Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Αντε πνίξου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε όχι και άντε πνίξου! :blink:

Η ταπετσαρία στην κρεβατοκάμαρα είναι απλώς Θεϊκή! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ααα δεν μπορω αλλο τις υστερικες γυναικες:mad:
η μια φωναζει απο το νηπιαγωγειο διπλα σε σημειο που θα παθει φαρυγγιτιδα ελεοςςςς μικρα παιδακια ειναι μια σταλιτσα πως μιλα ετσι υστερικα:mad:

και η αλλη εδω πισω γιαγια στην εγγονη να στριγγλιζει αφου σκιαχτηκα εγω :(

ε ρε καημενα παιδακια τι τραβατε και σεις:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κουραση κουραση κουραση...
εχω κοιμηθει 2 ωρες μονο και μαλλον το βραδυ θα ξενυχτησω παλι...
(διαβαζοντας μικροβιολογια :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πού να ήτανε και μακροβιολογία , πόσες ώρες θα σου παιρνε

σκέψη : ήταν ένα μικρό καράβι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ααα δεν μπορω αλλο τις υστερικες γυναικες:mad:
η μια φωναζει απο το νηπιαγωγειο διπλα σε σημειο που θα παθει φαρυγγιτιδα ελεοςςςς μικρα παιδακια ειναι μια σταλιτσα πως μιλα ετσι υστερικα:mad:

και η αλλη εδω πισω γιαγια στην εγγονη να στριγγλιζει αφου σκιαχτηκα εγω :(

ε ρε καημενα παιδακια τι τραβατε και σεις:(
δεν λες τιποτα απο τους γονεις να δεις......καλα δεν ειμαι και παιδακι πια αλλα ειμαι κοντα σε αυτην την ηλικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Χμμμ:shifty: ... υποψιάζομαι τι σε ενοχλεί και έχεις ξανά αυτά τα μούτρα. Τι να κάνουμε όμως ... αυτό έδωσες, αυτό λαμβάνεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σκέψη : ήταν ένα μικρό καράβι...

αμ δεν ήτανε, δεν ήτανε.. :no:


Σκέψη: δεν μπορώ να το κάνω αυτό. είναι αδύνατον λέμε
ας πάρει την εργασία να την κάνει ό,τι θέλει- δεν υπάρχει περίπτωση να του πω την όλη διαδικασία προφορικά και να με ρωτησει και την παραμικρή λεπτομέρεια διότι πολύ απλά δεν υπάρχει περίπτωση να τη θυμάμαι/ξέρω! :X Δεν ειμαι μηχανολόγος για να θυμάμαι τη διάταξη της μηχανής απ έξω, ούτε το πώς επιλέγουμε κινητήρες και έδρανα και δεν ξέρω τι άλλο!
ουφ δεν αντέχω- νομίζω θα εκραγεί το στομάχι μου από το άγχος.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
δεν λες τιποτα απο τους γονεις να δεις......καλα δεν ειμαι και παιδακι πια αλλα ειμαι κοντα σε αυτην την ηλικια
Ειναι μερικες φορες που σε πριζουν ανυποφορα... Το καταλαβαινω.

Και ειναι και η ηλικια ρε γαμωτο που θες λιγο υσηχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Και σημερα μια απο τα ιδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..και με ξύπνησες και μ' έκανες να κλαίω με την συμπεριφορά σου.
Συγχαρητήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ανησυχω... μακαρι να ειναι ολα καλα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μη μαλωνεις δημοσια μ'εναν ηλιθιο.
Θα σε κατεβασει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας.

Ισχυει σε εξοργιστικο βαθμο, τελος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Ειναι μερικες φορες που σε πριζουν ανυποφορα... Το καταλαβαινω.

Και ειναι και η ηλικια ρε γαμωτο που θες λιγο υσηχια.


ρασκαλακο μου σ'αυτην την περιπτωση ειναι αλλιως.. η νηπιαγωγος ειναι εκ φυσεως της ετσι. την εχω δει απειρες φορες και την ακουω καθημερινα.. ετσι μιλαει. βασικα δεν μιλαει φωναζει και την ακουω μεχρι εδω που ειναι το σπιτι μου. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Γιατί την έπλασε ο Θεός τόσο χαριτωμένη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
τι θα γινει πια με αυτον τον φρονιμητη?
θα βγει επιτελους να ησυχασουμε η θα πεθανουμε απο τον πονο μεχρι να μας καταδεχτει?

πονσταν σου λεει μετα... πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
Είναι μερικές φορές που frakάρουν (κοινώς γ...μπιπ) τα πάντα. Μα ούτε ένα πράγμα, ούτε δύο. Τα πάντα!:mad:

Εγώ δηλαδή ρε παιδιά δεν δικαιούμαι πτυχίο;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αμ δεν ήτανε, δεν ήτανε.. :no:


Σκέψη: δεν μπορώ να το κάνω αυτό. είναι αδύνατον λέμε
ας πάρει την εργασία να την κάνει ό,τι θέλει- δεν υπάρχει περίπτωση να του πω την όλη διαδικασία προφορικά και να με ρωτησει και την παραμικρή λεπτομέρεια διότι πολύ απλά δεν υπάρχει περίπτωση να τη θυμάμαι/ξέρω! :X Δεν ειμαι μηχανολόγος για να θυμάμαι τη διάταξη της μηχανής απ έξω, ούτε το πώς επιλέγουμε κινητήρες και έδρανα και δεν ξέρω τι άλλο!
ουφ δεν αντέχω- νομίζω θα εκραγεί το στομάχι μου από το άγχος.. :'(
γιατί δεν ήτανε ; πάλι σε κρουαζιερόπλοιο μπήκες ;

..και με ξύπνησες και μ' έκανες να κλαίω με την συμπεριφορά σου.
Συγχαρητήρια.
και σε σένα παίζει πιάνο η αποπάνω μεσημεριάτικα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
v.d
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
αααααααααααα
γγγγγγγγγγγ
χχχχχχχχχχχχ
οοοοοοοοοοοο
ςςςςςςςςςςςςςς


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top