Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ο Ένας, μοναδικός και απαράδεκτος tsarachaf...:redface::P
Στις 17 εχω γενεθλια και ηθελα να μου φερει τυχη:(... Αλλα δεν πειραζει, θα σας ψηφισουμε για δολοφονο κυριε tsarachaf:P!!
Ζωιτσα, δηλαδη εγω δεν ειμαι ενας και μοναδικος:(???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι κόκκινοι είπαν νούμερο.
1.marialuluf1

2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry

9.athene
10.z0itCa
11. tsarachaf
12.foreverfreak
13. moonlight
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93
18 aporw

νούμερα που κλειδώθηκαν
1,2,3,4,5,7,8,11,13,15,17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Στις 17 εχω γενεθλια και ηθελα να μου φερει τυχη:(... Αλλα δεν πειραζει, θα σας ψηφισουμε για δολοφονο κυριε tsarachaf:P!!
Ζωιτσα, δηλαδη εγω δεν ειμαι ενας και μοναδικος:(???

Φυσικά και είσαι.. Αλλά εσύ είσαι και ανεπανάληπτος!!;)
Εγώ το έχω πει.. είναι πολύ ύποπτη φυσιογνωμία!!
Και πονηρόφατσα!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φυσικά και είσαι.. Αλλά εσύ είσαι και ανεπανάληπτος!!;)
Εγώ το έχω πει.. είναι πολύ ύποπτη φυσιογνωμία!!
Και πονηρόφατσα!!:redface:
Ευχαριστω πολυ κυρα Ζωιτσα:redface:!!
Τα τελευταια σε μενα πανε??
Ε, ειπαμε, επειδη ετυχε μια φορα να ειμαι δολοφονος, δε σημαινει πως καθε μερα θα ειναι πασχαλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ κυρα Ζωιτσα:redface:!!
Τα τελευταια σε μενα πανε??
Ε, ειπαμε, επειδη ετυχε μια φορα να ειμαι δολοφονος, δε σημαινει πως καθε μερα θα ειναι πασχαλια!!

Χαχαχα.. όχι, για τον tsarachaf το λέω!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγώ διαλέγω το 666

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Ποια νουμερα εχουν μεινει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1,2,3,4,5,7,8,11,13,15,17 εχουμε πει άρα έμειναν

6, 9,10,12,14,16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
To 10 θελω εγω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1,2,3,4,5,7,8,10,11,13,15,17 εχουμε πει άρα έμειναν

6, 9,12,14,16

Έμειναν οι

Goseithor
gianniskeeper (λογικα θα πάιξει είναι από την Ρόδο δε μπορεί να λείπει)

Κλεοπάτρα
JaneWin

athene
moonlight (αμφίρροπη συμμετοχή την δήλωσε ο S.i.d.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το 10 το καλό ε?? Χα..
αν είσαι δολοφόνος να ξέρεις ότι θα σε σκοτώσω!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγώ θέλω το 12!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1,2,3,4,5,7,8,10,11,12, 13,15,17 εχουμε πει άρα έμειναν

6, 9,14,16

Goseithor
gianniskeeper (λογικα θα πάιξει είναι από την Ρόδο δε μπορεί να λείπει)
JaneWin
athene
moonlight (αμφίρροπη συμμετοχή την δήλωσε ο S.i.d.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
εγω το 6 αφου εμεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
1,2,3,4,5,6,7,8,10,11,12, 13,15,17 εχουμε πει άρα έμειναν

9,14,16

Goseithor
JaneWin
athene
moonlight (αμφίρροπη συμμετοχή την δήλωσε ο S.i.d.)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
moonlight (αμφίρροπη συμμετοχή την δήλωσε ο S.i.d.)
βασικά αυτό που έχω να δηλώσω είναι ότι δεν ξέρω αν η λέξη αμφίρροπη είναι σωστή :hmm:

η γιαγιά αγκάθα τι λέει ;

π.σ. δεν παίζει η μουν

π.σ.2 τώρα σας αφήνω να παίξετε και φεύγω (πάω να γράψω σε καμιά 40αριά τόπικ του μάικατ που χαρίζονται γάτες , ότι προσφέρεται η μουνλάιτ:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Οι κόκκινοι είπαν νούμερο.
1.marialuluf1

2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry

9.athene
10.z0itCa
11. tsarachaf
12.foreverfreak
13. moonlight
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93
18 aporw

νούμερα που κλειδώθηκαν
1,2,3,4,5,7,8,11,13,15,17

Αντι να κανουμε ολοι αυτη την ιστορια με τα νουμερα γιατι δεν βγαζεις δολοφονους τσιρακια κλπ μεσω του random.org??????Ειναι αρκετα πιο ευκολο....Σορρυ που δεν το ανεφερα πριν αλλα μολις μου ηρθε σαν ιδεα...

Στις 17 εχω γενεθλια και ηθελα να μου φερει τυχη:(... Αλλα δεν πειραζει, θα σας ψηφισουμε για δολοφονο κυριε tsarachaf:P!!
Ζωιτσα, δηλαδη εγω δεν ειμαι ενας και μοναδικος:(???


Σορρυ φιλε αλλα επειδη ειναι ενας πανεμορφος, γλυκος, περιττος και πρωτος αριθμος το πηρα εγω...Σαπιλα και αδιαφανεια εχω να καταγγειλω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αντι να κανουμε ολοι αυτη την ιστορια με τα νουμερα γιατι δεν βγαζεις δολοφονους τσιρακια κλπ μεσω του random.org??????Ειναι αρκετα πιο ευκολο....Σορρυ που δεν το ανεφερα πριν αλλα μολις μου ηρθε σαν ιδεα....
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
δε το ήξερα αυτό το site ετοιμαζόμουνα να κάνω κλήρωση με μπαλάκια και χαρτάκια αλλά βαρέθηκα.... και σκέφτηκα τα νουμερα.

Καλά έτσι και αλλιώς θα το αρχίσουμε σε λιγο .... θα τους κάνους με το random τους τελευταιους και θα στείλω πμ σε όλους σας. Αύριο όταν ξυπνήσετε (σήμερα το βράδυ για την ακρίβεια) το παλέρμο αρχίζει
γεια σας τώρα στελνω πμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
δε το ήξερα αυτό το site ετοιμαζόμουνα να κάνω κλήρωση με μπαλάκια και χαρτάκια αλλά βαρέθηκα.... και σκέφτηκα τα νουμερα.

Καλά έτσι και αλλιώς θα το αρχίσουμε σε λιγο .... θα τους κάνους με το random τους τελευταιους και θα στείλω πμ σε όλους σας. Αύριο όταν ξυπνήσετε (σήμερα το βράδυ για την ακρίβεια) το παλέρμο αρχίζει
γεια σας τώρα στελνω πμ.

Εγω ειμαι χρησιμο παιδι... Κι ας τους τους αλλους να με κακολογουν... Τα λενε επειδη δεν εχουν την ομορφια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top