Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
πανικος! ερχεται λαρισα η μαμα!!

το σπιτι να γυαλιζει πριν τις 8!


από άλλους φοιτητές ξέρω πως η μαμά έρχεται για να καθαρήσει τα χάλια των κανακαριών της :P

στρωμένη σε έχει η μαμα :teasing::teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
σκεφτομαι... :( και αυτο που σκεφτομαι με στεναχωρει..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ποτε θα κανω επιτελους κινηση;; Να βαλει το χερι του ο Θεος, οι Αγιοι και ολα τα αληλουηα να πανε καλα τα πραγματα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι ο Χριστος και η Παναγια!
Ειναι 8 παρα και εχω μια νυστα.. :(
Αχ θελω να κοιμηθω ρε φιλε. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ποτε θα κανω επιτελους κινηση;; Να βαλει το χερι του ο Θεος, οι Αγιοι και ολα τα αληλουηα να πανε καλα τα πραγματα..:worry:

ο φοβος ειναι ο χειροτερος συμβουλος ραςςς!
μη μασας! ο,τι κι αν ειναι! ακομα κι ασχημα να πανε, εσυ θα νιωθεις καλυτερα!
γυναικα μυριζομαι....:P

τα δικα μου! ψωνιστηκαμε σημερις με την φιλεναδα μου, δηλ. καναμε τα ψωνακια μας στα γκαλερι, βγηκε ενα φανταστικο κραγιον με κολλαγονο για καπνιστριες κατα των ρυτυδων(ουαου ξετρελαθηκα:D) και το κομμωτηριο επειτα ηταν ολα τα λεφτα, επιτελους ξανανιωσαν τα μαλλακια μας!

φυσικα ολαυτα μετα απο μια εξαντλητικη παρασκευη κοπιαστικη απο νωρις το πρωι στο τρεξιμο, τις δουλειες, τα περα δωθε, παρολαυτα αξιζε τον κοπο το δωρακι που μου κανα!
φυσικα εχει και συνεχεια, μια τελεια βολτα που θα περασω καλα, εχω φιλινγκ!

αυτες οι δικες μου σκεψεις!:)


Δεν μου φτάνουν οι 24 ώρες της μέρας.-
Να τις κάνουμε 30;; :worry::D

μαρα! ουτε μενα μου φτανουν! θαθελα να ταν 35!;)

πανικος! ερχεται λαρισα η μαμα!!

το σπιτι να γυαλιζει πριν τις 8!


δε λες που δεν ερχεται απροειδοποιητα σαν τη δικη μου!!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Τιμολογιο ή αποδειξη;:P

(οτι θελει η Μαρα, παντως.30; 30!:D)

Αρχική Δημοσίευση από mindcircus:
μαρα! ουτε μενα μου φτανουν! θαθελα να ταν 35!;)
Ας τις κάνουμε 35 -αφού έχει τόσο ρεύμα το κίνημα...:P

Το πολύ πολύ ότι ώρες περισσεύσουν να τις χαλάω σε ύπνο!! :redface::redface: Είμαι πολύ υπνόδουλη;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ας τις κάνουμε 35 -αφού έχει τόσο ρεύμα το κίνημα...:P

Το πολύ πολύ ότι ώρες περισσεύσουν να τις χαλάω σε ύπνο!! :redface::redface: Είμαι πολύ υπνόδουλη;;

εγω να δεις!
ειμαι των ακρων! η θα κοιμαμαι λιγο, κι οταν λεω λιγο εννοω λιγο!!!
η θα λιωνω κυριολεκτικα χωρις νακουω τιποτα, δε παει να γκρεμιζεται η γη!
:clapup:

ωραιο πραμα ο υπνος....
απολες τις αποψεις!
ξεχνας, ονειρευεσαι, ξεκουραζεσαι, κανεις ωραιο δερμα!
τι αλλο θελουμε δηλαδη??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τι αλλο θελουμε δηλαδη??:D

Ενας φιλος μου λεει... σεξ και συμφωνω μαζι του απο οποια μερια και εαν το δει κανεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ενας φιλος μου λεει... σεξ και συμφωνω μαζι του απο οποια μερια και εαν το δει κανεις.:)

δε το συζητω!
αλλα χωρις υπνο! αυτο ..πεφτει πλαγιως, οριζοντιως, κατακορυφως κ.ο.κ...
:whistle:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.


Όξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι πολύ σκληρό και συνάμα άδικο να κάνεις ότι περνάει από το χέρι σου, και να μην ακούς ούτε ένα ευχαριστώ...
Πραγματικά λυπάμαι που τόσο καιρό με θεωρούσες ηλίθια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Σκεφτομαι πως μου αρεσει η μοναξια . . .μαλλον :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σκεφτομαι πως μου αρεσει η μοναξια . . .μαλλον :P
καλα ας ηταν εκει ο Λευτερακης και θα σου λεγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δύσκολα τα πράγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
καλα ας ηταν εκει ο Λευτερακης και θα σου λεγα:P
:lol::lol::lol::lol:
Χαχ !Λες εε ??Αλλα επειδη ειμαι ευχαριστημενη με αυτο που εχω (μοναξια) , δεν χρειαζομαι Λευτερη (λεμε τωρα :fss::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol:
Χαχ !Λες εε ??Αλλα επειδη ειμαι ευχαριστημενη με αυτο που εχω (μοναξια) , δεν χρειαζομαι Λευτερη (λεμε τωρα :fss::P)
να σε βαλουμε στα ταιριαστα ζευγαρια δηλαδη?

αγγελικη+μοναξια:P


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=FOvwsMJzRSs[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αχ, να μπορούσα να'χα έναν ουρανό
γεμάτο από ψεύτικα τέτοια πουλιά.
Και να τα'χυνα στο διάστημα..
Για να'ρχονται κι όταν εγώ δεν θ' ανασαίνω.
Να'ρχονται και να ραμφίζουνε το τζάμι του σπιτιού μας.
Αύτό που κοιτάζει κατά την θάλασσα.
Και να κελαιδούνε. Να κελαιδούνε σμήνη τις ψευτιές.

Μ.Λουντέμης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Α ρε Ολγα :P:P


Με πεταει το μσν εξω :mad:
δεν πειραζει βρε!:):no1:

για σενα βρε αγγελικη που σου αρεσει η...μοναξια!:P[ame]https://www.youtube.com/watch?v=lBonu1uNqFE[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top