Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
ζωγραφος,
αλλα δεν ειμαι τοσο κακός ώστε να στραφώ στη φωτογραφία

Άντε ψοφα ρεμπεσκε :P
Θα σπουδασω και σκιτσογραφια, γι'αυτό λεω close enough.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avisitor

Νεοφερμένος

Η Avisitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βσκ τα γλιτωσες αυτα τα δυο



υγ.

γιατι το λες αυτο; αντε δικηγορος δε θα ειχα δουλεια, αλλα οι χειρουργοι μια χαρα ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Όταν με ρωτούσαν τι θέλω να γίνω, έλεγα: "Μηχανάρας" χαχαχα
Στο μυαλό μου είχα κάτι τέτοιο


Δυστυχώς έμεινα προσγειωμένος (κυριολεκτικά και μεταφορικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
εγω μικρη ηθελα να ανοιξω μαγαζι και να κανω μασαζ:D!!!! τωρα παμε για κατι το ιατροφαρμακονοσηλευτικο.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Αχ και γω. Είχα τέτοια πώρωση να κάνω μασάζ που έλεγα πως εγώ θα γίνω μασέρ/μασέζ, κάτι τέτοιο.
Τελικά έμαθα πως αυτό που ήθελα στην ουσία λεγόταν φυσικοθεραπεία οπότε στόχευα μια ζωή εκεί. Δεν έχει σημασία που δεν διάβαζα. Στόχευε το μυαλό και η καρδιά.:P
Δεύτερη χρονιά πανελλαδικών μου σφύριξαν ένα Λογοθεραπεία, λέω νταξ δεύτερη επιλογή μιας και δεν μου αρέσει τπτ άλλο και μου κατσε. Ευτυχώς.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samaritan

Νεοφερμένος

Ο Samaritan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Well, πάντα μου άρεσε το διάστημα, από νήπιο ακόμη, οπότε ήθελα να γίνω αστροναύτης. Αλλά επειδή είμαι λογικός, λίγο δύσκολα έως απίθανο να γίνει κανείς αστροναύτης, το έριξα στον αστρονόμο. Μετά, δύτης, αστυνομικός, φωτογράφος, σκηνοθέτης, καλαθοσφαιριστής και πολλά πολλά άλλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πολύ μικρός μιας και πορωνόμουν συνέχεια με τον αδερφό μου όταν παίζαμε μπάσκετ ήθελα να γίνω από Γκάλης και πάνω.Νομίζω τότε στην Ελλάδα (early 90's) κάθε Πέμπτη είχε μπάσκετ στην τιβι και μετά από κάθε αγώνα έτρωγα το διήμερο φλας μου για να γίνω ο νέος Γιαννάκης.

Στην εφηβεία όμως έφαγα το φλας της ζωής μου (15 περίπου) διαβάζωντας Άντλερ,Φροιντ,Μπαντούρα,Aλπορτ,Μπίνετ,Κατέλ,Γιουνγκ,Mασλοου κτλ. Είπα Ψυχολογία.Έτσι και έγινε.

Ένας σχετικός πανικός έπεσε στο σπίτι για κάνα δυο χρόνια μήπως και με μεταπείσει ο πατέρας μου να ακολουθήσω την οικογενειακή ''παράδοση'' αλλά ματαίως.Με έφτασε στα όρια εκεί στα 17...ε τα έκανα πουτάνα μια φορά όλα στο σπίτι (ακόμα παίζει να υπάρχουν τραύματα μέσα στο πατρικό μου από εκείνο το ξέσπασμα) και αυτό ήταν.Κουβέντα από τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ποδοσφαιριστής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εμμμ εγω παντα ηθελα να γινω κατι σε εκπαιδευτικος.... Αρχικα σκεφτηκα νηπιαγωγος αλλα αργοτερα καταλαβα οτι δεν ειχα πολυ υπομονη με τοσο μικρα παιδακια... Αργοτερα σκεφτηκα δασκαλα... αλλα παλι καταλαβα πως δεν εχω υπομονη με τα παιδια απο 6- 11 χρονων! Τελικα σκεφτομαι καθηγητρια... δεν με νοιαζει πολυ τι καθηγητρια... εκτος απο γυμναστρια, θεολογος, οικ οικονομιας και καθηγητρια εικαστικων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LYDIAG

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LYDIAG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
αστυνομικος.!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
αεροσυνοδος!!! μου αρεσε παρα πολυ :) μπορει αργοτερα ποιος ξερει! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Στρατιωτικός ή αστυνομικός, αλλά δεν μπόρεσα λόγω μεγάλης μυωπίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Απο τοσοδα σκατο ηθελα να γινω νηπιαγωγος μεγαλώνοντας λιγακι καταλαβα πως δεν ειχα την υπομονη και ειπα δασκαλα! Μπα! οχι ουτε τετοια υπομονη! Τωρα λεω καθηγητρια! Ναι εχω την υπομονη δεν ειναι σαν το δημοτικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από μικρή ήθελα να ασχοληθώ με την εκπαίδευση!!! ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
απο παιδι ηθελα να ασχοληθω με τα παιδια :P νηπιαγωγοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chara9999

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chara9999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ήθελα και θέλω δασκάλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δασκάλα,αλλα μεγαλόνωντας,έχασα την υπομονή και θέλησα να γίνω κομμώτρια,ώσπου το ξέχασα και τώρα έχω άλλα κατα νου μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
δασκαλα αλλα τωρα καθηγητρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Μικρός μικρός ήθελα να γίνω το γνωστό ποδοσφαιριστής χεχε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bικυ

Νεοφερμένος

Η Bικυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ειχα μανια με το διαστημα και τους πλανητες , οποτε οπως καταλαβαινετε ηθελα να γινω αστροναυτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top