Τι θα έκανες αν....

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα πηγαινα σε ενα κομμωτηριο να μου τα διορθωσουν.


Τι θα εκανες αν σου ειχε ριξει καθαρτικο στο φαι η συγκατοικος και το καταλαβαινες μετα?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν επιβιωνα, θα την ξεχεζα και δεν θα ξανατρωγα τιποτα που εχει αγγιξει, να φυγω απο το σπιτι μου αποκλειεται αν ηθελε να φυγει εκεινη δεκτον

τι θα εκανες αν αρχιζαν να σου πεφτουν τα δοντια σε ανυποπτο χρονο?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,795 μηνύματα.
Ε θα πήγαινα σε οδοντίατρο να μου το διορθώσει

Τι θα έκανες αν καταλάβαινες ότι ο γονιός σου σε παρακολουθούσε παντού τι έκανες;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Επιεικώς χαμός, κυρίως γιατί θα μου έδειχναν ότι δεν με εμπιστεύονται. Μπορεί να έκανα και εβδομάδα (τουλάχιστον) μέχρι να τους ξανά μιλήσω.

Τι θα έκανες αν μάθαινες ότι ο/η φίλος /η σου ''σκάβει τον λάκκο''
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα του τα εχωνα face to face :D

Τι θα εκανες αν μαθαινες οτι σε απερριψαν απο μια δουλεια που την ηθελες πολυ?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τέτοια ατιμωση σβήνει μόνο με τελετουργικό θάνατο με kaiken tanto λεπίδα.

Τι θα έκανες αν ένας φίλος σου δεν συμπαθούσε τη σχέση σου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα προσπαθουσα να καταλαβω για ποιο λογο δε θα την ηθελε μηπως εκεινος ειχε δει κατι που δεν ειχα δει εγω,αλλιως δε θα εδινα και πολυ σημασια


Ερωτηση ιδια παιδια
Τι θα έκανες αν ένας φίλος σου δεν συμπαθούσε τη σχέση σου.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχ, been there, είχα προσπαθήσει να τους συμφιλιώσω αλλά δεν... Πλέον απλώς θα τον ρωτούσα τον λόγο για να το έχω υπόψιν μου και δε θα τους έφερνα σε επαφή ή μπορεί και να απέφευγα να αναφέρω γενικά πράγματα για τη σχέση μου μπροστά σ αυτόν τον φίλο.

Ανάποδα τώρα,
Τι θα έκανες αν η σχέση σου δε συμπαθούσε τους φίλους σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα το υποπτευομουν γιατι αντε να μην γουσταρει εναν,αλλα ολους?Μηπως και ειναι χειριστικος.

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν η σχέση σου δε συμπαθούσε τους φίλους σου;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θεωρω οτι αυτο ειναι αρκετα κακο σημαδι γενικα,γιατι πιστευω αρκετα στο δειξε μου το φιλο σου (παρα τις οσες διαφορες εχετε) οποτε ως ενα σημειο για μενα σημαινει οτι δεν θα του αρεσε και ενα κομματι του εαυτου σου, με λιγα λογια εννοω οτι μαλλον αυτη η σχεση δεν θα πετυχει ποτε. Γενικα αν πηγαινε καλα και ημουν χαρουμενη απλα δεν θα βγαιναμε ολοι μαζι ποτε και that's it αλλα δεν νομιζω πως θα εμπιστευομουν ιδιαιτερα ανθρωπο που δεν συμπαθει τους φιλους μου (αλλο να μην ταιριαζει αλλο να μην συμπαθει)

Τι θα εκανες αν αυριο ξυπνουσες το αντιθετο φυλο απο αυτο που εισαι?
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Αν ήταν παροδικό, καταγραφή του γυναικείου cerebro.
Αν ήταν μόνιμο, θα αυτοκτονούσα. Θα ήμουν η πιο άσχημη γυναίκα του κόσμου

Ίδια ερώτηση
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το απολάμβανα😂😂😂
Ηθελα να ζησω πολύ κατι πολυ συγκεκριμένο δικο σας των ανδρών 😂οποτε ναι θα το απολάμβανα🤘😂

Ιδια ερώτηση παιδια
Τι θα εκανες αν αυριο ξυπνουσες το αντιθετο φυλο απο αυτο που εισαι?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.
Εγω αν γινόμουν αυριο γυναικα θα ήμουν πολυ ευτυχισμενη καθώς ηδη θεωρω οτι ενα μεγαλο κομματι μου ειναι θηλυκό ακομα και τώρα σε συνήθειες ή συμπεριφορές. Θα βαφα νύχια, θα φτιαχνα μαλλί και θα προσπαθούσα να δω ποσα αρσενικα θα τσίμπαγα, κοινώς αν πιάνει η μπογιά μου το ίδιο όσο και τωρα ή και καλύτερα. :devil:


Ιδια ερωτηση παιδιά

Τι θα εκανες αν αυριο ξυπνουσες το αντιθετο φυλο απο αυτο που εισαι?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Εγω αν γινόμουν αυριο γυναικα θα ήμουν πολυ ευτυχισμενη καθώς ηδη θεωρω οτι ενα μεγαλο κομματι μου ειναι θηλυκό ακομα και τώρα σε συνήθειες ή συμπεριφορές. Θα βαφα νύχια, θα φτιαχνα μαλλί και θα προσπαθούσα να δω ποσα αρσενικα θα τσίμπαγα, κοινώς αν πιάνει η μπογιά μου το ίδιο όσο και τωρα ή και καλύτερα. :devil:


Ιδια ερωτηση παιδιά

Τι θα εκανες αν αυριο ξυπνουσες το αντιθετο φυλο απο αυτο που εισαι?
Τι εννοείς θηλυκές συνήθειες ;

Καλά @Valder θα περιμένω με αγωνία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,424 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ξυπνούσα γυναίκα σε μια εντελώς διαφορετική πραγματικότητα; Δηλαδή θα είχε αλλάξει ολοκληρο το χωροχρονικο συνεχές και για όλους τους άλλους θα ήταν μια συνηθισμένη μέρα; Η θα κοιμόμουν χτες και θα ξυπναγα μαγικά ως γυναίκα σήμερα;

Αν μιλάμε για την πρώτη περίπτωση, τότε αφού ξεπερνουσα το αρχικό σοκ, μάλλον το πρώτο πράγμα που θα κοιτούσα ήταν το σώμα μου στον καθρέφτη και μετά θα άρχιζα να το περιεργαζομαι να δω πως είναι. Όταν τελειωνα και με αυτό και άρχιζα να αισθάνομαι οκ στο νέο μου πετσί τότε μάλλον θα έβγαινα έξω και θα προσπαθούσα να μπω στο πετσί του γυναικείου ρόλου κι έτσι μάλλον όλοι την αρχη θα με περνούσαν για απρόσιτη ντίβα. Σίγουρα θα φρίκαρα όταν θα μου ερχόταν περίοδος. Ε και όσο να ναι θα με έπιανε μεγάλη απογοήτευση που πέρασα 31 χρόνια να μάθω να είμαι άντρας και τώρα είμαι πάλι στο μηδέν.


Στην δεύτερη περίπτωση μάλλον θα ακολουθούσε τεράστιος πανικός και από εμένα και από τους αλλούς. Θα έτρεχα στους γιατρούς οι οποίοι δεν θα μπορούσαν να βρουν τι διάολο έπαθα και μάλλον θα κατέληγα σε κάποιο τσίρκο ως ο άντρας που έγινε μια μέρα γυναίκα.


Τι θα έκανες εάν το πρόσωπο σου παραμορφωνοταν ανεπανόρθωτα σε κάποιο ατύχημα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Τι άλλο; Απανωτές πλαστικές.



Τι θα έκανες αν ύστερα από καιρό ανακάλυπτες οτι το ταίρι σου είναι bi(sexual);
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα παθαινα ενα σοκ οχι γιατι ηταν αλλά γιατι δεν μου το αποκαλυψε εξαρχης και πανω σε αυτο θα ξεκινουσε ενας υπεροχος διαλογος περι εμπιστοσυνης

Ιδια ερωτηση παιδια
Τι θα έκανες αν ύστερα από καιρό ανακάλυπτες οτι το ταίρι σου είναι bi(sexual);
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τότε θα είχα έναν πραγματικό λόγο να νιώθω ανεπαρκής. Μπορεί και να χώριζα επιτόπου, ανάλογα το πως το ανακάλυπτα και το βαθμό παράνοιας που έφτανα εκείνη τη στιγμή. Γιατί έπρεπε να το μάθω εκ των υστέρων...;





Τι θα έκανες διαφορετικά, αν μπορούσες να γυρίσεις το χρόνο πίσω;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα πήγαινα σε ψυχολόγο.


Τι θα έκανες αν έβλεπες να σου μιλάει ο σκύλος/γάτα σου και σου έλεγε να μη το πεις σε κανέναν γιατί θα χάσει τη φωνή του ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top