Συνθήματα.....

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Έχεις το σπρεί στο χέρι και έναν μεγάλο τοίχο. Τι είναι αυτό που γράφεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ανάλογα με τη διάθεση μου κάθε μέρα θα άλλαζα και το σύνθημα.Θα ήθελα να έχω ως μότο "ʼδραξε τη μέρα" αλλά δεν μου προκύπτει.Οπότε για σήμερα διαλέγω"Καλημέρα μα**κα η ζωή έχει πλάκα" 8)Αύριο ίσως γράψω κάτι σοβαρότερο.(Υποθέτω ότι ο τοίχος θα αυτοκαθαρίζεται κάθε βράδυ ώστε να γράφω και κάτι διαφορετικό κάθε μέρα κι ότι επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να με συλλάβουν για βανδαλισμό έτσι; :whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Ανάλογα με τη διάθεση μου κάθε μέρα θα άλλαζα και το σύνθημα.Θα ήθελα να έχω ως μότο "ʼδραξε τη μέρα" αλλά δεν μου προκύπτει.Οπότε για σήμερα διαλέγω"Καλημέρα μα**κα η ζωή έχει πλάκα" 8)Αύριο ίσως γράψω κάτι σοβαρότερο.(Υποθέτω ότι ο τοίχος θα αυτοκαθαρίζεται κάθε βράδυ ώστε να γράφω και κάτι διαφορετικό κάθε μέρα κι ότι επίσης δεν υπάρχει περίπτωση να με συλλάβουν για βανδαλισμό έτσι; :whistle:)

:wacko:
Γράψε ελεύθερα στον τοίχο και καθαρίζεται και δεν σε πιάνουν, και ότι άλλο θές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Γουστάρω :jumpy:Πολύ μ αρέσει ο νοητός σου τοίχος!Θα τον λερώνω κάθε μέρα(ή τουλάχιστον όταν έχω έμπνευση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αν και δεν βλεπω ποτε ποδοσφαιρο ενα συνθημα που ακουσα τον Χειμωνα και μ'αρεσε πολυ:

ΠΑΟΚ σ'αγαπω ΠΑΟΚ εισαι ενας
4 στον τελικο δεν εφαγε κανενας!

χαχαχα συνθημα με αποθημενο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η Ζωή είναι πουτ*να... γιαυτό γουστάρω την Ελπίδα!
:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Πειράζει αντί να γράψω νοητά επάνω στον τοίχο, να γράψω νοητά επάνω στο αυτοκίνητο κάποιου ότι είναι πολύ μ@λ@κ@ς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Πειράζει αντί να γράψω νοητά επάνω στον τοίχο, να γράψω νοητά επάνω στο αυτοκίνητο κάποιου ότι είναι πολύ μ@λ@κ@ς?
Γράψε νοητά στον τοιχο και πάρε τον υαλοκαθαριστήρα του μαλάκα ενθύμιο! Και ένα καρφί στα πίσω λάστιχα δεν είναι κακή ιδέα :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Γράψε νοητά στον τοιχο και πάρε τον υαλοκαθαριστήρα του μ****α ενθύμιο! Και ένα καρφί στα πίσω λάστιχα δεν είναι κακή ιδέα :hmm:
Eπίσης νοητά πάντα ένα πλύσιμο με remover(καταστρέφει το χρώμα του αυτοκινήτου)είναι καλή ιδέα.Η μια μικρή φωτίτσα..... :devil:Μήπως να αλλάζαμε το thread απο συνθήματα σε εγκλήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Γράψε νοητά στον τοιχο και πάρε τον υαλοκαθαριστήρα του μ****α ενθύμιο!

Λέω να πάρω και το σηματάκι της μάρκας και να το κολλήσω στον τοίχο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδία ιδέες για εγκληματικότητα δίνουμε εδώ 8)

Εγώ ένα θα έγραφα: Γ@μώτο την γραφειοκρατία μου μέσα :devil: :wall: :devil: >:( :devil: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Βρε παιδία ιδέες για εγκληματικότητα δίνουμε εδώ 8)

Εγώ ένα θα έγραφα: Γ@μώτο την γραφειοκρατία μου μέσα :devil: :wall: :devil: >:( :devil: :mad17:

Γιατί καλέ τι έπαθες;Ή έτσι το γράφεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Εγώ θα έγραφα ΠΑΔΕΙΑ σαν την ελεεινή υπουργό.. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra :
Γιατί καλέ τι έπαθες;Ή έτσι το γράφεις;

Γιατί το αγαπητό Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων αδυνατεί να εκσυγχρονιστεί κι έχω πνιγεί σε χαρτιά, βεβαιώσεις, επικυρώσεις, αντίγραφα φακέλους, υπογραφές,διευθύνσεις κλπ για έναν διορισμό ως αναπληρώτρια!Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να κάνει ένα μηχανογραφικό σύστημα και μέσω μιας πρωτοβάθμιας να στέλνει την αίτηση για πρόσληψη αφού έχω πάει όλα τα νόμιμα δικαιολογητικά που χρειάζεται; Έλεος πια! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Γιατί το αγαπητό Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων αδυνατεί να εκσυγχρονιστεί κι έχω πνιγεί σε χαρτιά, βεβαιώσεις, επικυρώσεις, αντίγραφα φακέλους, υπογραφές,διευθύνσεις κλπ για έναν διορισμό ως αναπληρώτρια!Δηλαδή τόσο δύσκολο είναι να κάνει ένα μηχανογραφικό σύστημα και μέσω μιας πρωτοβάθμιας να στέλνει την αίτηση για πρόσληψη αφού έχω πάει όλα τα νόμιμα δικαιολογητικά που χρειάζεται; Έλεος πια!  :mad:

Τα πήρε η Vkey!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
ʼσε...με αυτά μαζοχίζομαι :wall:

Μα όχι έχω άδικο; :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Δημητρη Σαγαπαωωωωω !!!!!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
ʼσε...με αυτά μαζοχίζομαι  :wall:

Μα όχι έχω άδικο;  :mad17:

Σε ότι αφορά το δημόσιο σου δίνψ χίλια δίκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
Δημητρη Σαγαπαωωωωω !!!!!!!! :inlove:

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!! ΟΛΟΙ!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
I have a license to kill !!!!!!!!!!!!!!!!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top