Σκέψεις... III

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Μικρή, όλα καλά θα πάνε, δώστους πόνο.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Πικραμένη καρδιά τί στοχάζεσαι;
Ἓνα πρόσωπο μιά φωνή;
μία αἲσθηση
ἢ μία θύμηση τόσο μακρινή,
πού σχεδόν τίποτα δέν ἁρπάζεις ἀπό αὐτήν:
Κάτι τό ἀσύλληπτο ἁρμόζει πιό καλά στή θλίψη σου
τήν ὠφελεῖ περισσότερο
διότι ἲσως δύναται νά χάνεται πλάγι του…

Σαραντάρης.
 

glayki

Διάσημο μέλος

Η Ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 3,596 μηνύματα.
Φοβερά διαισθητικά πλάσματα, αυτές οι γάτες. Αντιλαμβάνονται τον πόνο και έρχονται, όταν ξαπλώνεις όχι απλά δίπλα σου, αλλά πάνω σου φαρδιές πλατιές με ένα γουργουρητο σε τόνο θεραπευτικό


(Μια γάτα γουργουρίζει με συχνότητα που κυμαίνεται μεταξύ 25-150 hertz. Αυτό το μήκος συχνοτήτων αντιστοιχεί με αυτές που χρησιμοποιούνται για θεραπείες δονήσεων αναγέννησης των ιστών. )
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Χωρίς τα παλιά νοσταλγικά τραγούδια η ζωή θα είχε χάσει μια από τις βασικότερες γεύσεις της
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Α παπαπα ...βρε καλά κάνω εγώ και έχω δηλώσει πλέον φανατική εργένισσα.


Οι σχέσεις είναι πόλεμος.

*διαβάζοντας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Χωρίς ελπίδα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
Ναι, ειμαι αγχωμένος, ναι τα πάντα ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ, αλλά νιώθω καλά. Και τη χαρά την έχει πληρώσει το γατί που το ζουλάω σα λουκουμά.

Για τώρα.

Από αύριο, πάλι θκατουλίτθες. :bleh:
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Πω πω τι αγώνας ο σημερινός!!!! :popcorn:Τι ένταση/λύσσα έχουν βγάλει.
Κλείσιμο με ένα γκολ βλέπω ..
Μακάρι να βάλουν παραπάνω αν συνεχίσουν ετσι.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,502 μηνύματα.
Κρίμα ..
Μπορεί να χάσαμε τελικώς αλλά...μου φτάνει που ήθελαν την νίκη και προσπάθησαν μέχρι τέλους
δεν σταμάτησαν να παίζουν με ένταση από την αρχή και είναι αυτό που μετράει..!! <3 ;)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
a3c0e73b8f168d6.jpg
:P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.
"Να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου."

Είμαι, αλλά δε με βοηθάει και πολύ. Με βοηθάει να καταλάβω, δε με βοηθάει να λύσω.
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,862 μηνύματα.
Τι ευτυχία νιώθω όταν το αεράκι θωπεύει το χαμογελαστό μου πρόσωπο!
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Ποιά είναι παλαιά τάξη πραγμάτων; Και ποιά η νέα; Εχω χάσει το μέτρημα.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,957 μηνύματα.
κουράστηκα.
όχι άλλοι γιατροί.
όχι άλλα νοσοκομεία.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top