Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ενοχη απόλαυση, σειρούλα ελαφρια πριν τον υπνο, και ο ιδιοφυής τυπάκος με IQ 200 να το πάει για φλερτάκι με τη γλυκούλα ήρεμη και ευαισθητη σερβιτόρα.

Ψοφάω για κατι τετοια που ο εκκεντρικος έξυπνος στο τέλος παίρνει το καλό κορίτσι. Μακαρι να τα βρουνε.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
αρχείο λήψης (2).jpeg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Εγω στο εδω, εσυ στο άγνωστο και τα αισθήματα σκορπισμένα στο παρελθόν...
Κι ύστερα με ρωτούν γιατί μισώ τα Χριστούγεννα...


Αυτοκρατορικό Ημερολόγιο
24/12/2023
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
είναι η αγάπη ένα ταξίδι από πληγή σε πληγή.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν ξέρω ποια θα σαι, αλλά μακάρι να μου ρθεις φέτος (2024) και να μου χαρίσεις πιο πολλή αγάπη και καλοσύνη απ οση μπορώ να καταναλώσω.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Περνώ και μόνη μου καλά.

Αλλά μαζί, καλύτερα.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Για να συγχωρήσει κανείς πρέπει να συντρέχουν δύο όροι. Να ζητήσει συγνώμη αυτός που έσφαλε και να ζει αυτός που θα συγχωρήσει. Το έγκλημα των ναζί είναι ασυγχώρητο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Σε νιώθω, θέλω να το σκάσω κι εγω... Κράτα γερά.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Καλές και άγιες οι διακοπές, ωστόσο έχουν ένα φοβερό μειονέκτημα: πλην της ξεκούρασης ,σου δίνουν άπλετο χρόνο να σκεφτείς και οι σκέψεις μπορεί να είναι πολυ επώδυνες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ψωνισα παλι βιβλία. Εχω διαβασει πολύ απ ολα, αλλα τίποτα ολόκληρο. Κι η βιβλιοθηκη μεγαλώνει. Αδιόρθωτος.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,595 μηνύματα.
Μινιμαλισμος :επιλογή ή αναγκαία συνθήκη για μια πιο ικανοποιητική ζωή;
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Υπάρχουν γυναίκες αναντικατάστατες που δυστυχώς δε θα συναντήσουμε δεύτερη φορά στη ζωή μας.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει, Δεν με αγγίζει
Μόλις περιέγραψες τη μισή μου μέρα :cray:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top