Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θεε μου πρώτη φορά έχω σαστίσει έτσι.. Στέκομαι βουβή απέναντι σε όλα αυτά που γίνονται, ανήμπορη να κάνω το ο,τιδήποτε. Από τη μία να τα ζυγιάζω με τη λογική και να μη μου βγαίνουν! Και από την άλλη.. Πώς να ξεχάσω εκείνο το βλέμμα του και όλα εκείνα που είπε..
Έκλαψε μπροστά μου, κι εγώ απλά τον κοιταζα μην ξέροντας τι να πω και πώς να αντιδράσω. :(

Είμαι χαζή και τόσο αναίσθητη τελικά.. :( Τη μοναδική φορά που θα ήταν δικαιολογημένο το να κλάψω, να ξεσπάσω, να στενοχωρηθώ, να θυμώσω με την τύχη μου και δεν ξέρω τι- εγώ απλά καθόμουν ανίκανη να αρθρώσω λέξη και κοιτούσα αυτόν τον άνθρωπο να μου λέει πως με αγαπάει και πως θέλει να περάσει την υπόλοιπη ζωή του μαζί μου, και εγώ.. εγώ να μη μπορώ να του το πω πίσω :(

Το μυαλό μου έχει αδειάσει από όλα, και έχει γεμίσει απ αυτόν. Γαμώτο
Και τώρα;.. Τώρα δεν θα μου μιλήσει πια :( Όμως δε γινόταν αλλιώς.. Έκανα το σωστό για μένα.. Και εκείνος το σωστό για εκείνον.. Δε γινόταν.

Έλεος! Τι βλακεία τα σύνορα, οι γλώσσες, οι θρησκείες, εμείς οι ίδιοι.. :( Ποτέ δεν μου έχει φερθεί κανείς όπως μου φέρθηκε εκείνος.. Και πρώτη φορά έκανα κι εγώ τέτοια τρέλα.. Γιατί το είδα στο βλέμμα του, πως όσα κι αν μας χωρίζουν, υπάρχουν άλλα τόσα που μας ενώνουν.
Πώς μπορεί να με αγαπάει τόσο πολύ ενώ με ξέρει λίγες μόνο μέρες;.. Δεν το πιστεύω- και ούτε θέλω να το πιστέψω γιατί είναι περαν της λογικής και των ορίων μου, και θα τρελαθώ τελείως. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Πώς να ξεχάσω εκείνο το βλέμμα του και όλα εκείνα που είπε..






Σπέσιαλ αφιέρωση για το Καλυψουδίν' μ :D





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
ε ρε τ κανει η μοναξιαααα.....
ματι δεν μπορω να κλεισω......
και το ειπα μν μ αφηνετε μονη μ σ αδειο σπιτι.....
βρικολακας θα γινω στο τελος........
:/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/::/:


αντε να παω να ξαπλωσω μπας και.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


αλλα αμα δω εφιαλτη;;;;;;;ποιος θα με παρηγορησει;;;;;;;;;;;


μπουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκεφτομαι ότι μεινανε μόνο 12 ώρες.Που θα φευγουμε απο Πειραιά στις 20:00 και θα φτάσουμε στο χωριό στις 6:00.
Επιτέλους θα δούμε live την Μύκονο.
Πατρίδα σου έρχομαι:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και ο κλήρος πέφτει στον μ@λάκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
:papas::papas::papas::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Και ο κλήρος πέφτει στον μ@λάκα!


και τι κερδίζω ; :slourp:

σκέψη :
Είναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα
κι αν έχεις βρει πολλές στεριές καμία δεν σ'αράζει
δώσ'μου για φιλοδώρημα τραγούδι με τη μπάντα
είναι ωραία η θάλασσα γιατί με'σένα μοιάζει.:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αν πατησω ενα κουμπακι παλι βλακεια θα κανω. η ειρωνεια της υποθεσης ειναι οτι εχω πληρη επιγνωση της ηλιθιοτητας που με διακατεχει.:mad: ποσες φορες θα πρεπει να κατσαδιασω τον εαυτο μου? :mad:
μωρε θα το πατησω το ξερω, η ηλιθιοτητα δεν εχει ορια λεμεεεεεεεεεεεε:/:
οχι δεν θα το πατησω... :mad:
αφου με ξερω θα το πατησω...:/:
ουφφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
αν πατησω ενα κουμπακι παλι βλακεια θα κανω. η ειρωνεια της υποθεσης ειναι οτι εχω πληρη επιγνωση της ηλιθιοτητας που με διακατεχει.:mad: ποσες φορες θα πρεπει να κατσαδιασω τον εαυτο μου? :mad:
μωρε θα το πατησω το ξερω, η ηλιθιοτητα δεν εχει ορια λεμεεεεεεεεεεεε:/:
οχι δεν θα το πατησω... :mad:
αφου με ξερω θα το πατησω...:/:
ουφφφφφφφφφφ

Αν το θέλεις πάτα το! Κι αν είναι για καλό, για σένα πρώτα από όλους :)

:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
κρατηθείτε όλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κρατηθείτε όλοι

κάπως διστακτικό τον βλέπω το φίλο μας..., λέτε να το πατήσει το 3αμόκουμπο...;
μπα δε νομίζω.... να έχει τα κότσια.... μπλοφάρει ο φίλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θέλω να έρθει το αύριο. Από χτες θα ήθελα να έχει έρθει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Τι καταιγίδα είναι αυτή καλέ;;
Και εγώ ετοιμάζω βαλίτσα τρομάρα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
νυστάζω!!!και βαριέμαι!!:(:sleep::sleep:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
σκεφτομαιοτι τησ τελευταιεσ μερεσ το εχω παρακανει με τα σαντουιτσ...................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
κι όταν τα πάρω, θα πάρω φόρα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άντε καμιά ώρα....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
:D΄Είμαι υπερβολικά χαρούμενη. Πριν κανά 3ωρο νύσταζα και τώρα είμαι τέλεια! Ψυχεδέλεια που λέει και ο πατέρας μου.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ό,τι σκεφτόμουν και πριν δυο μήνες περίπου. :D

Σκέφτομαι πόσα πράγματα έχω να κάνω σήμερα και πόσο πίσω έχω μείνει. Όμως ταυτόχρονα σκέφτομαι πως κατά έναν περίεργο τρόπο, όσο πίσω και να μείνω πάλι θα προλάβω να τα τελειώσω, οπότε εντάξει. :P

Θα προλάβω όμως να τα τελειώσω; :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Παω για δουλεια!!! :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top