Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
Δεν έχω ΙΔΕΑ τι θα κάνω με τόσο όγκο ύλης. Jump off a balcony and hope for the best.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Αν πεις συμφωνω βγαίνεις και δεύτερο ραντεβού. Καλά δε λεω Σαμ;
Όχι, έτσι μπορείς μόνο να αποκλείσεις άμεσα τον άλλο, όχι όμως και να αποφανθείς οτι σου ταιριάζει :P .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εδω ματσαρουμε αλλού αυτά :devil:
Ταυτόχρονα ή όχι ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Όχι, έτσι μπορείς μόνο να αποκλείσεις άμεσα τον άλλο, όχι όμως και να αποφανθείς οτι σου ταιριάζει :P .
Ναι βρε βουκεφαλα θα κάνεις και ανάλυση δε θα πεις ενα ξερό συμφωνω. Και ξέρω και ακριβώς τι πρέπει να πω, τα εχω ακούσει απο κάποιον συγκεκριμένο :hehe:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καλέ τι αιμομιξία; Εγω ακούω να λέγεται* οτι είναι το ίδιο πρόσωπο, οπότε μιλάμε για αυνανισμό... Oopsies :whistle:


(* Βέβαια το τι λεγεται και το τι πραγματικά ισχύει το εχω νιώσει στο πετσί μου :hehe:)

Τους έχω δει ταυτόχρονα σε zoom οπότε μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι δύο ξεχωριστές οντότητες 😂😂
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Ναι βρε βουκεφαλα θα κάνεις και ανάλυση δε θα πεις ενα ξερό συμφωνω. Και ξέρω και ακριβώς τι πρέπει να πω, τα εχω ακούσει απο κάποιον συγκεκριμένο :hehe:
Do i look like a guy who just "...agree" ? :hehe:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σε ψυχολογήσω εντωμεταξύ. Νιώθω ότι σε τσακωμό αντί να φωνάζεις, θα έπειθες τον άλλον ότι είναι τρελός μέχρι να παραιτηθεί.
Οχι, είναι δοκιμασμένο. Απλα είναι σε φάση "όχι", "εγώ; ", "πότε;", " :redface: "
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Δεν μπορώ να σε ψυχολογήσω εντωμεταξύ. Νιώθω ότι σε τσακωμό αντί να φωνάζεις, θα έπειθες τον άλλον ότι είναι τρελός μέχρι να παραιτηθεί.
Δεν φωνάζω σε τσακωμούς. Εαν το κάνω τότε σημαίνει οτι ο άλλος ξεπέρασε κάποιο όριο που δεν έπρεπε.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
@charmander @Memetchi

Λόγω του username του ενός και άβαταρ του δεύτερου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δεν φωνάζω σε τσακωμούς. Εαν το κάνω τότε σημαίνει οτι ο άλλος ξεπέρασε κάποιο όριο που δεν έπρεπε.
Ναι είναι να σε πατήσουν εκεί που πονάει
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Μου έχεις βάλει τρεις τυπάδες απλα και μονο επειδή τους μιλαω μωρ φοράδα :hehe:
Τρεις παραπάνω απ' όσους αξίζεις με τετοια διαγωγή απέναντι στον Αυτοκράτορα. Αμ πήρες τρεις, αμ σκούζεις τσικίτα μου.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
@charmander @Memetchi

Λόγω του username του ενός και άβαταρ του δεύτερου
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
@Memetchi @Zukov εννοείς :P .
Ναι είναι να σε πατήσουν εκεί που πονάει
Μπα δεν με θυμώνει αυτό,ακόμα και τότε ήρεμα μιλάω.Με ενοχλεί π.χ. το να μου φωνάζει ο άλλος ενώ του μιλάω ήρεμα. Θέλω την ηρεμία μου :beach:.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Μπα δεν με θυμώνει αυτό,ακόμα και τότε ήρεμα μιλάω.Με ενοχλεί π.χ. το να μου φωνάζει ο άλλος ενώ του μιλάω ήρεμα. Θέλω την ηρεμία μου :beach:.
Εαν είχες ακουσει εμενα πως αντιδρώ όταν μου φωνάζουν ή μου πατάνε τον κάλο, θα ειχες φέρει μητροπολιτη να μου κανει αφορισμό με αυτά που ξεστομίζω. Και δεν υπερβάλλω. Λογικά θα παω στην κόλαση μονο και μονο για τις βρισιές που ριχνω στα νευρα μου.

Ελα να σε κανω σακο του μποξ μπιζουδάκι μου <3 :happy:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
Έχει κίνηση απόψε το φόρουμ, πάμε πάμε, είμαι με το κινητό στο ένα χέρι και τα μακαρόνια με κιμά στο άλλο να προλαβαίνω να κάνω match

Πολύ θα ήθελα να δω @Devil και @Nelliel αλλά θα τσακώνονταν για το ποιος κάνει μεγαλύτερο weight lift.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top