Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Γιατί, είμαι στην κανονική ζωή νομίζεις;

Όπου θελω θα μπαινω κι ας σε ξεπερνά. :devil:
Πολύ συζητιέται σήμερα το που μπαίνεις αχαχα


Λοιπόν, σε καλωσοριζω με τη σειρά μου. Γεια σου γλυκό μου ζυγακι και ελπίζω να μη φέρεις και τα νευράκια σου εδώ μέσα.



Λεων Α
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Πολύ συζητιέται σήμερα το που μπαίνεις αχαχα


Λοιπόν, σε καλωσοριζω με τη σειρά μου. Γεια σου γλυκό μου ζυγακι και ελπίζω να μη φέρεις και τα νευράκια σου εδώ μέσα.



Λεων Α
Τι ειναι αυτα τα λεων Α και λεων βου
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Τι ειναι αυτα τα λεων Α και λεων βου
Για να γίνεται διακριση μεταξύ της Βασίλισσας και του λαϊκού
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έλα μου ντε.
Ωπα,τι είναι αυτό τώρα; :paladin:
Ξεχάσαμε την τάξη μας λιονταράκι;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Ωπα,τι είναι αυτό τώρα; :paladin:
Ξεχάσαμε την τάξη μας λιονταράκι;
Η κατάταξη είναι η ίδια όπως πάντα. Δεν θυμάμαι να κληροδοτήθηκε ποτέ η αρχηγία των λιονταριών και βασιλεία της ζούγλας σε θήλυ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έλα μου ντε.
Μην την ταράζεις...Άκου με...

zwdio-lewn-ermis.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Η κατάταξη είναι η ίδια όπως πάντα. Δεν θυμάμαι να κληροδοτήθηκε ποτέ η αρχηγία των λιονταριών και βασιλεία της ζούγλας σε θήλυ.
Αμα ο αρρεν ειναι ανίκανος να ηγηθεί, αυτό συμβαίνει γλυκιέ μου λιονταρινε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μην την ταράζεις...Άκου με...

View attachment 91472
Σοφά λόγια από μια σοφή γυναίκα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@TheUltimateUnderdog Πέρα από την πλάκα αμα σε ενοχλεί το Β απλα πες το μου. Οπως και τα υπόλοιπα παιδιά αν σας ενοχλεί καποιο "αστείο" μου μπορείτε να μου το πείτε,δεν εχω κανενα απολύτως θεμα και δε θα αλλάξει κάτι στην οποια σχέση μας. <3
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πέρα από την πλάκα αμα σε ενοχλεί το Β απλα πες το μου. Οπως και τα υπόλοιπα παιδιά αν σας ενοχλεί καποιο "αστείο" μου μπορείτε να μου το πείτε,δεν εχω κανενα απολύτως θεμα και δε θα αλλάξει κάτι στην οποια σχέση μας. <3
Εμένα ξέρετε τί με ενοχλεί μοναχά ; Αν και Αέρας είμαι της συνήθειας...

Θέλω το κοραλοκόκκινο κασκόλ και τον Άραγκον πίσω !!!

Λες και μιλάω σε αγνώστους είναι...:read:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
@TheUltimateUnderdog Πέρα από την πλάκα αμα σε ενοχλεί το Β απλα πες το μου. Οπως και τα υπόλοιπα παιδιά αν σας ενοχλεί καποιο "αστείο" μου μπορείτε να μου το πείτε,δεν εχω κανενα απολύτως θεμα και δε θα αλλάξει κάτι στην οποια σχέση μας. <3
The reason why our rivalry has been so engaging, is due to the fact that each time one of us provokes the other with innocent jokes and name-callings, we make it a point to raise the bar and try to go the extra mile. Don't you want this conflict any longer, when it's the only thing we share and keeps us driven?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
The reason why our rivalry has been so engaging, is due to the fact that each time one of us provokes the other with our innocent jokes and name-callings, we raise the bar and try to go the extra mile. Don't you want this conflict any longer, when the only thing we share and keeps us driven?
Φυσικά και θελω, απλα ήθελα να είμαι σιγουρη ότι δεν ενοχλησε. Ετσι δρα ο σωστός ηγέτης :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
0daea55a73bc1b6af2e783f552397204.jpg

Αναφορικά με τα λιονταράκια (Α και Βου...), όλοι θα τσοντάρουμε...:bigarmhug
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top