Τι θα έκανες αν....

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα γινόμουν 20 ευρώ πλουσιότερος.

Τι θα έκανες αν μάθαινες πως εισαι υιοθετημένος/η
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα έψαχνα τα αδέρφια μου.

Τι θα έκανες αν ο πατέρας σου πήγαινε να βιάσει τη μάνα σου και τους άκουγες από το δίπλα δώματιο ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα φωναζα και θα ανοιγα την πορτα θα εβγαζα κραυγες και θα πετουσα πραγματα :laugh:

Τι θα εκανες αν ενας αγνωστος ερχοταν με απειλητικες διαθεσεις κατα πανω σου?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα έτρεχα.

Τι θα έκανες αν ερχόταν ένας άγνωστος και σου έλεγε να σε αγκαλιάσει ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα τον αγκάλιαζα.


Τι θα έκανες αν πήγαινε κάποιος να σε κλέψει.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα ετρωγε κεφαλοκλειδωμα ή μια κλωτσια στα @@ :laugh:


Τι θα εκανες αν εβρισκες παρατημενο ενα μικρο γατακι/σκυλακι που εκλαιγε?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Αναλόγως την περιοχή τι θα έκανα.

Τι θα έκανες αν ερχόταν ένας άγνωστος/η και σου έλεγε να πας μαζί του επί πληρωμή ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε θα του απαντούσα καν, θα τον κοιτούσα περίεργα και θα έφευγα.


τι θα έκανες αν κάθε φορά που έκανες σεξ γέμιζες παντού σπυράκια;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
χριστε μου οχι
δεν θα ξανακανα ποτε σεξ
(ο αυνανισμος δεν προκαλει την ιδια παρενεργεια ελπιζω)

τι θα εκανες αν γινοταν ενα καλτ που θα σε θαυμαζαν σαν θεοτητα?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το γουσταρα τρελά😂😂😂αλλα δεν θα ζουσα αν ημουν σκαλτ😂

Τι θα εκανες αν μπροστά σου επεφτε μια κυρια ξαφνικα?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Θα της έλεγα αν είναι καλά.


Τι θα έκανες αν ερχόταν ένας επιδειξίας και σου τα έδειχνε ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα τον εβριζα ή αν ειχα μπουκαλι νερο οτιδήποτε θα του το πετούσα και θα εφευγα😂


Τι θα έκανες αν εμενες μεσα στο ασανσερ και δεν υπηρχε κανεις?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
nothing, i'm a dead woman

τι θα εκανες αν σου εκανε προταση γαμου ο θειος λεωνιδας?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
χριστε μου οχι
δεν θα ξανακανα ποτε σεξ
(ο αυνανισμος δεν προκαλει την ιδια παρενεργεια ελπιζω)

τι θα εκανες αν γινοταν ενα καλτ που θα σε θαυμαζαν σαν θεοτητα?
Και τι να την κάνεις την ομορφιά; αφού σεξ δεν θα έκανες που να πεις ότι σε νοιάζει η εικόνα σου για το άλλο φύλο . Εκτός αν προκαλούσαν πόνο κνησμό ή κάτι τέτοιο.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Και τι να την κάνεις την ομορφιά; αφού σεξ δεν θα έκανες που να πεις ότι σε νοιάζει η εικόνα σου για το άλλο φύλο . Εκτός αν προκαλούσαν πόνο κνησμό ή κάτι τέτοιο.
αγαπη μου, η εικονα μου δεν με νοιαζει για κανενα φυλο, με νοιαζει για μενα..
ποτε δεν θα ερωτευτεις καποιον πιο πολυ απο τον εαυτο σου, και ποτε κανενας ερωτας δεν θα ειναι πιο αληθινος, γιατι κανεναν δεν θα μαθεις ποτε οσο εσενα- ολοι οι υπολοιποι ειναι 10% ο ανθρωπος απεναντι 90% ο ανθρωπος οπως τον εχεις πλασει στο μυαλο σου- trust me on that
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
αγαπη μου, η εικονα μου δεν με νοιαζει για κανενα φυλο, με νοιαζει για μενα..
ποτε δεν θα ερωτευτεις καποιον πιο πολυ απο τον εαυτο σου, και ποτε κανενας ερωτας δεν θα ειναι πιο αληθινος, γιατι κανεναν δεν θα μαθεις ποτε οσο εσενα- ολοι οι υπολοιποι ειναι 10% ο ανθρωπος απεναντι 90% ο ανθρωπος οπως τον εχεις πλασει στο μυαλο σου- trust me on that
Μα το σεξ είναι ανάγκη, η εικόνα δεν είναι κάτι, και αν είναι , είναι στο κομμάτι της κοινωνικής αλληλεπίδρασης για αυτό μας νοιάζει .
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μα το σεξ είναι ανάγκη, η εικόνα δεν είναι κάτι, και αν είναι , είναι στο κομμάτι της κοινωνικής αλληλεπίδρασης για αυτό μας νοιάζει .
σωστα ή στο πως θα μας αποδεχτουν/απορριψουν οι αλλοι,οι καθε αλλοι που συνανταμε
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Μα το σεξ είναι ανάγκη, η εικόνα δεν είναι κάτι, και αν είναι , είναι στο κομμάτι της κοινωνικής αλληλεπίδρασης για αυτό μας νοιάζει .
διαφωνω, θεωρω οτι η εικονα σου ειναι κυριως κομματι του εγωισμου σου και του να προβαλεις το ποιος εισαι απο μεσα προς τα εξω. Εξου και ο καθενας εχει διαφορετικο στυλ που το διαμορφωνει αναλογα με τις επιρροες του. Κανεις δεν σε παρατηρει πιο πολυ απ'οτι εσυ και γι'αυτο ο,τι πιστευεις για σενα ειναι κυριως βαση των δικων σου αποψεων και οχι των ανθρωπων γυρω σου. Δεν διαφωνω στο οτι ως ενα κομματι εχει να κανει με την αλληλεπιδραση αλλα γενικως κανεις δεν ενδιαφερεται ειλικρινα για το πως εισαι πιο πολυ απ'οτι εσυ.
Και η εικονα ειναι αναγκη, παντα ηταν, και στην εποχη μας ειναι ακομα περισσοτερο γιατι παλια περιοριζοταν στους ανθρωπους που ειχαν μια χ οικονομικη ανεση και αυτοι ηταν οι λιγοι. Πλεον εχει αυξηθει η μεριδα των ατομων που μπορει να ασχοληθει με την εικονα του, οποτε φαινεται πολυ πιο εντονα. Εγω προσωπικα στην καραντινα πχ βαφομαι πιο πολυ απο ποτε, δεν με βλεπει κανεις εκτος απο τη μανα μου και τους καναπεδες, αλλα ειναι ο τροπος μου να νιωσω οτι μεσα στη μερα κατι κανω για μενα και ειναι ως ενα σημειο placebo για να πω οτι μεσα στη μερα δεν σαπιζω σαν ψοφιο ψαρι, δεν εχει νοημα τιποτα και τα σχετικα, παρομοιως πολλες φορες φοραω ρουχα αντι για πιτζαμες για να μην με πιανει καταθλιψη του "ζω τη μερα της μαρμοτας"
(δεν το κανω καθε μερα να σημειωσω εδω, ουτε φοραω ξερω γω τουαλετες και full glam make up και τριγυρναω στα δωματια σαν την τρελη, μιλαω για απλα πραγματα που θα κανα καθημερινα)

(A και το αλλο εμπειρικο μου επιχειρημα, θα σκασω λεφτα για παλετα σκιων 50$ συνολο, ξερω γω θα μπορουσα να παρω 1-2 σκιες να φαινομαι ωραια στον κοσμο και ολα καλα με ουτε τα μισα λεφτα, αλλα εγω θα σκασω τοσα για να πειραματιζομαι με ενα τονο σκιες, τις οποιες δεν θα παρατηρησει κανεις εκτος απο μενα, μονο και μονο για να ταισω τον εγωκεντρισμο μου και να με βλεπω στον καθρεφτη και να χαιρομαι μονη μου χωρις κανενα ουσιαστικο λογο, μπορει να μην βγω καν απο το σπιτι με τις μισες + απο αυτες τις σκιες παρολαυτα τις θελω πιο πολυ και απο το να γυρισει το pop punk στη μοδα)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγνώμη θείε Λεωνίδα, δεν είσαι ο τύπος μου.


Τι θα έκανες αν σου έκανε πρόταση γάμου κάποιος διάσημος.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εννοείς να έχω σχέση με κάποιον διάσημο και να καταλήξει σε πρόταση γάμου ή έτσι στο ξεκάρφωτο; Αν εννοείς το 1ο, ό,τι θα κανα και μ' έναν άσημο, αν εννοείς το 2ο τότε θα έλεγα όχι.


Τι θα έκανες αν μετά το μπάνιο συνειδητοποιούσες (με τον άσχημο τρόπο) ότι κάποιος φίλος σου είχε ρίξει κόκκινη βαφή μαλλιών μες στο σαμπουάν σου; (ήθελα να το κάνω στ' αγόρια με χρωμοσαμπουάν στην 5ημερη αλλά μου είπαν οι φίλες μου ότι είναι του ματς και έτσι δείλιασα).
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top