Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάπου διάβασα ότι, από αύριο, ο Ερμής θα είναι στον Υδροχόο μέχρι και 9 Μάρτη...

Δεν ξέρω τί μπορεί να σημαίνει αυτό, αλλά δεν μου αρέσει καθόλου...Και Ερμής και Υδροχόος, μαζί, δεν παλεύεται...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
14479f01c3bdf3c0c9ace2526710255a.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Εχω πει οτι δεν πιστεύω στα ζώδια, αλλα με το συγκεκριμένο meme ταυτίστηκα
20220104_120516.png
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Καλέ που είστε όλοι; Τι γίνεται ζωδιάκια;

:smoke:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Καλέ που είστε όλοι; Τι γίνεται ζωδιάκια;

:smoke:
Μα καλά δεν έχετε καταλάβει πως τα άστρα και τα ζώδια μας φερνουμε εμπόδια ?Τσάμπα βραχνιασε η Κατερίνα η Στανιση να το φωνάζει τόσα χρόνια :D
Και τον ωροσκόπο. Δεν παίζουμε με αυτά :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλέ που είστε όλοι; Τι γίνεται ζωδιάκια;

:smoke:
Με τον Ερμή στον Υδροχόο που να είμαστε ;; :redface:

Και Ερμής και Υδροχόος μαζί δεν παλεύεται...Εγώ, ειδικά, που ανήκω σ' αυτό το ζώδιο όλα τα κουλά, του κόσμου, πάνω μου τα νιώθω. Δεν την παλεύω, λέμε...:dash1:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με τον Ερμή στον Υδροχόο που να είμαστε ;; :redface:

Και Ερμής και Υδροχόος μαζί δεν παλεύεται...Εγώ, ειδικά, που ανήκω σ' αυτό το ζώδιο όλα τα κουλά, του κόσμου, πάνω μου τα νιώθω. Δεν την παλεύω, λέμε...:dash1:
η Αση ειπε οτι φετος ειναι η χρονια σας :D
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
η Αση ειπε οτι φετος ειναι η χρονια σας :D
Άμα το 'πε αυτή ησύχασα !!! :P

Μόνο εξωγήινους μού μένει να δω, ακόμα δεν πρόλαβε να μπει το καινούριο έτος...Όλα τ' άλλα τα 'χω δει...:alljumpy:

Θες τον Ερμή να στον χαρίσω ; Ταύρος δεν είσαι ; :confused: Θα τα πάτε καλύτερα...

Μόνο παρ' τον από πάνω μου...
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εγώ πάντως φέτος διάβασα ότι είναι η χρονιά όλων μας :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Τι λένε τα ζώδια για Ζυγό με Κριό φέτος, θα βρουμε καναν άνθρωπο της προκοπής ή θα κάνουμε άλλη μια λ-ετία cater σε ψυχοπαθέστατες;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λένε τα ζώδια για Ζυγό με Κριό φέτος, θα βρουμε καναν άνθρωπο της προκοπής ή θα κάνουμε άλλη μια λ-ετία cater σε ψυχοπαθέστατες;
Χμμμμ...το καλό είναι ότι έχεις το Δία, στο ζώδιό σου...

Έχεις και Σελήνες (τέσσερεις, στον αριθμό), που ευνοούν τύχη και πρόοδο...

Θα έχεις (και για να μην παραπονιέσαι...), από κάποιο σημείο και μετά, και τον Άρη. Ο οποίος θα γυρίσει ανάδρομος...Λυπάμαι...

Για περισσότερα....κινέζικα, δες εδώ :

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top