Συνθήματα.....

YoMaNaTiOn

New member

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.
di, di, αυτή η βαλίτσα που θα πάει...

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
:inlove:Θέλω να πάω στο μωρό μου να κάνουμε όλα αυτά που έχουμε σχεδιασει  :inlove:

kleftra

New member

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Επειδή ξεκινά μια καινούργια εβδομάδα κι οφείλω να είμαι αισιόδοξη(η αισιοδοξία μου θα χαθεί κάπου την Τετάρτη):

ʼδραξε τη μέρα

Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Συγνώμη αν σας ξενερώσω αλλά εγώ αύτο θα έγραφα σημερα...

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΠΑΛΤΟΥΔΑΚΙ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ Θ' ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ
ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΩ ΣΤΟΝ ΠΕΡΑΙΑ
ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ
ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ
ΚΟΤΑ ΗΣΟΥΝΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ Μ' ΑΡΕΣΕΙ
ΚΑΙ ΑΝ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΙ
ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΗΣΟΥΝΑ Μ0ΥΝaΚΙ
Φιλαράκι δεν είσαι ο μόνος,πολλοί δεν τον θέλουμε και μου την δίνει όλος αυτός ο πανικός για την μεταγραφή.Ας περιμένουμε όμως μέχρι την 1 αγωνιστική να δούμε τι θα κάνει απέναντι στον βάζελο.

crazyhelen

New member

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.
Περνώ και μόνη μου καλά
Τα καταφέρνω μια χαρά
Δεν σ'εχω ανάγκη ευτυχώς
Μου είσαι πλέον ΠΕΡΙΤΤΟΣ

bunny217

New member

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,895 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Περνώ και μόνη μου καλά
Τα καταφέρνω μια χαρά
Δεν σ'εχω ανάγκη ευτυχώς
Μου είσαι πλέον ΠΕΡΙΤΤΟΣ
έτσι μπράβο να μην χαλιέσαι για κανέναν :thumbsup: :thumbsup:

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
σημερα θα εγραφα:

smile...soon it will be christmass!!

iJohnnyCash

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,180 μηνύματα.
από τώρα τα christmass ?
Δεν είναι λίγο νώρις?
Πιστεύω ότι ακόμη είναι νωρίς και το καλοκαίρι έχει να δώσει πολλά και μπορεί να κάνει κάποιον να ξεχάσει

gilie

New member

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
από τώρα τα christmass ?
Δεν είναι λίγο νώρις?
Πιστεύω ότι ακόμη είναι νωρίς και το καλοκαίρι έχει να δώσει πολλά και μπορεί να κάνει κάποιον να ξεχάσει
οχι βερ καλε μου exposed να φυγει τι παλιοκαλοκαιρι και να μη ξαναγυρισει... 102 και σημερα!!!

Vkey

New member

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.
Είσαι τo πιο γλυκό μεθύσι

bunny217

New member

Ας δουλέυουμε λιγότερο και όχι μόνο εμείς

kleftra

New member

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ΓΑΜ* ΤΗΝ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ ΜΟΥ

Σήμερα μου πάνε όλα στραβά,ένα ταξίδι είπα να πάω κι ήρθε η καταστροφή........

]ifrit[

New member

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,126 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Ειρήνη τρέλα της ζωής και ερωτικό μεθήσι
Ειρήνη ότι θες να πεις πέστο με το .......

Αριστοφάνης
...στόμα???

bunny217

New member

:yahoo: :yahoo: 1 και σήμερα:yahoo: :yahoo: :yahoo:

emufear

New member

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.
MPAA και RIAA μας κλ#!%^ τα τρία! :P

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 60 μέρες:
  • Φορτώνει...