Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
..

Πες μας το ζώδιό σου να σου πούμε ποιο τραγούδι σου ταιριάζει στο κρεβάτι!​

(κοκκινίζω φυσικά και ντρέπομαι αλλά πρέπει να αφήσω και εγώ κάτι .. :redface: :bleh:

ας ακούσουμε τραγουδάκια

μόνοι/η/ος ή με παρέα δεν εχει σημασία.. αμέ ;) :music2: :whistle:

https://www.neopolis.gr/zodio-tragoudi-krevati/

Παρθένος
Leave the Door Open – Bruno Mars, Anderson .Paak, Silk Sonic​

Τάξις και ηθική, ή αλλιώς Παρθένος. ‘My house clean, I just shaved’ λέει το κομμάτι, ε και δε γίνεται να μη σου έρθει στο μυαλό αυτό το ζώδιο, που λατρεύει τις μικρές (καθαρές πάντα) απολαύσεις της ζωής,
..Μας πήραν χαμπάρι και εδώ.:cleaning:

ενώ οι απανωτές ερωτήσεις τύπου ‘what you are doing, where you at?’, ταιριάζουν γάντι στο ζηλιάρη χαρακτήρα του.

:redcard:Τέτοια λένε και μας βγαίνει το όνομα..:mpinelik:
Ρομαντικό και περιποιητικό ζώδιο, θα σ’ το δείξει και στο κρεβάτι, όπου θα σε προσκαλέσει με τον τρόπο του.

Ελα τώρα ---> :redface::whistle:
Συμφωνώ και επαυξάνω ( στα καλά πάντα συμφωνούμε) :tongue:

Υγ. Ας ακούσω και το άσμα μιας και δε το έχω ξανά ακούσει :laugh:
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.

Πες μας το ζώδιό σου να σου πούμε ποιο τραγούδι σου ταιριάζει στο κρεβάτι!​

(κοκκινίζω φυσικά και ντρέπομαι αλλά πρέπει να αφήσω και εγώ κάτι .. :redface: :bleh:

Λέων – My Neck, My Back

Το δικό μου δεν μου αρέσει καθόλου. :(

Λοιπόν έχω γίνει ο ωροσκόπος μου, σίγουρα! :) Αυτό μάλιστα...


Ο Σκορπιός ήταν ανέκαθεν το καλύτερο ζώδιο στο κρεβάτι, που προσφέρει μία μοναδική σεξουαλική εμπειρία. Δε λένε τυχαία ότι αν δεν έχεις πάει με Σκορπιό, είναι σαν να μην έχεις κάνει ποτέ στη ζωή σου πραγματικό σεξ. Μπορεί να νιώσεις τόσο απίθανα, που θα αρχίσεις να αναρωτιέσαι εάν σου ‘χει κάνει κάποιου είδους ξόρκι ή μαύρη μαγεία. Που δεν το λες κι απίθανο για το συγκεκριμένο ζώδιο!


;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

( Αν περιμενεις γιορτες τοτε χεσε μεσα οπως λενε και στο νησι μου ) :lol:
Που είναι αυτό το νησί; :D
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Λέων: «Δεν θα ερωτευτώ ξανά, δεν θέλω … θα αφοσιωθώ στην δουλειά μου και θα αφήσω πλέον τους άλλους να με ερωτεύονται, εγώ έκλεισα»! Ο Λέοντας γίνεται χωρίς έρωτα;;; Δεν γίνεται σε καμία περίπτωση!
Μπα, θιχτήκατε για τα καλά απ' το προηγούμενο κράξιμο και φιλοτιμηθήκατε να μας παινέψετε; :upside:
Όταν όμως έχει πληγωθεί ο Λιονταρίσιος εγωισμός του, προσπαθεί να πείσει και τον εαυτό του ότι δεν τον νοιάζουν του αξίζουν οι έρωτες και οι σχέσεις… Μέσα του όμως φλέγεται «μπουρλοτιάζει» από πάθος!
Και όχι μόνο. Γι' αυτό, προσέξτε καλά τα λεγόμενά σας, διότι ο εκρηκτικός μας μηχανισμός δε θέλει και πολύ σκάλισμα για να ενεργοποιηθεί.
Κι άμα ενεργοποιηθεί, θα πυροδοτηθεί.
Κι άμα πυροδοτηθεί, ΤΗ ΒΑΨΑΤΕ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Που είναι αυτό το νησί; :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παρθένος: «Όχι ρε συ δεν αγχώνομαι, δεν με ξέρεις εμένα πάντα χαλαρά τα αντιμετωπίζω» λέει ο Παρθένος και αυτομάτως τον πιάνει η δύσπνοια του άγχους και αλείφεται με αντισηπτικό! Πολύ θα θελε να τα αντιμετωπίζει χαλαρά, κάνει όμως τη προσπάθειά του να τα αντιμετωπίζει συγκροτημένα και αυτή η αυστηρή συγκρότηση είναι που τον κάνει τελικά να αγχώνεται!

Να και κάτι σωστό..:thumbup::laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υδροχόος: «Έχεις δίκιο σε όλα, δεν μπορώ να φέρω καμία αντίρρηση, από εδώ και στο εξής θα σε ακούω σε όλα» !
Όταν μιλάμε έτσι έχουμε κάνει στραβή και το γνωρίζουμε. Τρελή υπακοή, για λίγο, και βλέπουμε...Αύριο ξημερώνει καινούρια μέρα... :upside:
Λέει σαν δαρμένο σκυλί ο Υδροχόος και όταν την επόμενη ημέρα του πεις κάτι, αντιδρά, επαναστατεί, τα έχει ξεχάσει όλα και κάνει πάντα του κεφαλιού του, γιατί ο Υδροχόος ξέρει πολύ καλά πώς να τα κάνει σαλάτα και πως να είναι επαναστάτης χωρίς αιτία…
Ναι, φτιάχνει ωραία...χωριάτικη. Περιποιημένη...Μωρέ, δεν μας παρατάτε ;;
Εξάλλου δεν τον νοιάζει καν αν τον παρεξηγήσεις!
Εδώ, ένα δίκιο το ΄χετε...

Ψιλο-εγκρίνεται, λοιπόν...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Drunk in Love – Beyoncé ft. Jay Z


Οι Καρκίνοι μπορεί φαινομενικά να είναι ντροπαλοί και κλειστοί άνθρωποι, όμως στο κρεβάτι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Τους λες κι πολύ επιρρεπείς σε καταχρήσεις ή εθισμούς, με το αλκοόλ να είναι ένας από αυτούς. Τους βοηθάει να ξεδιπλώσουν πιο άνετα τον εαυτό τους και να μην έχουν καμία αναστολή στο κρεβάτι. Σίγουρα πάντως το σεξ με έναν Καρκίνο είναι σαν ένα καλό μεθύσι που μένει αξέχαστο και το ζητάς συνέχεια!
το τραγούδι -σε αντίθεση με το λάγνο βίδεο- είναι λίγο "γλυκανάλατο". Μου αρέσει ο ερωτισμός στα τραγούδια, αρκεί να μην είναι τόσο προφανής. :P

Όσο γι αυτό..https://www.oroskopos.gr/nea/megala-logia-poy-leei-kathe-zodio-alla-den-ta-ennoei-25379
Καρκίνος: «Δεν ασχολούμαι πλέον με το παρελθόν αυτή την σχέση τη έχω ξεπεράσει ήδη»! Το λέει για να το ακούσει ο ίδιος μπας και το πιστέψει, δεν το εννοεί στην πραγματικότητα! Ο Καρκίνος κάνει την προσπάθειά του να πείσει και τον εαυτό του και τους άλλους ότι θα ξεκολλήσει από το παρελθόν, όταν όμως ακούσει ένα τραγούδι, δει μία φωτογραφία, ή βρεθεί μπροστά του κάτι που θα του θυμίσει το χτες, τον βλέπεις και πάλι να βουρκώνει!
Η αλήθεια είναι οτι άπαξ και τελειώσει μια ερωτική σχέση, τελείωσε, άσχετα αν μετά αλλάξει μορφή και γίνει καθαρά φιλική.
Κι αν κάποτε κοιτάξω αντικείμενα του παρελθόντος, ίσως συγκινηθώ - γιατί νοστάλγησα όχι το ίδιο το άτομο που το μοιραστήκαμε, αλλά το "τότε" συναίσθημά μου. Όχι όμως και να βουρκώσω!:P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ψιλο-εγκρίνεται, λοιπόν...
Ποιος είναι αρμόδιος εδώ για τις εγκρίσεις (για να κάνω, αν χρειαστεί, τα παράπονά μου); :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει :upside:
Παίνεψες και το δικό μου, στο μεταξύ. Οπότε...:hello:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ψέμματα, μη τα πιστεύετε! :rolleyes:
΄Ακου, ο τοξότης φιλαλήθης! :hehe: (οκ, δυνατόν να υπάρχουν εξαιρέσεις, μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσουν τον κανόνα).
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ψέμματα, μη τα πιστεύετε! :rolleyes:
΄Ακου, ο τοξότης φιλαλήθης! :hehe: (οκ, δυνατόν να υπάρχουν εξαιρέσεις, μόνο και μόνο για να επιβεβαιώσουν τον κανόνα).
Συμφωνώ. Μαζί σου !!! Ήξεις αφήξεις, είναι. Αλλά, πολύ σωστά, υπάρχουν κι εξαιρέσεις... :upside:
 

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,886 μηνύματα.

Ρένα Βλαχοπούλου - Κέρκυρα - Κέρκυρα (Τραγούδια Κινηματογράφου)​

Χαχα, Κερκυραία πωπω, ελπίζω να μην είσαι εξηνταβελόνης κι εσύ. :P

Είχα πάει πριν 3 χρόνια Κέρκυρα, ωραίο το Αχίλλειο, το παλάτι της Σίσσυ, αλλά αυτό που μου έχει μείνει αξέχαστο ήταν όταν έκατσα να παραγγείλω μια μέρα ντόπια ζυμαρικά γκουρμέ σε ένα παραδοσιακό ταβερνάκι. Έδωσα κοντά στα 15 ευρώ και μου έφερε ένα πιατάκι με 4 ραβιόλια!

Ουφ...γευμάτισα. :hehe:
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,505 μηνύματα.
Χαχα, Κερκυραία πωπω,
..Μια χαρά κερκυραία είμαι
με αύρα θαλασσινη και τρέλας :laugh:;)

αλλά αυτό που μου έχει μείνει αξέχαστο ήταν όταν έκατσα να παραγγείλω μια μέρα ντόπια ζυμαρικά γκουρμέ σε ένα παραδοσιακό ταβερνάκι. Έδωσα κοντά στα 15 ευρώ και μου έφερε ένα πιατάκι με 4 ραβιόλια!

Ουφ...γευμάτισα. :hehe:
παραφούσκωσες...:bleh:

εμ και εσύ δεν ηξερες δεν ρώταγες?:laugh:

;)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό είναι...:upside:

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Καλό είναι...:upside:

Λάθος λαθος λαθος :no:

Αμα θέλεις πραγματικά να "ανάψεις" έναν λεων πες του ψέματα, μίλα του υποτιμητικά, καν του υποδείξεις και παίξτου τον ξερόλα.

Τότε να δεις φωτιά που θα πάρει :lol:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λάθος λαθος λαθος :no:

Αμα θέλεις πραγματικά να "ανάψεις" έναν λεων πες του ψέματα, μίλα του υποτιμητικά, καν του υποδείξεις και παίξτου τον ξερόλα.

Τότε να δεις φωτιά που θα πάρει :lol:
Είναι εντός παρενθέσεως...το "ανάψεις". Δεν εννοεί - νομίζω - να τον ανάψεις...με την έννοια να του ανάψεις τα αίματα, να τον θυμώσεις, μα με την έννοια να τον ανάψεις, με την καλή έννοια, βρε παιδί μου...:hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Είναι εντός παρενθέσεως...το "ανάψεις". Δεν εννοεί - νομίζω - να τον ανάψεις...με την έννοια να του ανάψεις τα αίματα, να τον θυμώσεις, μα με την έννοια να τον ανάψεις, με την καλή έννοια, βρε παιδί μου...:hehe:
Το κατάλαβα, απλά είπα να κάνω χιούμορ.
Επίτηδες είπα αν θες πραγματικά να τον ανάψεις :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top