Τα πιο σκληρά/bitchy θηλυκά του e-steki !

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
1. Λία (σκλήρη... δεν πέρνει χαμπάρη τπτ αυτό το κορίτσι) :redface:
2. Νεραιδα
3. Εμμα
4. Idril
5. Kekerlaki

Αυτα για την ωρα..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Αυτό το παιχνίδι θα το παίξω αλλιώτικα. Καταρχήν να επισημάνω ότι θα παίξω σε custom κατηγορίες που τείνουν σαφώς πρός το bitch γιατί το σκληρή δεν υπάρχει στο στέκι. Όχι και τόσο έστω. Όσο πιό πολύ κατεβαίνω στην παρούσα λίστα, τόσο πιό πολύ εκνευρισμό μου προκαλεί η αναφερόμενη, ΕΚΤΟΣ κι αν επισημαίνω διαφορετικά. Η βαθμολογία αναφέρεται στο πόσο μπορεί να κουμαντάρει η καθεμιά το bitchness της!

1. Prime: Τις τσάκισε όλες κατα κράτος. Περνάει την επόμενη στη βαθμολογία, όχι κεφάλια αλλά ουρανοξύστες ολόκληρους. Άξια εκπρόσωπος της κατηγορίας "mature bitch", σοβαρή γυναίκα, υπεύθυνη στην εργασία της, με τάση τσουρουφλίσματος των αρσενικών σε πολύ χαλαρό βαθμό και μόνο για τα αρσενικά τα οποία πραγματικά της κεντρίζουν την προσοχή. Δεν θα παίξει μαζί σου απλά για να σε προσθέσει στη λίστα της γιατί απλά δεν έχει λίστα, αλλά έχει ενδιαφέροντα. Έχει ιδιοτροπίες αλλά το ανακουφιστικόν της υπόθεσης είναι ότι έχει μάθει να παίρνει την ευθύνη για τις επιλογές της. Αγαπημένο της γκάτζετ: Κάθε καράφλα!

Βαθμολογία: 85% (Πολύ καλός χειρισμός)

Πάμε στο χάος τώρα από εδώ και κάτω:

2. Νεράιδα: Ανήκει στην κατηγορία "Illusionary bitch". Της αρέσει να το παίζει bitch, και δώστου τα διαβολοσμάηλυ με τις καλημέρες στα μουτράκια μας, δώστου κάτι Du Hast Den Schönsten Arsch Der Welt στο Track of the Day, κάτι γυμνές τέχνες στο άβαταρ... ΑΛΛΑ όταν έρθει η ώρα, σου πατάει ένα φρένο ΝΑ με το συμπάθειο και σε πετάει στην ξωπίσω ντιβανοκασέλα να κοιτάς τ' αστέρια! Απόδειξη; Το οτι καταφέρνει σε κάθε σοβαρό θέμα να βάζει κάθε έναν και καθεμία frakkminded pos(t)er στη θέση του/της. Παρόλαυτά το illusionary bitch style της Νεραϊδας δεν είναι του τύπου μου, το θεωρώ δε άκρως επικίνδυνο για υπερήλικους και άντρες με ίχνη ευαισθησίας βουτύρου. Αγαπημένο της γκάτζετ: Η τσουγκράνα του διαόλου.

Βαθμολογία: 55% (Μέτριος χειρισμός, κάτι δεν είναι αληθινό στη χώρα των Θαυμάτων)

3. Ηρώ: Η χαρά της αυτογνωσίας και ενίοτε της αχαλίνωτης ειλικρίνειας. Είμαι αυτό που είμαι, κάνω αυτό που κάνω και είμαι υπερήφανη! Αξιοθαύμαστο πραγματικά αυτό και είναι κάτι που λείπει από την πλειοψηφία των γυναικών. Δεν έχει όρια όμως και κάπως έτσι ξεκίνησε και ο Αδόλφος Χίτλερ κι έσφαξε τον μισό πλανήτη επειδή έκανε ότι του έλεγαν μικρά ανθρωπάκια στο μυαλό του από τη χώρα του τσαγιού και του Δαλάι Λάμα. Από προσωπική εμπειρία (με την Ηρώ, όχι τον Χίτλερ), στις 10 συναντήσεις που θα κανονίσετε, τις 7 θα μείνεις να περιμένεις τον Κόκκινο Οκτώβρη. Επίσης, έχει σιδερικό στη μύτη και καπνίζει στριφτά. Το κομπολόι θα βγεί με version update. Αγαπημένο gadget: Μια σαρδέλα!:P

Βαθμολογία: 28% ("Χειρισμός; Δηλαδή έλεγχος; Απαπαπα...")

4. Kalypso: Η "inlove bitch" του στεκιού. Παρόλο που είναι δεσμευμένη, Θέλει εμείς να τη λατρεύουμε (ακόμα θυμάμαι τη γκρίνια της, όταν έβγαλα το "Καλυψολάτρης" από το όνομά μου), θέλει εμείς να της δίνουμε σημασία, αφήστε που ψήθηκε άγρια να μάθει τι έγινε στο meeting μπας και πιάσει η κεραία κανα δορυφορικό κανάλι και δε χάσει το έκτακτο γεγονός της χρονιάς. Θέλει επίσης να την βάλουμε σε αυτή τη λίστα, πράγμα που για ικανοποίηση του σαδισμού της, έγινε.:P Τα ομολογουμένως υπέροχα μάτια της, φωνάζουν "Νιάου, έλα να σε γρατζουνίσω:whistle:....όοοοσι εγώ δε γρατζουνάω:redface: αλλά έλα να σε κόψω φέτες:D". Γαβ ρε νιάου, γρατζουνάς για δε γρατζουνάς; Μάθε πρώτα κι έλα πες μας! :P Αγαπημένο γκάτζετ: Ένα περιλαίμιο με καρφιά.

Βαθμολογία: 15% (Χειρισμός; Δηλαδή είναι κάτι που το κάνεις με τα χέριαααα;:redface:)


Κλείνοντας να βάλω ένα απίστευτα αστείο βίντεο το οποίο είναι σχετικό με το θέμα αλλά προφανώς και δεν πηγαίνει για καμία κοπέλα εντός του θέματος. Είναι απλά εγκυκλοπαιδικό για τον όρο bitch και αφιερώστε το όπου θέλετε.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
1)nininaou :redface:
2)invalid
3)michelle
4)αννουλα
5)nina
6)mania

θελω να βαλω στην λιστα οποσδηποτε και την mania :redface:

Επιτέλους κάποιος που αναγνωρίζει την πραγματική μου μεριά, τώρα είμαι χαρούμενη, επιτέλους κάποιος με καθαρό βλέμμα και σκέψη, έτσι τεο δώσε και σώσε:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
1. Μάνια :clapup:
2. Μάνια :clapup:
3. Μάνια :clapup:
4. Μάνια :clapup:
5. Μάνια :clapup:


:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ποιους άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποιους άλλους;

Τον τεο λέω καλέ, είμαι εγώ σκληρή και φένετε το ξέρω, και μπίτσα είμαι το ξέρω αλλα με αποκάλυψε ο τεο λέμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Slab-stone, slabstone....η Μανια είναι και αυτη bitch ! Μπαινει στη λιστα οπωσδηποτε ! Παραληψις !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Πάντως...οφφτοπικ αλλά η bitch απλά είναι και δεν χρειάζεται να το αποδείξει....

Την κατάλληλη στιγμή με τα κατάλληλα άτομα απλά απολαμβάνεις το μεγαλείο της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
1. Prime: Τις τσάκισε όλες κατα κράτος. Περνάει την επόμενη στη βαθμολογία, όχι κεφάλια αλλά ουρανοξύστες ολόκληρους. Άξια εκπρόσωπος της κατηγορίας "mature bitch", σοβαρή γυναίκα, υπεύθυνη στην εργασία της, με τάση τσουρουφλίσματος των αρσενικών σε πολύ χαλαρό βαθμό και μόνο για τα αρσενικά τα οποία πραγματικά της κεντρίζουν την προσοχή. Δεν θα παίξει μαζί σου απλά για να σε προσθέσει στη λίστα της γιατί απλά δεν έχει λίστα, αλλά έχει ενδιαφέροντα. Έχει ιδιοτροπίες αλλά το ανακουφιστικόν της υπόθεσης είναι ότι έχει μάθει να παίρνει την ευθύνη για τις επιλογές της. Αγαπημένο της γκάτζετ: Κάθε καράφλα!

Βαθμολογία: 85% (Πολύ καλός χειρισμός)

εντυπωσιάστηκα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Kalypso: Η "inlove bitch" του στεκιού. Παρόλο που είναι δεσμευμένη, Θέλει εμείς να τη λατρεύουμε (ακόμα θυμάμαι τη γκρίνια της, όταν έβγαλα το "Καλυψολάτρης" από το όνομά μου), θέλει εμείς να της δίνουμε σημασία, αφήστε που ψήθηκε άγρια να μάθει τι έγινε στο meeting μπας και πιάσει η κεραία κανα δορυφορικό κανάλι και δε χάσει το έκτακτο γεγονός της χρονιάς. Θέλει επίσης να την βάλουμε σε αυτή τη λίστα, πράγμα που για ικανοποίηση του σαδισμού της, έγινε.:P Τα ομολογουμένως υπέροχα μάτια της, φωνάζουν "Νιάου, έλα να σε γρατζουνίσω:whistle:....όοοοσι εγώ δε γρατζουνάω:redface: αλλά έλα να σε κόψω φέτες:D". Γαβ ρε νιάου, γρατζουνάς για δε γρατζουνάς; Μάθε πρώτα κι έλα πες μας! :P Αγαπημένο γκάτζετ: Ένα περιλαίμιο με καρφιά.

Βαθμολογία: 15% (Χειρισμός; Δηλαδή είναι κάτι που το κάνεις με τα χέριαααα;:redface:)

Νι, είμαι και inlove και bitch :redface::D

Τα υπόλοιπα είναι ανυπόστατα... Φυσικά και ήθελα να μάθω τι έγινε στο μίτινγκ γιατί είμαι περίεργη εκ φύσεως (εδώ ίσως κολλάει και αυτό που λες με τη γάτα, μόνο που σε αυτή δε βγήκε σε καλό :P), το ότι είμαι δεσμευμένη είναι επίσης άσχετο, γιατί είναι θέμα προσωπικό και ουδεμία σχέση έχει με τη δραστηριότητά μου ως μέλος του φορουμ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλό θεματάκι, δε λέω αλλά η ύπαρξη του στο συγκεριμένο forum είναι τελείως άκυρη, αφού μονο μία true bitch υπάρχει εδώ κι αυτή είμαι φυσικά εγώ και δε μάρέσει γενικά να παίζω χωρίς αντίπαλο...:D

Αν φυσικά τα αγοράκια του forum είναι τόσο, μα τόσο πανάσχετα ώστε να καταφέρουν στην ψηφοφορία να βγάλουν άλλη στην πρώτη θέση, απλά θα θεωρήσω την ψηφοφορία άκυρη because that's the true bitch way! :whistle:

So, eat my dust for now girls, no hard feelings, watch and learn, and if you're bad enough one day I might teach you! :spell:
Βρε Ναταλία, μπερδευτηκες ! Αυτο εδω δεν ειναι το τοπικ οσων νομιζουν οτι ειναι πολυ περισσοτερο bitch απο οσο ειναι, αλλά όσων ειναι πραγματικά ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.

Νι, είμαι και inlove και bitch :redface::D

Τα υπόλοιπα είναι ανυπόστατα... Φυσικά και ήθελα να μάθω τι έγινε στο μίτινγκ γιατί είμαι περίεργη εκ φύσεως (εδώ ίσως κολλάει και αυτό που λες με τη γάτα, μόνο που σε αυτή δε βγήκε σε καλό :P), το ότι είμαι δεσμευμένη είναι επίσης άσχετο, γιατί είναι θέμα προσωπικό και ουδεμία σχέση έχει με τη δραστηριότητά μου ως μέλος του φορουμ :mad:

Σίγουρα, καμία δραστηριότητα δεν εμπεριέχει τα περί δέσμευσής σου, απλά θυμάμαι ότι το έχεις αναφέρει πολλάκις δημοσίως ότι έχεις αγόρι και το ανέφερα γιατί θεωρώ λίγο bitchy να ζητάς κάποιου τύπου επιβεβαίωση σε τέτοιο βαθμό και συχνότητα από εμάς, πράγμα άδικο για εκείνον.;)

Μια μανία που έχεις ρε παιδί μου να ψειρίζεις τα πάντα, πάρτο χαλαρά, point the bitch topic είναι, όχι apology of the bitch!:P Χιχιχι!;)

ΥΓ: Έχεις ματάρες πανάθεμά σε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σίγουρα, καμία δραστηριότητα δεν εμπεριέχει τα περί δέσμευσής σου, απλά θυμάμαι ότι το έχεις αναφέρει πολλάκις δημοσίως ότι έχεις αγόρι και το ανέφερα γιατί θεωρώ λίγο bitchy να ζητάς κάποιου τύπου επιβεβαίωση σε τέτοιο βαθμό και συχνότητα από εμάς, πράγμα άδικο για εκείνον.;)

Μπα, δεν είναι έτσι... Βασικά, ίσως δεν σου έχει τύχει, αλλά όταν έχεις τέτοιον ενθουσιασμό για κάτι, για κάποιον άνθρωπο, συνέχεια μιλάς γι αυτό ακατάπαυστα, χωρίς να το συνειδητοποιείς, απλά και μόνο επειδή το σκέφτεσαι εσύ. :)


εντιτ.
Τώρα ξαναείδα αυτό με την επιβεβαίωση... Από τι να την πάρω βρε Βαλντεράκι μου; Δεν έκανα και κανένα κατόρθωμα! Ίσα ίσα...
Και πες ότι θέλω επιβεβαίωση, γιατί να τη ζητήσω από κάποιους που ούτε καν τους έχω δει ποτέ στη ζωή μου; Αυτό το λέω χωρίς πρόθεση να σας θίξω, απλά είναι αλήθεια...:)
Δεν ρώτησες πόσοι από τους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφομαι καθημερινά ήξεραν για τη σχέση μου με αυτόν τον άνθρωπο... Το έμαθαν πριν λίγο καιρό και νομίζω χάρηκαν για μένα. Και ο λόγος που δεν το έλεγα, είναι γιατί μερικά πράγματα θέλεις πρώτα να τα κρατήσεις για σένα, σαν ένα κομμάτι σοκολάτας που θέλεις να το γευτείς μέχρι τέλους με κλειστά τα μάτια και μετά να μιλήσεις για το πόσο σου άρεσε κλπ. Η διαφορά εδώ, είναι ότι εγώ επέλεξα να μοιραστώ το πόσο ευτυχισμένη είμαι με εσάς, που δε σας ξέρω, απλά επειδή ένιωθα ότι θέλω να το πω σε κάποιον! Και κάποιοι το κατάλαβαν, κάποιοι το πήραν όπως εσύ ίσως...
Δεν ξέρω τι να πω γι' αυτό, λυπάμαι αν δεν το καταλαβαίνεις :(
Μιας που το ανέφερες όμως, θα προσπαθήσω να το κόψω αν ενοχλείσαι τόσο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Μπα, δεν είναι έτσι... Βασικά, ίσως δεν σου έχει τύχει, αλλά όταν έχεις τέτοιον ενθουσιασμό για κάτι, για κάποιον άνθρωπο, συνέχεια μιλάς γι αυτό ακατάπαυστα, χωρίς να το συνειδητοποιείς, απλά και μόνο επειδή το σκέφτεσαι εσύ. :)
Μιας που το ανέφερες όμως, θα προσπαθήσω να το κόψω αν ενοχλείσαι τόσο :redface:

Όχι καρδούλα μου, τι λες τώρα; Ελεύθερα εκφράσου, δεν ενοχλούμαι! Ίσα ίσα επικροτώ να εκφράζεις το δε πάουερ οβ λαβ που ξεχυλίζει από την ψυχούλα σου. Απλά αν θες να δείς αν είσαι bitch, ή αν θες να δεις αν είσαι ικανή για Καλυψολατρεία, μη ρωτάς μόνο εμάς, ρώτα και το παλικάρι σου!;) Δώστου ευκαιρίες να επιβεβαιώνει κι αυτός το μεγαλείο σου! :D

ΥΓ: Ο βαθμός και η συχνότητα δεν αναφερόταν στο πόσο λες για τη σχέση σου αλλά για το πόσο ναζιάρα είσαι και απαιτητική στο να τραβάς την προσοχή και τα σχόλιά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όχι καρδούλα μου, τι λες τώρα; Ελεύθερα εκφράσου, δεν ενοχλούμαι! Ίσα ίσα επικροτώ να εκφράζεις το δε πάουερ οβ λαβ που ξεχυλίζει από την ψυχούλα σου. Απλά αν θες να δείς αν είσαι bitch, ή αν θες να δεις αν είσαι ικανή για Καλυψολατρεία, μη ρωτάς μόνο εμάς, ρώτα και το παλικάρι σου!;) Δώστου ευκαιρίες να επιβεβαιώνει κι αυτός το μεγαλείο σου! :D

ΥΓ: Ο βαθμός και η συχνότητα δεν αναφερόταν στο πόσο λες για τη σχέση σου αλλά για το πόσο ναζιάρα είσαι και απαιτητική στο να τραβάς την προσοχή και τα σχόλιά μας.

Πίστεψέ με, είναι ο άνθρωπος που με ξέρει καλύτερα από όλους. Ευτυχώς ή και δυστυχώς μερικές φορές! :P
Εκείνον δεν τον ρωτάω, δε λέει τίποτα! Ευτυχώς τουλάχιστον τα δείχνει αλλιώς θα είχα δέσει καμιά πέτρα και θα τράβαγα προς γιαλό μεριά :D

Δεν προσπαθώ να τραβήξω την προσοχή, αλλά σοβαρά νομίζω ότι είμαι bitch. Και συνειδητοποιώ ότι τελικά μάλλον... δεν με βλέπουν έτσι οι άλλοι:confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,870 μηνύματα.
Πίστεψέ με, είναι ο άνθρωπος που με ξέρει καλύτερα από όλους. Ευτυχώς ή και δυστυχώς μερικές φορές! :P
Εκείνον δεν τον ρωτάω, δε λέει τίποτα! Ευτυχώς τουλάχιστον τα δείχνει αλλιώς θα είχα δέσει καμιά πέτρα και θα τράβαγα προς γιαλό μεριά :D

Δεν προσπαθώ να τραβήξω την προσοχή, αλλά σοβαρά νομίζω ότι είμαι bitch. Και συνειδητοποιώ ότι τελικά μάλλον... δεν με βλέπουν έτσι οι άλλοι:confused::P

Για το υστερόγραφο για τα μάτια σου ουδέν σχόλιο ε; Καλά, θα σου δείξω εγώ...bitch! :bleh: (πλάκα κάνω φυσικά!:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
1. Prime, γνωστή και ως Queen Bitch. Έχει διατελέσει και διοικητής λόχου της μεραρχίας SS Grossdeutchland

2. Idril, γιατί κρατάει σπαθί

3.Neraida, γιατί τα χώνει σ' αυτούς που πρέπει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
χχααχχαχααχ
και το χαρηκαν κιολαςςςςς

χαχαχαχαχαα
stupid bitch ειναι ο επικρατεστερος χαρακτηρισμος..ο λοριεν κατι ξεχασε οταν εφτιαχνε το θρεντ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Η Διοτίμα φέρει σοβαρή υποψηφιότητα για τον τίτλο του έτους 2012.
Keep up the good work girl :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top