Συνθήματα.....

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,285 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΔΗΜΗΤΡΗ!!!!! ΟΛΟΙ!!!! :)
Ε οχι κι όλοι! Εγω αγαπώ τον μπάμπη το σουγιά! :hehe: :rofl: :hehe: :rofl:

Εγω θα πήγαινα έξω απ το σπίτι της Μαρίας της κομμώτριας και θα έγραφα...

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΠΑΡΑ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΕΙΣ! :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe: :rofl: :hehe:

nv

New member

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.
ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΤΥΧΙΟ??????

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Μου έχεις καλυτερέψει την ζωή μωρό μου :inlove: :inlove: :inlove:

μπορεί να έγραφα και καμιά βρισιά :devil:

giostau

New member

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Θα έγραφα απλά τον αριθμό "42"
...όσοι έχουν διαβάσει Douglas Adams "The hitchhicker's guide to the galaxy" θα καταλάβουν....

Γιάννης

New member

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.
Πωλείτε Φουσκωτό berlin με εξωλέμβιο 4500 cc. Ο πρώην ιδιοκτήτης ήταν συνοριοφύλακας στα βουνά της Μύκονου και έχει κάνει μόνο 15.000 χλμ. Η μηχανή βρίσκεται σε καταπληκτική κατάσταση μαζί με τα κουπιά στον πάτο του Αιγαίου. Δοκιμές αποκλείονται. Τηλέφωνα επικοινωνίας ΧΧΧ ΧΧΧΧ ΧΧΧΧ
Γιατί δεν μπορώ να βάλω και αγγελία στον τοίχο απαγορεύται? :jumpy:

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
...όσοι έχουν διαβάσει Douglas Adams "The hitchhicker's guide to the galaxy" θα καταλάβουν....
hehehe ;)

nv

New member

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από giostau :
εξηγείστε και στους υπόλοιπους που δεν ξέρουμε! :D :D :D :worry:

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Ναι για πες και σε εμάς τί είανι το 42??? :hmm:
δηλαδή τα κατοικίδια δεν έχουμε ψυχή?? μόνο για να μας ζουλάτε και να μας τραβάτε τα αυτιά είμαστε??? :mad: :hehe:

Γιάννης

New member

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ναι για πες και σε εμάς τί είανι το 42??? :hmm:
δηλαδή τα κατοικίδια δεν έχουμε ψυχή?? μόνο για να μας ζουλάτε και να μας τραβάτε τα αυτιά είμαστε??? :mad: :hehe:
Όχι βρε, μόνο αυτά σκέφτηκες? Υπάρχουν χιλιάδες χρήσεις για ένα κουνέλι

giostau

New member

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 1,510 μηνύματα.
Βασικά, σύμφωνα, με το βιβλίο 42 υποτίθεται πως είναι η απάντηση στο ύστατο ερώτημα για τη ζωή, το σύμπαν και τα πάντα!?!?!?!?!?

Τώρα, αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες... ανατρέξτε στο βιβλίο!!! :P

bunny217

New member

παππού θα γίνω πιο πολυέξοδη :tongue: :tongue: :tongue:

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Βαρέθηκα να γράφω στα χαρτιά :'( :'( :'(

ΚΑΙ

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΣΟ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

nv

New member

Κανε υπεύθυνη δήλωση ότι το έχασες! ετσι κανω κάθε χρόνο και το κρατάω για αναμνηστικό... :redface: Μολις σου ειπα το μικρό μου μυστικό! :redface:

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Κανε υπεύθυνη δήλωση ότι το έχασες! ετσι κανω κάθε χρόνο και το κρατάω για αναμνηστικό... :redface: Μολις σου ειπα το μικρό μου μυστικό! :redface:

:worship: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :worship:

nv

New member

:redface: :redface: ;)

Founes

New member

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,072 μηνύματα.
Συγνώμη αν σας ξενερώσω αλλά εγώ αύτο θα έγραφα σημερα...

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΠΑΛΤΟΥΔΑΚΙ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ Θ' ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ
ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ
ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ
ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ
ΚΟΤΑ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ Μ' ΑΡΕΣΕΙ
ΚΑΙ ΑΝ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ
ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΗΣΟΥΝΑ Μ0ΥΝaΚΙ

Vkey

New member

I wish you only knew!!!!!

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
σ***ά στους φασίστες

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...