγο μου τράκαραν το αυτοκίνητο, ενώ ήταν σταθμευμένο !!!! :angry: :mpinelik:

Mεγαλη μαμακια...:mad:
Μου εχει συμβει 2 φορες, ευτυχως οχι σπουδαια πραγματα αλλα ηθελαν μερικα "μερεμετια"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Mεγαλη μαμακια...:mad:
Μου εχει συμβει 2 φορες, ευτυχως οχι σπουδαια πραγματα αλλα ηθελαν μερικα "μερεμετια"...

Στον πατερα μου ετυχε μια, αλλα του κοστισε ολοκληρο αμαξι.... Και μαλιστα Audi 80 που το ειχε μολις εναν χρονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top