Ταιριαστά ζευγάρια (An e-steki matchmaking test)

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Οι ιεροσυλοι ματσαραν τον γαλλοφωνο αδερφο Μεμετσιο με αλλο μελος. Εδω κολλαει ανετα ενας Χίος.
Μόνο ένας ; Πολλοί.
Ο Μεμε είναι soulm8 σου. Δεν δεχόμαστε να τον δούμε να τον ταιριάζουν με οποιονδήποτε άλλο.
Θα απαντήσω όταν μπορέσω να δω καθαρά γιατί το μάτι μου με εγκαταλείπει
Συγκινήθηκες ;
Αλλά πιο πιθανό να κόβεις κρεμμύδια :hehe: .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.
Αλλά πιο πιθανό να κόβεις κρεμμύδια :hehe: .
Άχρηστη γνωση της ημέρας για όσους σας ενδιαφέρει στο μαγείρεμα. Μην κοβετε το "μάτι" του κρεμμυδιου κάθετα και δεν θα κλαίτε.

Ορίστε δεν ειμαι μονο για π**τσοχάμπερα δω χάμω λεω και τιποτα χρήσιμο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Άχρηστη γνωση της ημέρας για όσους σας ενδιαφέρει στο μαγείρεμα. Μην κοβετε το "μάτι" του κρεμμυδιου κάθετα και δεν θα κλαίτε.

Ορίστε δεν ειμαι μονο για π**τσοχάμπερα δω χάμω λεω και τιποτα χρήσιμο.
αυτο ηδη το εχω μαθει απο το τικτοκ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,199 μηνύματα.
Που να με αντέξει ο άνθρωπος.
Φυσιολογικός και ήσυχος φαίνεται.
Μόλις φτάσει στο 4ο έτος θα έχει αλλάξει αυτό μην ανησυχείς :hehe: .
Με εχει κερδίσει η Αυτοκρατορία εμένα. Δεν διατίθεμαι, αν και σεξυ καραφλοδαίμων.
Και εκείνη μια αυτοκρατορία είναι εαν το καλοσκεφτείς. Και εσύ φαντάσου οτι είσαι ένα είδος στρατιώτη σε ιδιωτικό στρατό :bleh: .
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,009 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Κάθομαι και κοιτάω και φορτώνω, εξαιρετικά αργά . Usually το shitshow τελειώνει πριν το ποτήρι ξεχειλίσει, διότι έχω υπομονή γαϊδάρου. Οπότε στην σπάνια περίπτωση που το ποτήρι ξεχειλίσει, αλλάζω απο ζεν σε autodestructive mode. Ευτυχώς έχει συμβεί το πολύ 1-2 φορές στην ζωή μου και επίσης ευτυχώς υπήρχαν τα κατάλληλα άτομα δίπλα μου για να με ξεθολώσουν και να σταματήσει το chain reaction πριν έχουμε Χιροσίμα #2 :bleh: .
Εγώ δεν φορτώνω, πιο πολύ θα στεναχωρηθώ παρά να πω ότι θα πρέπει να ελέγξω τα νεύρα μου , δηλαδή αν είναι θα ελέγξω να μην κλάψω .Νεύρα έχω για άσχετους λόγους πχ ο γείτονας που βάζει μπλακεντέκερ .

Αν και τώρα επειδή λέμε και για ζευγάρια είναι ένα θέμα αν εσύ είσαι της κλάψας και ο άλλος φορτώνει για ψύλλου πήδημα και σε κάνει σκουπίδι ή αν πρέπει να είστε και δυο εκρηκτικοί χαρακτήρες και να τα κάνετε όλα λαμπόγυαλο στο σπίτι , δηλαδή είναι και οι δυο συνδυασμοί κάπως :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.
Footage του @Samael πριν στο DM με την @Pak προσπαθώντας να αποφύγει την ένταση
 

Συνημμένα

  • trim.A7C353B0-B96D-45D1-9347-41BECDC7AD4F.MOV
    493.5 KB · Εμφανίσεις: 2

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,555 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,874 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top