Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπλε καρδιά μήπως σημαίνει ταξιδιάρα σαν τη θάλασσα?
Ή με ενσυναίσθηση όπως τα μπλε παιδιά indigo.
Ναι, σαφέστατα και μπορεί. Το σκέφτηκα και αυτό. Γιατί το στοιχείο μας είναι το νερό / θάλασσα και κυβερνήτης μας ο Ουρανός (γαλάζιο στο γαλάζιο...)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το βρήκα!
Είναι η λεγόμενη καρδια-στεμμα.
Λίγοι την έχουν.
Και δείχνει ότι κάνετε αυτό που γουστάρει η καρδιά σας γενικά
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ναι, σαφέστατα και μπορεί. Το σκέφτηκα και αυτό. Γιατί το στοιχείο μας είναι το νερό / θάλασσα και κυβερνήτης μας ο Ουρανός (γαλάζιο στο γαλάζιο...)
Όντως το μπλε το οποίο δεν ξέρεις που αρχίζει και που τελειώνει είδες ο ουρανός σμίγει με τη θάλασσα.
Εκεί δεν ξέρεις τα πραγματικά όρια.
Άρα εσείς έχετε αυτό που λέμε απεραντοσύνη καρδιάς.

οση και τα πλάτη του ουρανού και της θάλασσας.

Έτσι κάπως το μεταφράζω.


Αν γραφω βλακείες ή δεν συμφωνείτε να μου το πείτε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και όσον αφορά τον καρκίνο την @Aleksa πιστεύω ότι εκεί που δείχνει την καρδιά ότι είναι ερωτιαρηδες γενικά οι καρκίνοι.
Αυτό .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης την πίτσα επειδή έχει πολλά υλικά θα μπορούσαμε να πούμε ότι είναι άτομα που ευχαριστιουνται με την ποικιλία με κάτι να τους εξιταρει βαριουνται τη ρουτίνα.
Τα πολλά υλικά δίνουν και άλλες γεύσεις και άρα άλλες πλευρές.
Κάτι σαν πολυδιάστατη έτσι το μεταφράζω όπως είμαι κι εγώ.
Πολυδιάστατη αγάπη βασικά ❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οπότε @Υδροχόος Να βάζεις και άλλα τέτοια σκιτσακια να τα ερμηνεύουμε.
Μαρεσει!

@Dreamer_SW εσύ τι ζώδιο είσαι?❤️
Αν θες μας λες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
zygoi.jpg
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όντως το μπλε το οποίο δεν ξέρεις που αρχίζει και που τελειώνει είδες ο ουρανός σμίγει με τη θάλασσα.
Εκεί δεν ξέρεις τα πραγματικά όρια.
Άρα εσείς έχετε αυτό που λέμε απεραντοσύνη καρδιάς.

οση και τα πλάτη του ουρανού και της θάλασσας.

Έτσι κάπως το μεταφράζω.
Αν το επικροτήσω, θα είναι σαν να ευλογώ τα γένια μου... :P

Σε κάθε περίπτωση, ναι. Αγαπάμε πάρα πολύ και δυνατά. Αν και μας φοβίζει, κάτι τέτοιο, δεν σημαίνει ό,τι σαν συμβεί, δεν τα δίνουμε όλα. Ίσα ίσα, οι ερωτευμένοι Υδροχόοι γίνονται σαν τα μικρά παιδιά, μπρος στην αγάπη και στον έρωτα...

Σ' ευχαριστούμε, πολύ, για την ερμηνεία σου...<3
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Είμαι Κριός με Λέων ωροσκόπο.
Νόμιζα ότι έχω καρκίνο, αλλά τελικά έχω λιοντάρι :redface:
Άρα κι εσύ τα έχεις βαθιά κρυμμένα τα μυστικά σου,❤️
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αν το επικροτήσω, θα είναι σαν να ευλογώ τα γένια μου... :P

Σε κάθε περίπτωση, ναι. Αγαπάμε πάρα πολύ και δυνατά. Αν και μας φοβίζει, κάτι τέτοιο, δεν σημαίνει ό,τι σαν συμβεί, δεν τα δίνουμε όλα. Ίσα ίσα, οι ερωτευμένοι Υδροχόοι γίνονται σαν τα μικρά παιδιά, μπρος στην αγάπη και στον έρωτα...

Σ' ευχαριστούμε, πολύ, για την ερμηνεία σου...<3
Καλέ μην ευχαριστεις προσπάθησα να ερμηνεύσω το σκίτσο. Αλίμονο δεν γνωρίζω κανέναν σας προσωπικά για να έχω πλήρη εικόνα. Εννοείται θα ήμουν εκτός. Θα έλειπαν πολλά.
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ μην ευχαριστεις προσπάθησα να ερμηνεύσω το σκίτσο. Αλίμονο δεν γνωρίζω κανέναν σας προσωπικά για να έχω πλήρη εικόνα. Εννοείται θα ήμουν εκτός. Θα έλειπαν πολλά.
Βρε...σε ευχαριστούμε είπα !! Εμείς οι Υδροχόοι... :devil:

Εξ ονόματος των Υδροχόων, μίλησα...:upside:
 

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Θελω να πω ότι ο καθένας έχει τα δικά του κλειδιά όπως τα έχουμε ολοι
Σίγουρα :redface:
Αφού είναι λεων, γίνεται να μην είναι; :queen:

Εδώ Λεων Α χάρηκα
αχχαχχαχαχααχα πες το έτσι :hehe:

Παιδιά εγώ δεν πιστεύω σε ζώδια :D
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top