Συμμετοχές για το Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:redface: ακόμα δεν άρχισε το παλερμο... αύριο θα στείλω σε δολοφόνους, τσιράκι, κατάσκοπο και νοσοκόμα τους ρόλους τους και θέλω pm επιβεβαίωσης. Σε όποιον δεν στειλω να ξέρει ότι είναι πολίτης....

με πρόχειρους υπολογισμούς θα έχουμε 51.650 πολίτες :redface:



τεν κιου τεν κιου!!!!


τέικ γιορ τάιμ μάι φρέντ , τέικ γιορ τάιμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ΕΠΙΛΟΓΗ ΡΟΛΩΝ
Eπειδή δεν έχω προγραμματάκι.. θα γίνει κάπως αλλιώς ο μοιρασμός των ρόλων ώστε να πιστοποιεί ότι η επιλογή είναι τυχαία.

Λέτε όλοι ένα νούμερο από το 1 εώς το 17. Εγώ έχω βάλει σε ένα winrar ένα txt με νούμερα και αριστερά στους ρόλους που αντιστοιχεί σε κάθε νούμερα.
Εσείς το μόνο που έχετε να κάνετε είναι να πείτε νούμερα. Όποιος λέει ένα νούμερο κλειδώνει το νούμερο και ο επόμενος δε μπορεί να διαλέξει.

ΔΙΑΛΕΞΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!

Το αρχείο txt το έχω σε μια διεύθυνση
https://www.easy-share.com/19118314χχ/πσλερμο.rar
Το txt είναι winrar και έχει κωδικό επίσης λείπουν και 2 νούμερα από το λινκ (τα χ) που θα φανερωθούν μετά το πέρας του παιχνιδιού μαζί με το κωδικό του λινκ.

Αν κάποιος δεν πει νούμερο τότε δε συμμετέχει στην επόμενη φάση. Αν ένας πρωταγωνιστικός ρόλος (τσιράκι, κατάσκοπος, δολοφόνος, κατάσκοπος) δε διαλεχθεί από κανέναν τότε τον ρόλο τον αναλαμβάνει αυτός που βρίσκεται πιο κοντά στο νούμερο που αντιστοιχεί στον ρόλο (προς στα κάτω).
Συμμετέχουν οι :
1.marialuluf1
2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry
9.athene
10.z0itCa
11. tsarachaf
12.foreverfreak
13. moonlight
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
το 7 το καλό θέλω εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γαμώτο.. Το μαριζάκι πήρε το αγαπημένο μου νούμερο!!:(
Εγώ λοιπόν διαλέγω το 11 επειδή το έχει φορέσει και αυτό ο Σπανούλης στον Παναθηναϊκό!!!:clapup:

Ερώτηση: Φόκε, γιατί στο Παλέρμο #26 λέει ότι είμαστε 13?? Αφού οι συμμετέχοντες από αυτό το θέμα είναι 17...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
.....
Ερώτηση: Φόκε, γιατί στο Παλέρμο #26 λέει ότι είμαστε 13?? Αφού οι συμμετέχοντες από αυτό το θέμα είναι 17...
Γιατί έκανα copy pate από το προηγουμενο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
διαλεγω το 5!!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Διαλεγω το 2:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
H moonlight νομίζω δεν συμμετέχει.. Είναι απλά Ράδιο Αρβύλα του σιδ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
H moonlight νομίζω δεν συμμετέχει.. Είναι απλά Ράδιο Αρβύλα του σιδ...:P

Λογικό είναι πολλοί να μην συμμετεχουν. Αν το νούμερο που περισσέψει (ή περισσέψουν) αντιστοιχούν σε θέσεις τσιρακιού, κατάσκοπου, δολοφόνου, νοσοκομόμα την θέση την παίρνει αυτός που έχει διαλέξει το πιο κοντινό νούμερο προς τα κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
εγω θελω το 17... Ειναι πολυ γλυκο νουμερακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Εγω θελω το 15:clapup::clapup:

i love number 15!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το 13 για να πεσει ολη η γρουσουζια πανω στους αλλους :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μου πήρες το αγαπημένο μου 13 άντε :ermm:
Θέλω το 1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εγω διαλεγω το 8.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι κόκκινοι είπαν νούμερο.
1.marialuluf1

2. kleop
3. Goseithor
4.gianniskeeper
5. Rewial
6. Κλεοπάτρα
7. JaneWin
8. roseberry

9.athene
10.z0itCa
11. tsarachaf
12.foreverfreak
13. moonlight
14. Misskit
15. Morelo
16.yozerehs
17. mariza_93
18 aporw

Επειδή δεν είδα την συμμετοχή της Σιμώνης (aporw) οι συμμετέχοντες είναι 18. Παρόλα αυτά δε μπορώ να αλλάξω το txt για λόγους διαφάνειας. Δε μπορείτε να διαλέξετε το νούμερο 18. Σε περίπτωση που συμμετέχουν και οι 18 παίχτες ο τελευταίος που θα πει νούμερο θα περάσει από μια διαδικασία για να αλλάξει νούμερο με έναν τυχαίο παίχτη (την διαδικασία δεν την έχω σκεφτεί ακόμα).
(για την ώρα ελπίζω να μην συμετέχουν και οι 18 :D

Το Παλέρμο θα αρχίσει το αργότερο Τετάρτη. Εκτός αν δηλωθούν τα νούμερα οπότε θα αρχίσει επιτόπου.

το τχτ βρίσκεται στην διεύθυνση
https://www.easy-share.com/19118297xx/παλέρμο.rar
όπου χχ 2 νούμερα
μην βάζετε στην τύχη νούμερα για να το βρείτε γιατί το winrar έχει κωδικό που θα ανακοινωθεί όταν τελειώσει το παιχνίδι

Τα νούμερα που δηλώθηκαν είναι
1,2,5,7,8,11,13,15,17


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Διαλέγω το 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ποιος μου πηρε το αγαπημενο μου 17?? Ντροπη και αισχος:P... Καλα λοιπον, το 4 για μενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ποιος μου πηρε το αγαπημενο μου 17?? Ντροπη και αισχος:P... Καλα λοιπον, το 4 για μενα!!

Ο Ένας, μοναδικός και απαράδεκτος tsarachaf...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Αντε να ξεκινησουμε!:panwkatw::panwkatw::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top