Ταμπού

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εσύ την βρήκες πρώτος τη λέξη δικιά σου η νίκη.😏
Τώρα αν θέλεις πολύ να το χαρίσεις εντάξει το δέχομαι δε χαλάω χατηρι😏
Ευχαριστώ!!!!!!
Και την @Υδροχόος για τις απίστευτες λέξεις και την συμπαίκτρια @Aleksa !!!!!!
Εμένα γιατί με ευχαριστείς; Για την αυστηρότητά μου; :hehe:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Όχι, συμφωνώ με τη...συντρόφισσα @Aleksa . Τα βραβεία δεν είναι μπύρα να την μοιραστείς...Ο καθένας θα παίρνει το δικό του και θα το βάζει στο ράφι του...Και στο τέλος θα μετρήσουμε πόσα έχει ο καθένας... :alljumpy:
Μαζί με τις μπυρες?😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εμένα γιατί με ευχαριστείς; Για την αυστηρότητά μου; :hehe:
Ναι όταν θέτεις κανόνες εκεί σπας ταμεία που λέμε!😏❤️
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Όχι, συμφωνώ με τη...συντρόφισσα @Aleksa . Τα βραβεία δεν είναι μπύρα να την μοιραστείς...Ο καθένας θα παίρνει το δικό του και θα το βάζει στο ράφι του...Και στο τέλος θα μετρήσουμε πόσα έχει ο καθένας... :alljumpy:
Γιατί έχετε μετρήσει τις νίκες σας μέχρι τώρα;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαζί με τις μπυρες?😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Ναι όταν θέτεις κανόνες εκεί σπας ταμεία που λέμε!😏❤️
Δεν θα μας χαλάσατε...εμάς τις δυο, εσείς τα δυο με τους ρομαντισμούς σας !!! :hehe:

Οι κανόνες είναι κανόνες και θα εφαρμοσθούν κι εδώ πάραυτα...:P
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γιατί έχετε μετρήσει τις νίκες σας μέχρι τώρα;
Κορυφαια ατάκα εβερ!!!!! Χαχαχαχαχα
Ryan Gosling Lol GIF
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ που δεν μέτρησα ούτε ήττα ούτε νίκη και είμαι εδώ για τη χαρά του παιχνιδιού? Σε ποια κατηγορία είμαι?😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Όχι...αλλά κάποια στιγμή, στο μέλλον, μπορεί...:pleasantry:

Ό,τι και να λες...δεν μας πείθεις !!! Το βραβείο δεν ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ, λέμε...:devil:
Εντάξει είναι δικό του.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ που δεν μέτρησα ούτε ήττα ούτε νίκη και είμαι εδώ για τη χαρά του παιχνιδιού? Σε ποια κατηγορία είμαι?😂😂😂
Βρεεεεεεε...άντε...τα παίρνεις όλα στα σοβαρά !!!

Εμείς γιατί είμαστε ; Για τη βαθμολογία ;; :P

Απλά υπάρχουν κανόνες και πρέπει να τηρούνται. Αυτό είναι το σωστό...σε κάθε παιχνίδι...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να στε καλά είναι τέρμα απολαυστικό το παιχνίδι ακόμα γελάω με τις ανατροπές που γίνονται😂😂
Emilia Clarke Laughing GIF
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Όχι, συμφωνώ με τη...συντρόφισσα @Aleksa . Τα βραβεία δεν είναι μπύρα να την μοιραστείς...Ο καθένας θα παίρνει το δικό του και θα το βάζει στο ράφι του...Και στο τέλος θα μετρήσουμε πόσα έχει ο καθένας... :alljumpy:
Να στα πω κι εσενα συντρόφισσα, όχι τόσο για να ειμαι δίκαιη αλλα γιατι δεν μπορω να βλέπω το στεναχωρο φατσάκι του Τζώνι. Εσύ το αρχισες αυτο με τις παραχωρήσεις. χε,χε,χε :devil:
Αλλα οκ , σας αγαπώ ολους,
Μαρία Αλιφέρη, κλπ:laugh:
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Βρεεεεεεε...άντε...τα παίρνεις όλα στα σοβαρά !!!

Εμείς γιατί είμαστε ; Για τη βαθμολογία ;; :P

Απλά υπάρχουν κανόνες και πρέπει να τηρούνται. Αυτό είναι το σωστό...σε κάθε παιχνίδι...
Ποιοί είναι και ποιούς απ' αυτούς παραβιάσαμε;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Βρεεεεεεε...άντε...τα παίρνεις όλα στα σοβαρά !!!

Εμείς γιατί είμαστε ; Για τη βαθμολογία ;; :P

Απλά υπάρχουν κανόνες και πρέπει να τηρούνται. Αυτό είναι το σωστό...σε κάθε παιχνίδι...
Καλέ ναι να τηρούνται οι κανονισμοί.
Οπως έλεγε και ο ποιητής.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιοί και ποιούς από αυτούς παραβιάσαμε;
Ναι, έτσι όπως το θέτεις...δεν μιλήσαμε ποτέ για βραβείο... :redface:

Μου την βγήκες από δεξιά...και δεν έχω να πω τίποτα !!! :P

Από την άλλη...όποιος κερδίζει...δεν μπορεί να "μεταφέρει" τη νίκη. Οπότε ούτε το βραβείο (που εμείς επινοήσαμε...)...

Στην περίπτωση, όμως, που οι νικητές είναι δύο...τότε και μόνο τότε...οι νίκες (και τα αντίστοιχα βραβεία...) μοιράζονται. Σε αυτή την περίπτωση, και μόνο, λοιπόν...:hi:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εγώ που δεν μέτρησα ούτε ήττα ούτε νίκη και είμαι εδώ για τη χαρά του παιχνιδιού? Σε ποια κατηγορία είμαι?😂😂😂
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εντάξει είναι δικό του.
Εσύ εισαι ο εγκέφαλος, η ψυχή του παιχνιδιού.;) Δεν μπαινεις σε κατηγορίες.:)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ποιοί είναι και ποιούς απ' αυτούς παραβιάσαμε;
Επειδή εγώ περιέγραψα τη λέξη τη διδομενη
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσύ εισαι ο εγκέφαλος, η ψυχή του παιχνιδιού.;) Δεν μπαινεις σε κατηγορίες.:)
Ωωωωωω υποκλίνομαι!!!!! Με συγκινεις!!!!!❤️😏😏😏😏 αμοιβαίο!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Εντάξει βρε, πλάκα κάνουμε λίγο, ενδιάμεσα. :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top