Τα πιο σκληρά/bitchy θηλυκά του e-steki !

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ιντριλ
Εδαδ
Νεραιδα
Καγίρα
Μισελ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Η εδάδ δεν θα έλεγε ποτέ κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
μαμησε τα...βγαλτα καλυτερα...δεν κανουν

Xmmm, αν τα έβγαζε πού και πού δε θα ήταν έτσι...

(μάλλον την παραέχω πάρει πατριωτικά τη δικεδικηση του τίτλου της bitch queen!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
εμ, χούμορ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
[η σπαστικια] Ειναι sexy να εισαι bitchy? [η πολυ σπαστικια]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Το μετάνιωσα, δεν ψηφίζω κανέναν.



Έτσι κ για να έχουμε κ τον ορισμό της μπίτς στο topic :
Bitch is a term for the female of a canine species in general. It is also frequently used as an offensive term for a woman, taken to mean that she is malicious, spiteful, domineering, intrusive, or unpleasant. The word "bitch" has long been in use to refer to a woman in contempt, as shown in an 1811 dictionary which describes bitch as "the most offensive appellation that can be given to an English woman, even more provoking than that of whore.":confused: Για κάτι τέτοιο μιλάμε?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Διαφωνώ με την ταύτιση σκληρής και bitch γυναίκας. Οι σκληρές ξερουν τι θέλουν κι έχουν άποψη, ενώ οι σκύλες,(βλ. bitch) βασανίζουνξ όποιον μπορούν για πλάκα και συνήθως δεν έχουν καμία άποψη.
Καταρχην δεν εγινε ταυτιση. 2ον δε ξερουν ολες οι σκληρες τι θελουν.3ον δεν λεμε το "σκυλες" με αυτην την εννοια. Γιαυτο μπηκαν και οι υπολοιποι χαρακτηρισμοι, για να μην εκλαβει καποιος το "σκυλα" με την ακραια του εννοια.

Συνεχιστε τα γαβγισματα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε βρισκω κανεναν εδω μεσα αρκετα μπιτσο και μπιτσαινα για να ψηφισω.
Ωστοσο πρεπει να δηλωσω βαθυτατα πληγωμενη απο την ψηφο εμπιστοσυνης της κουε. Απ'τους αλλους δε με πειραξε, αλλα απ'ΑΥΤΗΝΑΝΕ ηταν μαχαιρι στην καρδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Lol

Θα μπορούσα να είμαι η αντιπαθητικιά ή η απότομη, αλλά μπιτς δεν το περίμενα ποτε....

Και αρχίζει να μου αρέσει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Μπίτσες όπως βίτσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Μπίτσες όπως βίτσες?

Όχι, μπήτσες όπως βγήτσες! (και όχι, δεν είμαι Kρητικάτσι!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1)nininaou :redface:
2)invalid
3)michelle
4)αννουλα
5)nina
6)mania

θελω να βαλω στην λιστα οποσδηποτε και την mania :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα; :redface::(




:cry_x:



Απαιτώ να έρθουν τώρα οι Ναυπηγοί να επιβεβαιώσουν το πόσο bitchy είμαι! Ένα σας λέω.... Κατερίνα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Εμένα; :redface::(


:cry_x:


Απαιτώ να έρθουν τώρα οι Ναυπηγοί να επιβεβαιώσουν το πόσο bitchy είμαι! Ένα σας λέω.... Κατερίνα! :D
Μπορεί να είναι το άτομο που σε εμπνέει...:devil:

γιατί θες τόσο πολύ να σε πούμε bitch? Αφού δε το χεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Όχι, μπήτσες όπως βγήτσες! (και όχι, δεν είμαι Kρητικάτσι!) :D

Και όμως οι σωστες μπίτσες χρειάζονται και γερες βίτσες :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπορεί να είναι το άτομο που σε εμπνέει...:devil:

γιατί θες τόσο πολύ να σε πούμε bitch? Αφού δε το χεις...:P


Έχω λίστα! :rtfm:

Καλά καλά, θα το θυμάμαι... Ούτε από τους Ναυπηγανθρώπους ζεν έχω υποστήριξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
@Kalypso

καλα μην κλαις :redface:

:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top