Τα άστρα και τα ζώδια μας βάζουνε εμπόδια

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Λέων, χάρηκα
Το λιονταράκι είναι το ζώδιο που θα ήθελα να ήμουν. :) <3
Αν κι έχω 3 πλανήτες στο Λέοντα: Ερμή, Άρη και Ουρανό.
(Το δεύτερο, Ζυγός).
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχουμε και την Κουίν. :give_rose:
e-cbf24629.gif
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν θέλετε να έχει πλάκα, πρέπει οι zodiac gurus να μαντέψετε τι ζώδιο ειν ο καθένας μας χωρίς να δείτε τα γενεθλια στο προφίλ μας.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Να μας πεις πως τους κερδίζουμε κυρία Λίτσα Πατέρα μου
Με έναν συνδυασμό σοβαρότητας από τη μια, μα και "τσαχπινιάς" από την άλλη. ;)

(για περισσότερες λεπτομέρειες, χρεώνω τηλεφωνικές κλήσεις) :bleh:
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Με έναν συνδυασμό σοβαρότητας από τη μια, μα και "τσαχπινιάς" από την άλλη. ;)

(για περισσότερες λεπτομέρειες, χρεώνω τηλεφωνικές κλήσεις) :bleh:
Δε βγαίνω μάνα μου... μια συμβουλή λέμε εκεί χάμω να δώσεις μπας και πάρουμε την τρυφερότητα που μας αξίζει :smoke:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αν θέλετε να έχει πλάκα, πρέπει οι zodiac gurus να μαντέψετε τι ζώδιο ειν ο καθένας μας χωρίς να δείτε τα γενεθλια στο προφίλ μας.
Ήμουν με μια παρέα κάποτε σε μια καφετέρια και παίζαμε παντομίμα. Κάποιος απο μια άγνωστη, διπλανή παρέα, βρήκε το θάρρος να με ρωτήσει τι ζώδιο είμαι (προφανώς είχαν βάλει στοίχημα με τους υπόλοιπους). Όταν τον ρώτησα τι μοιάζω να είμαι, μου απάντησε, χωρίς δισταγμό, "Λέων". :P
Δεν είμαι ο τυπικός καρκίνος, η αλήθεια είναι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε βγαίνω μάνα μου... μια συμβουλή λέμε εκεί χάμω να δώσεις μπας και πάρουμε την τρυφερότητα που μας αξίζει :smoke:
Τώρα στα σοβαρά;:) Δεν είμαι αστρολογατζού. Απλώς ερασιτέχνης. Μέχρις εδώ είναι οι γνώσεις μου, επί του συγκεκριμένου θέματος.:redface:
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Τώρα στα σοβαρά;:) Δεν είμαι αστρολογατζού. Απλώς ερασιτέχνης. Μέχρις εδώ είναι οι γνώσεις μου, επί του συγκεκριμένου θέματος.:redface:
Άντε καλά θα το πιστέψουμε ότι δεν θες να πας κόντρα στην προσωπική μου ευτυχία.:hehe:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Πού έχει την <3 το κάθε ζώδιο:
18274913.jpg
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπημένες μου εδώ είμαστε(δεν γνωρίζω αν υπάρχουν και αγαπημένοι στην παρεα), νομίζω μια τέτοια συζήτηση χρειαζόταν😂


Εγώ ειμαι αγαθό αέρινο ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω..Γενικά εχω περάσει απο σχεδόν όλα τα ζωδια και δεν εχω κάποια ιδιαίτερα προβλήματα να πω την αλήθεια.. θα πω με τα πιο συνηθες ζωδια που συναναστρέφομαι: με τους καρκίνους ίσως και να εχω μια πιο ιδιαίτερη σχέση ιδίως αν έχουν ωροσκόπο το ζωδιακι μου, με τα λιονταράκια με λιγα λόγια: μαζί δεν κανουμε και χώρια δεν μπορούμε και δυδιμακια καλα και ήρεμα

Γενικά δεν ειμαι απο τους ανθρώπους που κάθονται και μπαίνουν σε οποιοδήποτε site αστρολογίας αλλά την γλυκια Πατέρα και ειδικά Μπήλιου θα τις τιμήσω. Γενικότερα πιστεύω πως οι προβλέψεις βγαίνουν μέσα σε ‘μερικά πλαίσια’ ενώ τα χαρακτηριστικά του κάθε ζωδίου πιστεύω πως γενικά ισχύουν❣️
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπημένες μου εδώ είμαστε(δεν γνωρίζω αν υπάρχουν και αγαπημένοι στην παρεα), νομίζω μια τέτοια συζήτηση χρειαζόταν😂


Εγώ ειμαι αγαθό αέρινο ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω..Γενικά εχω περάσει απο σχεδόν όλα τα ζωδια και δεν εχω κάποια ιδιαίτερα προβλήματα να πω την αλήθεια.. θα πω με τα πιο συνηθες ζωδια που συναναστρέφομαι: με τους καρκίνους ίσως και να εχω μια πιο ιδιαίτερη σχέση ιδίως αν έχουν ωροσκόπο το ζωδιακι μου, με τα λιονταράκια με λιγα λόγια: μαζί δεν κανουμε και χώρια δεν μπορούμε και δυδιμακια καλα και ήρεμα

Γενικά δεν ειμαι απο τους ανθρώπους που κάθονται και μπαίνουν σε οποιοδήποτε site αστρολογίας αλλά την γλυκια Πατέρα και ειδικά Μπήλιου θα τις τιμήσω. Γενικότερα πιστεύω πως οι προβλέψεις βγαίνουν μέσα σε ‘μερικά πλαίσια’ ενώ τα χαρακτηριστικά του κάθε ζωδίου πιστεύω πως γενικά ισχύουν❣️
Αντε μας βρήκες 💕
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπημένες μου εδώ είμαστε(δεν γνωρίζω αν υπάρχουν και αγαπημένοι στην παρεα), νομίζω μια τέτοια συζήτηση χρειαζόταν😂


Εγώ ειμαι αγαθό αέρινο ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω..Γενικά εχω περάσει απο σχεδόν όλα τα ζωδια και δεν εχω κάποια ιδιαίτερα προβλήματα να πω την αλήθεια.. θα πω με τα πιο συνηθες ζωδια που συναναστρέφομαι: με τους καρκίνους ίσως και να εχω μια πιο ιδιαίτερη σχέση ιδίως αν έχουν ωροσκόπο το ζωδιακι μου, με τα λιονταράκια με λιγα λόγια: μαζί δεν κανουμε και χώρια δεν μπορούμε και δυδιμακια καλα και ήρεμα

Γενικά δεν ειμαι απο τους ανθρώπους που κάθονται και μπαίνουν σε οποιοδήποτε site αστρολογίας αλλά την γλυκια Πατέρα και ειδικά Μπήλιου θα τις τιμήσω. Γενικότερα πιστεύω πως οι προβλέψεις βγαίνουν μέσα σε ‘μερικά πλαίσια’ ενώ τα χαρακτηριστικά του κάθε ζωδίου πιστεύω πως γενικά ισχύουν❣️
Καλώς την!!!!


Πες τα όλα για τα καρκινακια (που βγάζω σπυριά // ανάθεμα την ώρα που ρωτούσα τι ζώδιο είναι) ... :hehe:
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Αντε μας βρήκες 💕
Με αγχωσατε που δεν το έβρισκα τόση ώρα η αλήθεια είναι αλλά να μαι🤣🌹
Καλώς την!!!!


Πες τα όλα για τα καρκινακια (που βγάζω σπυριά // ανάθεμα την ώρα που ρωτούσα τι ζώδιο είναι) ... :hehe:
Χαχαχαχαχ πλέον ειπες καταλαβαίνεις από μακριά δεν χρειάζεται να ρωτάς αλλά θέλω να μου πεις γιατί τόσο άχτι😂

Εγώ τα καρκινακια τα συμπαθώ πολυ. Ενώ είναι έτσι δυναμικά και θέλουν να το βγάζουν και προς τα έξω αυτό, κατά βάθος είναι ευαισθητουλια και προσπαθούν να μην το δείχνουν τόσο, είναι το κύριο χαρακτηριστικό που μου αρέσει εμένα😁
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Λοιπόν αγαπημένες μου εδώ είμαστε(δεν γνωρίζω αν υπάρχουν και αγαπημένοι στην παρεα), νομίζω μια τέτοια συζήτηση χρειαζόταν😂


Εγώ ειμαι αγαθό αέρινο ζυγακι με ωροσκόπο Αιγόκερω..Γενικά εχω περάσει απο σχεδόν όλα τα ζωδια και δεν εχω κάποια ιδιαίτερα προβλήματα να πω την αλήθεια.. θα πω με τα πιο συνηθες ζωδια που συναναστρέφομαι: με τους καρκίνους ίσως και να εχω μια πιο ιδιαίτερη σχέση ιδίως αν έχουν ωροσκόπο το ζωδιακι μου, με τα λιονταράκια με λιγα λόγια: μαζί δεν κανουμε και χώρια δεν μπορούμε και δυδιμακια καλα και ήρεμα

Γενικά δεν ειμαι απο τους ανθρώπους που κάθονται και μπαίνουν σε οποιοδήποτε site αστρολογίας αλλά την γλυκια Πατέρα και ειδικά Μπήλιου θα τις τιμήσω. Γενικότερα πιστεύω πως οι προβλέψεις βγαίνουν μέσα σε ‘μερικά πλαίσια’ ενώ τα χαρακτηριστικά του κάθε ζωδίου πιστεύω πως γενικά ισχύουν❣️
Καλώς την!!!!


Πες τα όλα για τα καρκινακια (που βγάζω σπυριά // ανάθεμα την ώρα που ρωτούσα τι ζώδιο είναι) ... :hehe:
Με αγχωσατε που δεν το έβρισκα τόση ώρα η αλήθεια είναι αλλά να μαι🤣🌹

Χαχαχαχαχ πλέον ειπες καταλαβαίνεις από μακριά δεν χρειάζεται να ρωτάς αλλά θέλω να μου πεις γιατί τόσο άχτι😂

Εγώ τα καρκινακια τα συμπαθώ πολυ. Ενώ είναι έτσι δυναμικά και θέλουν να το βγάζουν και προς τα έξω αυτό, κατά βάθος είναι ευαισθητουλια και προσπαθούν να μην το δείχνουν τόσο, είναι το κύριο χαρακτηριστικό που μου αρέσει εμένα😁
Μωρε εγώ αυτή την ευαισθησία στον καρκίνο δεν την έχω δει πουθενά. Μου χουν βγάλει το λάδι και δε με συμπαθούν, για αυτό το λέω.


Ένα πραγματικά ευαίσθητο γνώρισα. Και δεν ξέρω πως να του φερθώ
 

Φωτεινη Τζα.

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη Τζα. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Καλώς την!!!!


Πες τα όλα για τα καρκινακια (που βγάζω σπυριά // ανάθεμα την ώρα που ρωτούσα τι ζώδιο είναι) ... :hehe:

Μωρε εγώ αυτή την ευαισθησία στον καρκίνο δεν την έχω δει πουθενά. Μου χουν βγάλει το λάδι και δε με συμπαθούν, για αυτό το λέω.


Ένα πραγματικά ευαίσθητο γνώρισα. Και δεν ξέρω πως να του φερθώ
Βρε το λάδι στο βγάζουν αλλα βαλτους στην θεσουλα τους και θα σου πω εγώ μετά αν θα σου ξαναβγάλουν το λάδι.

Πραγματικά υπάρχουν και εκείνοι οι ‘διαφορετικοί’ που έρχονται στη ζωή σου και λες οπα κάτι πάει λάθος😂

Αν πιστεύεις πως πραγματικά είναι ευαίσθητος και καλός άνθρωπος και σου συμπεριφέρεται όπως πρεπει και όπως θα ήθελες τότε να συμπεριφερθείς και εσυ έτσι❣️
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Καλώς την!!!!


Πες τα όλα για τα καρκινακια (που βγάζω σπυριά // ανάθεμα την ώρα που ρωτούσα τι ζώδιο είναι) ... :hehe:

Μωρε εγώ αυτή την ευαισθησία στον καρκίνο δεν την έχω δει πουθενά. Μου χουν βγάλει το λάδι και δε με συμπαθούν, για αυτό το λέω.


Ένα πραγματικά ευαίσθητο γνώρισα. Και δεν ξέρω πως να του φερθώ
Σας είπα τι ζώδιο είμαι; :devil:
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Μη δαγκώνεις @Aleksa , εσένα σε συμπαθάμε...για τα σερνικά λέμε
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top