Σκέψεις... III

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Ταπί και ψύχραιμη.
599674.gif
 

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν χαρά μου που σε είδα έξω από το παραθύρι μου, νεαρέ κοκκινολαίμη <3
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Θέλω μια αγκαλιά, ετσι αγαπησιαρικη, να κρατήσει λίγη ώρα.

Ότι όλα θα πάνε εστω και λίγο καλά.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Σε κάθε ανατολή πάντα αχνοφεγγει λίγη αισιοδοξία
IMG_20231203_123848_316.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Το πρώτο βήμα είναι πάντα το πιο δύσκολο.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Και κάπως έτσι σταματάς να μετράς αριθμούς κεριών σε γενέθλιες φιέστες ...

Έτσι και αλλιώς ,σημασία έχει πια πως παρέμεινες ζωντανός για άλλη μια χρονιά αξιοπρεπώς
Αμήν
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Φαίνεται ότι κάποιος ξέχασε να κλείσει την πόρτα, με αποτέλεσμα τα πάντα να εκτίθενται για να τα δουν όλοι. Τίποτα δεν είναι μυστικό, όλα είναι γνωστά.
Δεν υπάρχουν κρυμμένες αλήθειες
τίποτα δεν έχει μεγάλη αξία/σημασία.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Φοβηθείτε
.....αν θέλετε να σας ξυπνηθεί το ένστικτο του Ωραίου
ή αν όχι τότε μια που ζούμε στον αιώνα της φωτογραφίας
ακινητήσετέ το: αυτό που δίπλα μας
ολοένα μ' απίθανες χειρονομίες δρα:
....το Ασύλληπτο!

*Είπε.
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
d678d429084099b9f40e7a40a89b8f3b.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Νέο εστιακό crush spotted :inlove:
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,060 μηνύματα.
Είμαι σε τέτοια ζεν φάση που δεν ξέρω καν τί γίνεται στον κόσμο. Όλοι και όλα τρέχουν και με προσπερνούν κι εγώ στον κόσμο μου. Πόσο πάλεψα για να το καταφέρω αυτό!
271869383_5298047786874375_3548276358589817784_n.jpg
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
ae7f05b9cceebc899d5e1cec68b4f2ab.jpg
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
O Νοέμβριος ήταν πολύ ζεστός μήνας. Ελπίζω πως ο Δεκέμβριος θα είναι αρκετά ψυχρότερος.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top