Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Είναι νερό και είμαστε αέρας (εσύ κι εγώ : Ζυγοί και Υδροχόοι)...Τα ζώδια του αέρα δύσκολα τα κουμαντάρει άνθρωπος (αυτό οφείλουμε, και οι δυο μας, να το παραδεχτούμε...) και η σκορπιοί είναι κτητικοί. Εμείς πνιγόμαστε και δεν έζησαν αυτοί καλά, ούτε εμείς καλύτερα...
Ναι αλλα εγω εχω και Κριο ωροσκόπο ο οποίος επιβάλλεται πολύ στον Ζυγό μου και οδηγεί πολλές απο τις πραξεις και σκέψεις μου.

Γενικα αν προσπαθησεις να με ελέγξεις, θα το καταφέρεις σε ενα βαθμό αν έχω δεθεί συναισθηματικά μαζί σου, αλλά θα το καταλάβω, θα βαράνε τα καμπανάκια μόνιμα πλέον και δεν θα το ξεχάσω και μετα θα μου γυρίσει σε πάγο, κι αν το συνεχίσεις θα εξελιχθεί σε πυρηνικό ολοκαύτωμα αφιλτράριστο.

Σε τι σου φαινόμαστε αντιπαθητικές και δεν, φίλτατε;
Εσείς προσωπικά σε τίποτα. Ούτε και για τους σκορπιούς είπα τη λέξη αντιπαθητικές.

Δεν ξέρω, απλά δεν δείχνει να μπαίνει το σπαθί στο θηκάρι στο τέλος.
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Είναι νερό και είμαστε αέρας (εσύ κι εγώ : Ζυγοί και Υδροχόοι)...Τα ζώδια του αέρα δύσκολα τα κουμαντάρει άνθρωπος (αυτό οφείλουμε, και οι δυο μας, να το παραδεχτούμε...) και η σκορπιοί είναι κτητικοί. Εμείς, απ΄ την άλλη, πνιγόμαστε, θέλουμε αέρα ν΄ ανασάνουμε (ελευθερία) και όχι πολλά πολλά...και δεν έζησαν αυτοί καλά, ούτε εμείς καλύτερα...
Πού να σου πω την εμπειρία μου με Δίδυμο. Κλάφ' τα, Χαράλαμπε.
Απορώ που το 'χουμε διατηρήσει και 7 χρόνια. :laugh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσείς προσωπικά σε τίποτα. Ούτε και για τους σκορπιούς είπα τη λέξη αντιπαθητικές.

Δεν ξέρω, απλά δεν δείχνει να μπαίνει το σπαθί στο θηκάρι στο τέλος.
Α, νόμιζα ότι σ' ενοχλεί κάτι συγκεκριμένο και σκορπάει την όποια διάθεση.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Παιδιά με συγχωρείτε αλλα από χθες μιλάτε για τα ζώδια και δεν έχετε μιλησει ακομα, τουλάχιστον απ'οτι εχω δει, για ΤΟ ζωδιο.
:queen:
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Πρώτα ν' αποκαταστήσω την τιμή μας. :P
Μη δίνεις σημασία ηταν η ημερήσια δόση "ψωνιασης" που χαρακτηρίζει τα λιονταράκια (αν και θεωρώ ή τουλάχιστον θέλω να ελπίζω οτι δε χαρακτηρίζει εμένα προσωπικά λολ)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Μη δίνεις σημασία ηταν η ημερήσια δόση "ψωνιασης" που χαρακτηρίζει τα λιονταράκια (αν και θεωρώ ή τουλάχιστον θέλω να ελπίζω οτι δε χαρακτηρίζει εμένα προσωπικά λολ)
(λολ)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ωπ μισό τη διαβάζω αποπάνω;
Χμμ η Μαλεσκου κάνει comeback :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ειπες κάτι γλυκύτατο ζυγακι(αν δε με απατά η μνήμη μου);
Δε σε ακουω, είσαι πολύ χαμηλά :queen:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι αλλα εγω εχω και Κριο ωροσκόπο ο οποίος επιβάλλεται πολύ στον Ζυγό μου και οδηγεί πολλές απο τις πραξεις και σκέψεις μου.

Γενικα αν προσπαθησεις να με ελέγξεις, θα το καταφέρεις σε ενα βαθμό αν έχω δεθεί συναισθηματικά μαζί σου, αλλά θα το καταλάβω, θα βαράνε τα καμπανάκια μόνιμα πλέον και δεν θα το ξεχάσω και μετα θα μου γυρίσει σε πάγο, κι αν το συνεχίσεις θα εξελιχθεί σε πυρηνικό ολοκαύτωμα αφιλτράριστο.
Αυτό που παραπάνω περιγράφεις είναι και χαρακτηριστικό του Ζυγού. Ο οποίος είναι τρομερά ήρεμος, σπανίως θα τον δεις να χάνει την ψυχραιμία του. Αλλά μέσα του θα βράζει...καζάνι αναμμένο. Δεν θα το πει, αλλά με τον τρόπο θα (σ)το δείξει...

Αν με ρωτάς, αυτό που έχετε εσείς οι Ζυγοί και, κυριολεκτικά, με τρελαίνει είναι ότι όταν θυμώνετε, βρε παιδί μου, δεν χάνετε την ψυχραιμία σας, δεν κάθεστε να συζητήσετε - κι ας ανέβουν λίγο οι τόνοι - παρά παγώνετε, όπως λες κι εσύ. Και άντε ο άλλος, μέχρι να αποφασίσετε να του πείτε τί ακριβώς σας φταίει, να ΄χει την υπομονή εκείνη ν΄ αντέξει το μαρτύριο της σταγόνας. Με το τσιγκέλι τα λόγια. Κι ενώ ξέρουμε, βλέπουμε, ό,τι κάτι σας ενοχλεί...δεν το παραδέχεστε. Τρέλα, τρέλα σκέτη, αν με ρωτάς...

Αλλά δεν με ρωτάς...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
WaitingOnLeoSeason.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
20220115_204800.png
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ας βάλω κι εγώ κάτι...

Απ΄ τα καλά μας...

fa5ce176bf31fd75a2efaca85da1323b.jpg


Απ΄ τα κακά μας (βαριόμαστε πολύ εύκολα...)

fc72502ff5f4e915a633a34d0a151ba8.jpg
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Η αστεία πλευρά των ζωδίων: Πώς απαντούν όταν χτυπάει το τηλέφωνο; :D

ΚΡΙΟΣ: Λέγετε και γρήγορα! Γρήγορα λέμε!

ΤΑΥΡΟΣ: Λέγετε, κι ομιλείτε αργά, να σας καταλαβαίνω. Επίσης, μην φωνάζετε: διαταράσσονται οι κύκλοι μου...

ΔΙΔΥΜΟΙ: Εμπρός; Μισούλι κρατάτε τη γραμμή, γιατί μιλάω στο σταθερό, στο Skype και στέλνω μηνύματα και στο άλλο μου κινητό!

ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Καλημέρα, τι κάνετε; Όλα καλά στο σπίτι; Η οικογένεια; Τα παιδιά; Τιιιιι;;; Δεν έχετε παιδιά; Να κάνετε!

ΛΕΩΝ: Λέγετε! Σας ομιλώ ΕΓΩ! Μετά το χειροκρότημα, μπορείτε να μου πείτε ποιος είστε και τι θέλετε.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Λέγετε παρακαλώ! Δεν έχω χρόνο για χάσιμο, εκτός κι αν θέλετε να σας αναλύσω τίποτα. Διαφορετικά, να σας δώσω πάλι τον Λέοντα, να συνεχίσετε το χειροκρότημα...

ΖΥΓΟΣ: Καλημέρα και χρόνια πολλά! Τι εννοείτε ότι δεν γιορτάζει κανένας; Κάθε μέρα είναι μια καινούργια ημέρα, την οποία και πρέπει να γιορτάζουμε με ροζ μπαλόνια, γκλίτερ και πολλές αγκαλιές!

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Ποιον θέλετε; Ποιος είστε; Σας ξέρω; Από πού είπατε ότι καλείτε; Έλα βρε μαμά εσύ;... Σίγουρα εσύ;

ΤΟΞΟΤΗΣ: Αλό? Α, Τάκη μου, όλα καλά; Τι λες; Έχεις πρόβλημα; Έχω τη λύση και περίπου 2 ωρίτσες για να στην αναλύσω! Μήπως να περνούσα να τσιμπούσαμε και κάτι και να σε ψυχαναλύσω επί του καναπέως;

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Λέγετε εν συντομία και όσο πιο περιεκτικά γίνεται. Διαφορετικά, μισό να σας συνδέσω με Κάιρο. Δε θα φάω τα νιάτα μου μιλώντας σας!

ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Αλόχα, κι όλα ωραία και καλά. Γκρίνιες δε θέλω γιατί μου χαλάνε την ενέργεια. Ειρήνη ημίν, αγάπη και rock n roll. Cheers!

ΙΧΘΥΣ: Αχ, καλημέρα σας! Πήρα το σωστό νούμερο; Αν όχι, πέφτω στα πατώματα και ζητώ ταπεινά συγνώμη! Δε θα το ξανακάνω, το υπόσχομαι, εκτός κι αν κατά λάθος το ξανακάνω, αλλά τότε δε θα φταίω εγώ! Θα φταίτε εσείς!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Η αστεία πλευρά των ζωδίων: Πώς απαντούν όταν χτυπάει το τηλέφωνο; :D

ΚΡΙΟΣ: Λέγετε και γρήγορα! Γρήγορα λέμε!

ΤΑΥΡΟΣ: Λέγετε, κι ομιλείτε αργά, να σας καταλαβαίνω. Επίσης, μην φωνάζετε: διαταράσσονται οι κύκλοι μου...

ΔΙΔΥΜΟΙ: Εμπρός; Μισούλι κρατάτε τη γραμμή, γιατί μιλάω στο σταθερό, στο Skype και στέλνω μηνύματα και στο άλλο μου κινητό!

ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Καλημέρα, τι κάνετε; Όλα καλά στο σπίτι; Η οικογένεια; Τα παιδιά; Τιιιιι;;; Δεν έχετε παιδιά; Να κάνετε!

ΛΕΩΝ: Λέγετε! Σας ομιλώ ΕΓΩ! Μετά το χειροκρότημα, μπορείτε να μου πείτε ποιος είστε και τι θέλετε.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Λέγετε παρακαλώ! Δεν έχω χρόνο για χάσιμο, εκτός κι αν θέλετε να σας αναλύσω τίποτα. Διαφορετικά, να σας δώσω πάλι τον Λέοντα, να συνεχίσετε το χειροκρότημα...

ΖΥΓΟΣ: Καλημέρα και χρόνια πολλά! Τι εννοείτε ότι δεν γιορτάζει κανένας; Κάθε μέρα είναι μια καινούργια ημέρα, την οποία και πρέπει να γιορτάζουμε με ροζ μπαλόνια, γκλίτερ και πολλές αγκαλιές!

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Ποιον θέλετε; Ποιος είστε; Σας ξέρω; Από πού είπατε ότι καλείτε; Έλα βρε μαμά εσύ;... Σίγουρα εσύ;

ΤΟΞΟΤΗΣ: Αλό? Α, Τάκη μου, όλα καλά; Τι λες; Έχεις πρόβλημα; Έχω τη λύση και περίπου 2 ωρίτσες για να στην αναλύσω! Μήπως να περνούσα να τσιμπούσαμε και κάτι και να σε ψυχαναλύσω επί του καναπέως;

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Λέγετε εν συντομία και όσο πιο περιεκτικά γίνεται. Διαφορετικά, μισό να σας συνδέσω με Κάιρο. Δε θα φάω τα νιάτα μου μιλώντας σας!

ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Αλόχα, κι όλα ωραία και καλά. Γκρίνιες δε θέλω γιατί μου χαλάνε την ενέργεια. Ειρήνη ημίν, αγάπη και rock n roll. Cheers!

ΙΧΘΥΣ: Αχ, καλημέρα σας! Πήρα το σωστό νούμερο; Αν όχι, πέφτω στα πατώματα και ζητώ ταπεινά συγνώμη! Δε θα το ξανακάνω, το υπόσχομαι, εκτός κι αν κατά λάθος το ξανακάνω, αλλά τότε δε θα φταίω εγώ! Θα φταίτε εσείς!
Χαχαχαχαααααα....η @Pak ..το είδε ;; :P

Ωραίο είναι. Μου άρεσε. Ωραία τα λέει...<3
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,050 μηνύματα.
Οταν εγω λεω οτι εχει επιβληθει ο ωροσκόπος μου (Κριός) στο ζώδιό μου, δε με ακούτε.

Ακριβώς κοπι πεηστ η ατακα μου στο τηλ.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Η αστεία πλευρά των ζωδίων: Πώς απαντούν όταν χτυπάει το τηλέφωνο; :D

ΚΡΙΟΣ: Λέγετε και γρήγορα! Γρήγορα λέμε!

ΤΑΥΡΟΣ: Λέγετε, κι ομιλείτε αργά, να σας καταλαβαίνω. Επίσης, μην φωνάζετε: διαταράσσονται οι κύκλοι μου...

ΔΙΔΥΜΟΙ: Εμπρός; Μισούλι κρατάτε τη γραμμή, γιατί μιλάω στο σταθερό, στο Skype και στέλνω μηνύματα και στο άλλο μου κινητό!

ΚΑΡΚΙΝΟΣ: Καλημέρα, τι κάνετε; Όλα καλά στο σπίτι; Η οικογένεια; Τα παιδιά; Τιιιιι;;; Δεν έχετε παιδιά; Να κάνετε!

ΛΕΩΝ: Λέγετε! Σας ομιλώ ΕΓΩ! Μετά το χειροκρότημα, μπορείτε να μου πείτε ποιος είστε και τι θέλετε.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ: Λέγετε παρακαλώ! Δεν έχω χρόνο για χάσιμο, εκτός κι αν θέλετε να σας αναλύσω τίποτα. Διαφορετικά, να σας δώσω πάλι τον Λέοντα, να συνεχίσετε το χειροκρότημα...

ΖΥΓΟΣ: Καλημέρα και χρόνια πολλά! Τι εννοείτε ότι δεν γιορτάζει κανένας; Κάθε μέρα είναι μια καινούργια ημέρα, την οποία και πρέπει να γιορτάζουμε με ροζ μπαλόνια, γκλίτερ και πολλές αγκαλιές!

ΣΚΟΡΠΙΟΣ: Ποιον θέλετε; Ποιος είστε; Σας ξέρω; Από πού είπατε ότι καλείτε; Έλα βρε μαμά εσύ;... Σίγουρα εσύ;

ΤΟΞΟΤΗΣ: Αλό? Α, Τάκη μου, όλα καλά; Τι λες; Έχεις πρόβλημα; Έχω τη λύση και περίπου 2 ωρίτσες για να στην αναλύσω! Μήπως να περνούσα να τσιμπούσαμε και κάτι και να σε ψυχαναλύσω επί του καναπέως;

ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ: Λέγετε εν συντομία και όσο πιο περιεκτικά γίνεται. Διαφορετικά, μισό να σας συνδέσω με Κάιρο. Δε θα φάω τα νιάτα μου μιλώντας σας!

ΥΔΡΟΧΟΟΣ: Αλόχα, κι όλα ωραία και καλά. Γκρίνιες δε θέλω γιατί μου χαλάνε την ενέργεια. Ειρήνη ημίν, αγάπη και rock n roll. Cheers!

ΙΧΘΥΣ: Αχ, καλημέρα σας! Πήρα το σωστό νούμερο; Αν όχι, πέφτω στα πατώματα και ζητώ ταπεινά συγνώμη! Δε θα το ξανακάνω, το υπόσχομαι, εκτός κι αν κατά λάθος το ξανακάνω, αλλά τότε δε θα φταίω εγώ! Θα φταίτε εσείς!
εντωμεταξυ εγω τωρα που ξαναειδα τις απαντησεις περα απο ταυρος απανταω και σαν διδυμος και σαν υδροχοος :D να το κοιταξω γιατρε μου?:bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top