Τι θα έκανες αν....

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Την ημέρα θα μου έδινε το πάτημα να κάνω κι εγώ ό,τι γουστάρω χωρίς τύψεις οπότε θα ήμουν σχετικά κομπλέ. Τη νύχτα αν ήθελα να κοιμηθώ και δε μ' άφηνε, θα του έκανα παρατήρηση.



Τι θα έκανες αν μετακόμιζε δίπλα σου το πιο όμορφο πλάσμα που έχεις δει ποτέ αλλά έβγαινες ήδη με κάποιον/α (όχι απαραίτητα σοβαρά) και σας έβλεπε μαζί, οπότε ήξερε ότι δεν είσαι διαθέσιμος/η;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα γιατί κάποιος λόγος θα υπήρχε που θα ήμουν με την εκάστοτε. Αλλα αν δεν λειτουργούσε η παρούσα σχέση παρόλα αυτά θα ήξερα προς τα που θα κατευθυνομουν μετά.

Τι θα έκανες αν πήγαινες στο σπίτι της καψούρα σου και σε έπιανε κόψιμο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα τα εκανα κανονικα,σιγα μην ντραπω :D μονο θα καθαριζα καλα μετα θα ανοιγα παραθυρα και ολα ενταξει:clapping:

τι θα εκανες αν σου ερχοταν να κανεις ερωτα με το αγορι σου /με τη σχεση σου τελωσπαντων και θα ησαστε καπου εξω,on the road?:D
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπαίθριο σεξ να σου τσιμπαει το κωλομερι το πουρνάρι και να ανάρωτιεσαι αν αυτό που σε ακουμπάει στην πλάτη είναι το χέρι της ή μπήκε και τριτο ζώο στο παιχνίδι.

Τι θα έκανες αν σου την επεφτε το αφεντικό στη δουλειά.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Λοιπον εχει α και β.
Α αν εγω ειχα σχεση δε θα γινοταν τιποτα θα ετρωγε ακυρο/πορτα οπως θελεις πες το.
Β αν ημουν ελεύθερη και γουσταρα κι εγω θα ενεδιδα ναι.
Τωρα υπαρχει και ενα γ αν αυτος ήταν ελευθερος ή όχι. Χμμμμμ διλημμα😂

Ερωτηση. Αν επιανες την κοπελα σου με αλλον πως θα αντιδρουσες? Το πρωτο πραγμα που θα εκανες οταν ας πουμε γυριζες σπιτι και αυτη ηταν με τον αλλον.
Εκει σε θελω😂να δω τι θα πεις
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
guess who's single again

αν η σχεση σου κατεστρεφε (κατα λαθος ή και επιτηδες) ενα αντικειμενο που ειχε συναισθηματικη αξια για σενα?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το συζητούσα για ποιο λογο το εκανε, να δωσει εξηγησεις.
Αν ο καυγας ηταν αλυτος τοτε θα εφευγα.


Αν εβρισκες ενα πορτοφολι με λεφτα τι θα εκανες? Και τα ειχες αναγκη εκεινη τη στιγμη πολυ.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα το επέστρεφα όπως έχω κάνει ήδη αν υπήρχαν μέσα στοιχεία. Αλλιώς θα τα κράταγα.

Τι θα έκανες αν έβρισκες μια καλή δουλειά στο εξωτερικό και η σχέση σου δεν μπορούσε να ακολουθήσει.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
(για σοβαρή σχέση, ετσι; )

Θα απέρριπτα τη δουλειά για να μείνω με τη σχέση μου.



Τι θα έκανες αν άρχιζε να στην πέφτει καθηγητής/τρια σου;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αν ηταν ωραια θα το σκεφτομουνα, αλλα πιθανοτατα δε θα ηταν οποτε θα της φερομουν στην ψυχρα και σα να μη συμβαινει τιποτα, μεχρι να με αφησει ησυχο. Αν ηταν καμια γυναικα αραχνη και επεμενε θα της το λεγα με τροπο που να καταλαβει.

τι θα εκανες αν ο/η συντροφος αρνουταν να ξυριστει κατηγορηματικα;;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Για να αρνείται κατηγορηματικά να κάνει κάτι το οποίο θα με χαροποιούσε και δεν είναι και το Κυπριακό ζήτημα σημαίνει πως υπάρχει κάποιο άλλο σοβαρότερο πρόβλημα οπότε θα έψαχνα να το βρω.

Τι θα έκανες αν ο κολλητός σου δεν σε καλούσε στον γάμο του; ( :eek: )
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αν είναι κολλητή όντως πώς θα οργανώνει μήνες τον γάμο και δε θα το καταλάβω ρε συ; Αλλά έστω ότι συνέβαινε υποθετικά, πα νι κός. Εννοείται πως είναι αιτία να χαλάσει η φιλία (αν δεν είναι πολιτικός με 10 άτομα). Όχι επειδή είναι γάμος της (χεστηκα κιόλας για τους γάμους), αλλά επειδή σε μια σημαντική στιγμή της ζωής της δε με ήθελε εκεί, κάτι δείχνει αυτό και θα το έψαχνα με πολύ πιθανό σενάριο προφανώς να τελειώσει η φιλία μας.

Τι θα έκανες αν έπρεπε οπωσδήποτε να κάτσεις σε ακινησία στο κρεβάτι για 1 2 μήνες;
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να 'ναι καλά τα βιβλία και το διαδίκτυο.

Τι θα έκανες αν προέκυπτε σεξ κι εσύ φορούσες το πιο ντροπιαστικό σου εσώρουχο (από "αστείο" μέχρι φθαρμένο, με τρύπα κλπ);
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
θα εκανα σεξ ανενοχλητη :clapping: και θα γελαγαμε παρεα:Dπως δεν καταφερε να μπει απο εκεινη την τρυπα που ειχε το εσωρουχο:D

τι θα εκανες αν σε νευριαζε η σχεση σου τοσο ωστε να της εριχνες χαστουκι?
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.
Εμείς τι να κάναμε, ο άλλος/η που το έφαγε τι θα έκανε.

Τι θα έκανες αν έβγαινε έτσι η κατάσταση να έρθει το πρόσωπο σπίτι σου χωρίς να έχεις άλλη ευκαιρία , και ήταν όλα ανω κάτω;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
δεν θα χαλιομουν καθολου,ισα ισα θα σπαγαμε πλακα με ολο αυτο.:DΕρωτηση υπαρχει κανενα σπιτι που να ειναι ολα μαζεμενα στην εντελεια καθε sec?Φυσικα και οχι. :D

ερωτηση τι θα εκανες αν σου προσφεραν μια δουλεια αλλα δεν συμφωνουσες ηθικα?αν ηταν ανηθικη προταση αν θα το εκανες και μονο επειδη ειχες αναγκη τα χρηματα τη δεδομενη στιγμη
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νομίζω πως εξαρτάται από το τι θα ήταν αυτό και κατά πόσο θα πήγαινε κόντρα με τους κώδικές μου (σε ατομικό μου επίπεδο).

Τι θα έκανες αν ήσουν καλεσμένος/η για φαγητό σε σπίτι που ξέρεις ότι η μαγειρική τους δεν είναι στα γευστικά σου γούστα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Νομίζω πως εξαρτάται από το τι θα ήταν αυτό και κατά πόσο θα πήγαινε κόντρα με τους κώδικές μου (σε ατομικό μου επίπεδο).

Τι θα έκανες αν ήσουν καλεσμένος/η για φαγητό σε σπίτι που ξέρεις ότι η μαγειρική τους δεν είναι στα γευστικά σου γούστα;
θα πηγαινα και θα ετρωγα λιγο και δε θα δειχνομουν :D

Τι θα εκανες αν σου χαριζαν μια αιωνιοτητα μονος θα την επελεγες?
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα την έδινα σε κάποιον άλλο που την ήθελε. Είμαι της γνώμης "λίγα χρόνια και γεμάτα, παρά πολλά και άδεια".

Τι θα έκανες αν τσάκωνες τον συνάδελφο να σου κλέβει κάτι από το γραφείο σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα το διεκδικουσα να μου το ξαναδωσει.
Με φασαρια😂
Ιδια ερωτηση. Αν σε εκλεβε συνάδελφος πως θα αντιδρούσες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top