Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν πειραζει βρε!:):no1:

για σενα βρε αγγελικη που σου αρεσει η...μοναξια!:Phttps://www.youtube.com/watch?v=lBonu1uNqFE
:P:P

Ετσι :D

"Την μοναξιαααα φοβαμαι ,
χωρις εσενα δεν κοιμαμαι . ."


:fss::P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:P:P

Ετσι :D

"Την μοναξιαααα φοβαμαι ,
χωρις εσενα δεν κοιμαμαι . ."


:fss::P:P:P:P:P
σου εχω και αλλα με ''μοναξια'' βρε!!!:P

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=JjGq-tI2Uqg[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Να πάω ή να μην πάω?
Ιδού το δίλημμα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
να πας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Μπααα, δεν το βλέπω.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
:P:P

Αυτος ειναι ο διαδυκτιακος αδερφος μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πανικος! ερχεται λαρισα η μαμα!!

το σπιτι να γυαλιζει πριν τις 8!

aaax τι μου θύμησες τώρα... όταν ήμουν φοιτήτρια και ερχόταν η μανούλα σπαταλούσα μια μέρα να καθαρίσω το (50 τετραγωνικών) σπίτι μου/να γεμίσω το ψυγείο κτλ για να έρθει και 9 στις 10 φορές να μου πει:

"Ωραία, αύριο που θα είσαι στη σχολή θα κάτσω να καθαρίσω λίγο το σπίτι, μην σε ενοχλώ κι εσένα τώρα, οπότε ταχτοποίησε λίγο τα χαρτιά σου για να μην στα μπερδέψω. Θα πάω και από σούπερ μάρκετ να σου ψωνίσω τπτ γιατί δεν πολυέχεις"...

Τρελή ήττα μιλάμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ακολουθουν χαζες ερωτησεις της στιγμης...

γιατι οταν σου σπαει καποιος τα νευρα να βρισκονται ξαφνικα αλλοι 10 για να βοηθησουν τον πρωτο ???? :P
υπομονη δινουν στα περιπτερα ???? :P
αν δωσω σε καποιον 100 ευρω θα παρει τους γονεις μου για μια μερα ???? :P
αν σπασω το κινητο μου θα παρω αλλο ???? ποιο???? :P
πρεπει ???? εχω βαρεθει.... :P
χαρηκα που τα Γιαννενα εχουν ενα τετοιο συγκροτημα... ???? :P
χαζος ειναι ???? μαλλον... :P
δεν εχω τι να κανω ???? λαθος... εχω πολλα ... :P απλα δεν ειναι εδω η μαμα για να αρχισει την γκρινια...
πρεπει να κλεισω το αι σκουλ... ???? πρεπει αλλα δε θελω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ακολουθουν χαζες ερωτησεις της στιγμης...

γιατι οταν σου σπαει καποιος τα νευρα να βρισκονται ξαφνικα αλλοι 10 για να βοηθησουν τον πρωτο ???? :Pελα ντε!
υπομονη δινουν στα περιπτερα ???? :Pοχι,εξαντληθηκε
αν δωσω σε καποιον 100 ευρω θα παρει τους γονεις μου για μια μερα ???? :Pτσιφουτα δωσε παρπαπανω
αν σπασω το κινητο μου θα παρω αλλο ???? ποιο???? :Pαυτο με την οθονη αφης...
πρεπει ???? εχω βαρεθει.... :Pναι πρεπει
χαρηκα που τα Γιαννενα εχουν ενα τετοιο συγκροτημα... ???? :P μα αφου εγω τραγουδαω
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:( να σε αγορασω ??? Ποσο κανεις ???:P

:lol::lol::lol: με εκανες να γελαω... Σε ευχαριστω...:):D:D:D
Ακολουθουν χαζες ερωτησεις της στιγμης...

γιατι οταν σου σπαει καποιος τα νευρα να βρισκονται ξαφνικα αλλοι 10 για να βοηθησουν τον πρωτο ???? :Pελα ντε!
υπομονη δινουν στα περιπτερα ???? :Pοχι,εξαντληθηκε
αν δωσω σε καποιον 100 ευρω θα παρει τους γονεις μου για μια μερα ???? :Pτσιφουτα δωσε παρπαπανω
αν σπασω το κινητο μου θα παρω αλλο ???? ποιο???:P? αυτο με την οθονη αφης...
πρεπει ???? εχω βαρεθει.... :Pναι πρεπει
χαρηκα που τα Γιαννενα εχουν ενα τετοιο συγκροτημα... ???? :P μα αφου εγω τραγουδαω

Κατσε βρε.. Για μια μερα καλα ειναι.. Αν τα κρατησει για 2 παμε στα 1.000:D

Χα... :Pδε μου αρεσει αυτο με την οθονη αφης... :D

Οκ.... αν πρεπει... :(:P

Τραγουδας σε μεταλ συγκροτημα ??? :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
:( να σε αγορασω ??? Ποσο κανεις ???:P

:lol::lol::lol: με εκανες να γελαω... Σε ευχαριστω...:):D:D:D


Κατσε βρε.. Για μια μερα καλα ειναι.. Αν τα κρατησει για 2 παμε στα 1.000:D

Χα... :Pδε μου αρεσει αυτο με την οθονη αφης... :D

Οκ.... αν πρεπει... :(:P

Τραγουδας σε μεταλ συγκροτημα ??? :jumpy:

αν θες να μιλησεις σε καποιων στειλε μου πμ οκ?:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αν θες να μιλησεις σε καποιων στειλε μου πμ οκ?:):no1:
:hug: σε υπερ ευχαριστω...
Οταν χρειαστω, σε καποια ακυρη στιγμη, καποιον να μηλισω θα ξερω πως εχω καποιον... :);)
Αλλα δεν εχω διαθεση ουτε για να κατσω να τα γραψω... :(
Σε ευχαριστω.. το εκτιμω..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Α ρε Γιωργο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
O Γιωργος ειναι πονηρος
κι αυτα που λεει μην τα τρως:P
Χαχα :P:P

Οχι ρε ,απλα εχει καποιο προβλημα και λυπαμαι που δεν μπορω να κανω κατι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top